Wyniki po Etapie Szkolnym 46. OJA

46. OJA - Okręg Warszawski. Etap Szkolny. Lista uczestników, którzy uzyskali 30 pkt. lub więcej.

Lp. Nazwisko Imię Pkt Szkoła Adres Miasto
1 Ambroziak Zofia 33 IV LO ul. Saska 59 03-914 Warszawa
2 Andryszewska Aleksandra 31 PLO nr 60 ul. Wiewiórek 2/4 05-807 Podkowa Leśna
3 Atemborski Tomasz 30 XXXVIII LO ul. Wiertnicza 26 02-952 Warszawa
4 Badura Bartosz 31 CXXII LO ul. Staffa 3/5 01-891 Warszawa
5 Bagniewska Martyna 44 XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
6 Bajwoluk Aleksandra 35 CLV LO ul. Wojciecha Żywnego 25 02-701 Warszawa
7 Banachowicz William 49 ZSzkFototech. ul. Spokojna 13 01-044 Warszawa
8 Basa Julia 38 IX LO ul. Hoża 88 00-682 Warszawa
9 Bednarek Marta 31 LXI LO ul. Wincentego Rzymowskiego 36 02-697 Warszawa
10 Bednarska Weronika 31 NLO nr 43 ul. Wóycickiego 1/3, bud. 18 01-938 Warszawa
11 Bełcik Olga 31 LXIV LO ul. Elbląska 51 01-737 Warszawa
12 Black Beniamin 34 ZSzkFototech. ul. Spokojna 13 01-044 Warszawa
13 Bogorodź Pola 30 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
14 Bołtowicz Aleks 43 Niep.LO nr 76 ul. Rogatkowa 50 04-773 Warszawa
15 Brutt Tomasz 31 XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
16 Budzicki Paweł 34 XXX LO ul. Wolność 1/3 01-018 Warszawa
17 Bulanda Zofia 33 LO Przymierza Rodzin ul. M. Grzegorzewskiej 10 02-778 Warszawa
18 Busiło Szymon 42 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
19 Cal Adam 30 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
20 Chołdzyńska Maria 45 ANiep. LO nr 42 ul. Iwicka 47b 00-735 Warszawa
21 Chrzanowski Maciej 32 Niep.LO Primus ul. Zoltana Balo 1 02-793 Warszawa
22 Chyliński Rafał 34 MLicMeridian ul. Gładka 31 02-172 Warszawa
23 Ciesielska Martyna 33 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
24 Cieślik Antoni 37 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
25 Cymerys Zofia 30 CXXII LO ul. Staffa 3/5 01-891 Warszawa
26 Czernicki Jakub 31 CXXII LO ul. Staffa 3/5 01-891 Warszawa
27 Daszczyński Łukasz 32 XXVII LO ul. Polna 5 00-625 Warszawa
28 Dąbrowska Jolanta 35 ZSLiT Nr 1 ul. Wiśniowa 56 02-520 Warszawa
29 Dąbrowska Maja 37 XXX LO ul. Wolność 1/3 01-018 Warszawa
30 De Jong Maurycy 30 CXXII LO ul. Staffa 3/5 01-891 Warszawa
31 Dębińska Anna 30 XXI LO ul. Grójecka 93 02-101 Warszawa
32 Dobrolińska Oliwia 36 XLV LO ul. Miła 26 01-047 Warszawa
33 Domownik Anna 34 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
34 Drabińska Wiktoria 30 IX LO ul. Hoża 88 00-682 Warszawa
35 Dunin Tytus 34 LXVII LO ul. Hoża 11/15 00-528 Warszawa
36 Dutka Teodor 41 V LO ul. Nowolipie 8 00-150 Warszawa
37 Ebing Ryszard 36 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
38 Fila Piotr 33 ZSLiT Nr 1 ul. Wiśniowa 56 02-520 Warszawa
39 Flur Alicja 31 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
40 Francuz Maksymilian 38 IX LO ul. Hoża 88 00-682 Warszawa
41 Frydrych Aleksandra 31 CXXII LO ul. Staffa 3/5 01-891 Warszawa
42 Gacka Matylda 33 ZSzkFototech. ul. Spokojna 13 01-044 Warszawa
43 Gajewski Łukasz 49 ZSBEM ul. Wójtowska 3 05-822 Milanówek
44 Galecka Milena 41 ZSzkFototech. ul. Spokojna 13 01-044 Warszawa
45 Gawryś Mikołaj 31 CLV LO ul. Wojciecha Żywnego 25 02-701 Warszawa
46 Giel Szymon 31 VIII LO ul. Jagiellońska 38 03-719 Warszawa
47 Główka Aleksandra 36 V LO ul. Nowolipie 8 00-150 Warszawa
48 Gola Aleksandra 30 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
49 Golczyk Daniel 37 XXX LO ul. Wolność 1/3 01-018 Warszawa
50 Gołda Bartłomiej 33 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
51 Gontarz Jakub 40 XLV LO ul. Miła 26 01-047 Warszawa
52 Gordon Róża 36 VII LO ul. Wawelska 46 02-067 Warszawa
53 Górecka Agata 36 STO nr 99 ul. Powstańców Śląskich 67a 01-355 Warszawa
54 Górecki Leon 33 IX LO ul. Hoża 88 00-682 Warszawa
55 Górniak Michał 32 XLVII LO ul. Międzyborska 64/70 04-010 Warszawa
56 Grądzka Maja 32 ZSzkFototech. ul. Spokojna 13 01-044 Warszawa
57 Grządka Dominika 32 XXVIII LO ul. Wiktorska 99 02-575 Warszawa
58 Grzybek Stanisław 36 XLII LO ul. Madalińskiego 22 02-513 Warszawa
59 Harasimik Małgorzata 46 LXVII LO ul. Hoża 11/15 00-528 Warszawa
60 Hernik Martyna 36 XXVII LO ul. Polna 5 00-625 Warszawa
61 Hernik Honorata 32 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
62 Horne Julia 30 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
63 Imiołek Olaf 30 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
64 Iskra Paulina 31 ZSzkFototech. ul. Spokojna 13 01-044 Warszawa
65 Jabłońska Izabela 34 XI LO Plac Małachowskiego 1 00-063 Warszawa
66 Jabłońska Maja 33 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
67 Jabłońska Katarzyna 35 XXVII LO ul. Polna 5 00-625 Warszawa
68 Jagielska Julia 30 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
69 Janikowska Gabriela 32 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
70 Janusz Alicja 39 IX LO ul. Hoża 88 00-682 Warszawa
71 Januszko Artur 30 ALO_WSzMe ul. Kawęczyńska 36 03-772 Warszawa
72 Jarecki Oskar 31 XLIV LO ul. Dolna 6 00-774 Warszawa
73 Jaworska Magdalena 34 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
74 Jedynak Joanna 32 NLO Łomianki ul. Wiślana 35 05-092 Łomianki
75 Kańka Melania 33 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
76 Karolina Mizera 33 CLV LO ul. Wojciecha Żywnego 25 02-701 Warszawa
77 Keane Julia 40 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
78 Kizińczuk Olga 36 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
79 Knap Maciej 36 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
80 Kocjan Kamil 31 VIII LO ul. Jagiellońska 38 03-719 Warszawa
81 Komorowski Jan 43 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
82 Korona Anna 33 XV LO ul. Klonowa 16 00-591 Warszawa
83 Kosiec Klementyna 31 XLI LO ul. Kiwerska 3 01-682 Warszawa
84 Kostecki Cezary 31 XI LO Plac Małachowskiego 1 00-063 Warszawa
85 Kowalczyk Izabela 34 LXVII LO ul. Hoża 11/15 00-528 Warszawa
86 Krajewska Aleksandra 31 SLOSTO nr 1 ul. Polinezyjska 10 A 02-777 Warszawa
87 Krasnowski Mateusz 32 IV LO ul. Saska 59 03-914 Warszawa
88 Krawczyk Zuzanna 33 LXIV LO ul. Elbląska 51 01-737 Warszawa
89 Krezymon Apolonia 33 Niep.LO nr 76 ul. Rogatkowa 50 04-773 Warszawa
90 Kryska Michał 35 XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
91 Kucharski Rafał 37 IX LO ul. Hoża 88 00-682 Warszawa
92 Kulicka Hanna 31 LXIV LO ul. Elbląska 51 01-737 Warszawa
93 Kunica Aniela 39 LXI LO ul. Wincentego Rzymowskiego 36 02-697 Warszawa
94 Kurczyński Maurycy 32 IV LO ul. Saska 59 03-914 Warszawa
95 Kycia Jan 37 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
96 Lomott Weronika 30 LXIV LO ul. Elbląska 51 01-737 Warszawa
97 Łapińska Adela 30 VII LO ul. Wawelska 46 02-067 Warszawa
98 Łuczkiewicz Izabela 32 XXVIII LO ul. Wiktorska 99 02-575 Warszawa
99 Makowska Zuzanna 44 XVI LO ul. Ks. Jerzego Popiełuszki 5 01-786 Warszawa
100 Matyja Damian 32 XI LO Plac Małachowskiego 1 00-063 Warszawa
101 Mazurek Michał 38 XXXV LO ul. Zwycięzców 7/9 03-936 Warszawa
102 Mbedełekaks Maks 32 LXVII LO ul. Hoża 11/15 00-528 Warszawa
103 Mich Maja Magdalena 30 LXVII LO ul. Hoża 11/15 00-528 Warszawa
104 Michalska Natalia 30 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
105 Mikołajczyk Małgorzata 31 Pryw. LO ss.Nazar. ul. Czerniakowska 137 00-720 Warszawa
106 Mikusek-Le Maciej 31 III LO ul. Rogalińska 2 01-206 Warszawa
107 Milewski Bartosz 31 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
108 Miłachowska Aleksandra 38 XXX LO ul. Wolność 1/3 01-018 Warszawa
109 Molenda Piotr 32 NLO Łomianki ul. Wiślana 35 05-092 Łomianki
110 Mościcka Justyna 34 NLO nr 43 ul. Wóycickiego 1/3, bud. 18 01-938 Warszawa
111 Możaryn Paweł 39 V LO ul. Nowolipie 8 00-150 Warszawa
112 Musiał Olga 40 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
113 Muszyński Miłosz 38 VIII LO ul. Jagiellońska 38 03-719 Warszawa
114 Mykieta Zofia 32 LXX LO ul. Dembowskiego 1 02-784 Warszawa
115 Nawłoka Szymon 34 XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
116 Nawrocka Aleksandra 47 Niep.LO Primus ul. Zoltana Balo 1 02-793 Warszawa
117 Niebrzydowska Joanna 38 NLO Łomianki ul. Wiślana 35 05-092 Łomianki
118 Niedzielewski Maciej V LO ul. Nowolipie 8 00-150 Warszawa
119 Niezgoda Elia 33 LicFilm ul. Gen. J. Zajączka 7 01-518 Warszawa
120 Nowak Olaf 31 NLO Łomianki ul. Wiślana 35 05-092 Łomianki
121 Nowak Bartłomiej 30 ZSz. im. P. Wysockiego ul. Odrowąża 75 03-310 Warszawa
122 Nowicka Alicja 36 XXVII LO ul. Polna 5 00-625 Warszawa
123 Ocaya Gamon Sabina 34 IX LO ul. Hoża 88 00-682 Warszawa
124 Oramus Berenika 46 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
125 Owczarek Hanna 32 ZS nr 127 ul. Smocza 19 01-051 Warszawa
126 Patoka Jakub 36 XXX LO ul. Wolność 1/3 01-018 Warszawa
127 Pawliński Maurycy 38 NLO nr 43 ul. Wóycickiego 1/3, bud. 18 01-938 Warszawa
128 Pawłowska Ana 30 LXI LO ul. Wincentego Rzymowskiego 36 02-697 Warszawa
129 Piwowarska Izabela 35 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
130 Potera Hubert 32 CXXII LO ul. Staffa 3/5 01-891 Warszawa
131 Powierza Zazanna 32 XI LO Plac Małachowskiego 1 00-063 Warszawa
132 Pracka Dominika 34 CXXII LO ul. Staffa 3/5 01-891 Warszawa
133 Prokop Tomasz 31 Społ. LO nr 4 ul. Hawajska 14a 02-776 Warszawa
134 Przybyła Kajetan 31 CXXII LO ul. Staffa 3/5 01-891 Warszawa
135 Pszenicyn Michał 42 XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
136 Puto Mikołaj 31 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
137 Pytkowska Pola 30 XXVIII LO ul. Wiktorska 99 02-575 Warszawa
138 Pyza Karol 30 XLII LO ul. Madalińskiego 22 02-513 Warszawa
139 Rafiński Igor 33 CXXII LO ul. Staffa 3/5 01-891 Warszawa
140 Rakowski Antoni 30 NLO Łomianki ul. Wiślana 35 05-092 Łomianki
141 Rosiak Maciej 33 ZSLiT Nr 1 ul. Wiśniowa 56 02-520 Warszawa
142 Rządza Viktoria 32 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
143 Słabińska Ewa Agnieszka 33 VIII LO ul. Jagiellońska 38 03-719 Warszawa
144 Smoczyński Maksymilian 30 ANiep. LO nr 42 ul. Iwicka 47b 00-735 Warszawa
145 Smoczyński Jakub 38 ANiep. LO nr 42 ul. Iwicka 47b 00-735 Warszawa
146 Sobieraj Bruno 34 CLVII LO ul. Świętokrzyska 18 A 00-052 Warszawa
147 Sokołowski Marcel 30 IX LO ul. Hoża 88 00-682 Warszawa
148 Stanilewicz Stella 30 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
149 Staniszewska Zuzanna 35 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
150 Stankowski Maksymilian 34 XXXV LO ul. Zwycięzców 7/9 03-936 Warszawa
151 Stawiska Marta 31 LO Przymierza Rodzin ul. M. Grzegorzewskiej 10 02-778 Warszawa
152 Stolarska Dobromiła 41 XXI LO ul. Grójecka 93 02-101 Warszawa
153 Szerszeń Barłomiej 32 XLI LO ul. Kiwerska 3 01-682 Warszawa
154 Szymańska Maja 33 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
155 Sliwinska Julia 36 XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
156 Śmiałkowski Hubert 36 LicFilm ul. Gen. J. Zajączka 7 01-518 Warszawa
157 Świątkowska Eliza 36 XI LO Plac Małachowskiego 1 00-063 Warszawa
158 Świątkowski Bartosz 41 V LO ul. Nowolipie 8 00-150 Warszawa
159 Tencer Mikołaj 36 IX LO ul. Hoża 88 00-682 Warszawa
160 Tien Ha Thuy 34 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
161 Tomilov Sofia 34 XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
162 Trynkus Erwin 47 XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
163 Tymiński Kacper 32 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
164 Urbanowicz Pola 35 CLV LO ul. Wojciecha Żywnego 25 02-701 Warszawa
165 Urbanowicz Milena 38 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
166 Uszczuk Emilia 32 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
167 Wachowicz Wiktoria 30 XCIX LO ul. Fundamentowa 38/42 04-036 Warszawa
168 Wajsak Weonika 41 V LO ul. Nowolipie 8 00-150 Warszawa
169 Wasilewska Marta 42 VI LO ul. Wiktorska 30/32 02-587 Warszawa
170 Wenzel Karol 33 XVII LO ul. Elektoralna 5/7 00-137 Warszawa
171 Węglarz Lena 32 XXXV LO ul. Zwycięzców 7/9 03-936 Warszawa
172 Wicik Dominik 31 CXXII LO ul. Staffa 3/5 01-891 Warszawa
173 Wilkans Łucja 33 XXVII LO ul. Polna 5 00-625 Warszawa
174 Wiśniewski Kacper 31 VIII LO ul. Jagiellońska 38 03-719 Warszawa
175 Wojciechowski Jan 31 CV LO ul. Vincenta van Gogha 1 03-188 Warszawa
176 Wojciechowski Patryk 32 LXI LO ul. Wincentego Rzymowskiego 36 02-697 Warszawa
177 Wojewódka Mateusz 36 XLI LO ul. Kiwerska 3 01-682 Warszawa
178 Zając Antonina 32 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
179 Zakrzewski Jan 31 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
180 Zapadka Zuzanna 32 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
181 Zgoda Dominika 30 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
182 Zięmborska Maja 31 LXIV LO ul. Elbląska 51 01-737 Warszawa
183 Ziółkowska Natalia 30 XXVIII LO ul. Wiktorska 99 02-575 Warszawa
184 Żądłowska Weronika 33 XL LO ul. Platynowa 1 00-808 Warszawa
185 Żochowski Grzegorz 45 CXXII LO ul. Staffa 3/5 01-891 Warszawa
186 Żuchowski Jan 38 XXVIII LO ul. Wiktorska 99 02-575 Warszawa