XXXI Olimpiady Języka Angielskiego - Finały - Wyniki

Lista laureatów 2007
1. Emil Turek III Liceum Ogólnokształcące, Gdynia
2. Sebastian Skowron Katolickie LO, Białystok
3. Anna Edyta Turzyniecka XIII Liceum Ogólnokształcące, Szczecin
4. Ewa Bigaj  XIV Liceum Ogólnokształcące, W-wa
5. Marta Kołos XXXIII Liceum Ogólnokształcące, W-wa
6. Konrad Allitt I Liceum Ogólnokształcące, Lublin
7. Emilia Korczyńska I Liceum Ogólnokształcące, Łódź
8. Marek Gulanowski IX LO, Wrocław
9. Łukasz Rupniewski V LO, Wrocław
10. Jakub Walenczak XIII LO, Łódź
11. Aleksandra Stanczewska I Liceum Ogólnokształcące, Wałbrzych
12. Wojciech Kałuża IV Liceum Ogólnokształcące, Sosnowiec
13. Zofia Aszendorf III Liceum Ogólnokształcące, Gdynia
14. Maciej Jaromin II Liceum Ogólnokształcące, Rybnik
15. Grzegorz Sadownik  ILiceum Ogólnokształcące, Biała Podlaska
16. Maksymilian Marzec III Liceum Ogólnokształcące, Lublin
17. Michał Wal I Liceum Ogólnokształcące, Wałbrzych
18. Tomasz Przeździecki III Liceum Ogólnokształcące, Gdynia
19 Joanna Podolińska III LO, Zabrze
20 Małgorzata Rejniak XXXIII Liceum Ogólnokształcące, W-wa
 

Lista finalistów 2007
1. Iga Nowicz  I Liceum Ogólnokształcące, Łódź
2. Michał Małkus I Liceum Ogólnokształcące, Wałbrzych
3. Halina Wojsław III Liceum Ogólnokształcące, Gdańsk
4. Aleksandra Stańczyk IV LO, Tarnów
5. Justyna Wielińska III Liceum Ogólnokształcące, Gdańsk
6. Agata Kowol I LO, Kraków
7. Aleksander Piniński  Aut. LO Niep 42, Warszawa
8. Kaja Nowak IV Liceum Ogólnokształcące, Rzeszów
9. Konrad Brodzik III Liceum Ogólnokształcące, Gdynia
10. Magda Dziabała I LO, Kraków
11. Katarzyna Kołaczyk  II Liceum Ogólnokształcące, Poznań
12. Przemysław Szkodziński I LO, Gorzów Wlkp.
13. Maria Guzewska XXI Liceum Ogólnokształcące, Łódź
14. Tomasz Jakubek V Liceum Ogólnokształcące, Kraków
15. Paweł Langer XXXIII Liceum Ogólnokształcące, W-wa
16. Maciej Harczuk V Liceum Ogólnokształcące, Kraków
17. Bartosz Walos III Liceum Ogólnokształcące, Gdynia
18. Adam Mieczyński XIV LO, Gdynia
19. Joanna Herman I Liceum Ogólnokształcące, Puławy
20. Alicja Piotrkowicz LXVII Liceum Ogólnokształcące, W-wa
21. Natalia Bilewicz  II Liceum Ogólnokształcące, Katowice
22. Izabela Prager I Liceum Ogólnokształcące, Płock
23. Magdalena Dragon II LO, Wodzisław Śląski
24. Robert Gross I LO, Bytom
25. Piotr Kopiński LO ś
w. Jadwigi, Kielce
26. Maciej Kilian I Liceum Ogólnokształcące, Puławy
27. Maciej Zgondek I LO, Kutno
28. Kamila Sikorska LO Tow. Salezjańskiego, Bydgoszcz
29. Natalia Skawińska I Liceum Ogólnokształcące, Łódź
30. Karolina Chomicka I LO, Kraków
31. Bartosz Drozdowski III LO, Włocławek
32. Justyna Żak I Liceum Ogólnokształcące, Rzeszów
33. Joanna Żurek III Liceum Ogólnokształcące, Gdynia
34. Zbigniew Kłyś
 
II Liceum Ogólnokształcące, Katowice
35. Marta Pieńkowska III Liceum Ogólnokształcące, Gdynia
36. Monika Falarz V Liceum Ogólnokształcące, Kraków