Publications

Książki

Wydajemy również książki, m.in. bardzo popularne tytuły w języku polskim przetłumaczone na język angielski, na przykład "Trylogia" Henryka Sienkiewicza. Nasze książki mogą być wspaniałym prezentem dla naszych anglojęzycznych znajomych. Wśród naszych ofert znajduje się "Dzieląc się Dobrem" (angielska wersja: "Some Good in the World"), inspirująca i wzruszająca autobiografia naszego zmarłego założyciela, Edwarda Piszka.

Piosenki rymowanki

Dzieci mogą się dobrze bawić, ucząc się języka angielskiego. Daje im to wspaniały początek w nauce. Wybraliśmy specjalną kolekcję najlepszych i najpopularniejszych rymowanek i piosenek, które zostały przygotowane i nagrane przez profesjonalistów pochodzących z Anglii i USA. Państwa dzieci na pewno spędzą miło czas, słuchając, czytając i śpiewając razem z nami.

World of English

The World of English jest dwumiesięcznikiem dla uczących się oraz nauczycieli języka angielskiego. Pomimo zmiany w Fundacji Kopernikańskiej w Polsce, wydawca tego czasopisma nadal jest bardzo popularny w tym specyficznym środowisku. Nasze archiwalne numery są materiałem pomocnym dla maturzystów i olimpijczyków biorących udział w tym bardzo popularnym konkursie w Polsce.

Książeczki i kasety

Nasze książeczki i kasety audio zajmują się obszerną tematyką, m.in.: różnicami pomiędzy językiem angielskim w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych, historią, science fiction, tradycją i obyczajami, gwarą, gramatyką wymową, pomagają w pisaniu listów motywacyjnych i rozmowach kwalifikacyjnych, itd. Zazwyczaj są one sprzedawane w zestawach: 3 książeczki i 3 kasety audio.