Wyniki po Etapie Szkolnym - 45. OJA

45. OJA - Okręg Warszawski. Etap Szkolny. Lista uczestników, którzy uzyskali 30 pkt. lub więcej.

Lp.  Nazwisko Imię Pkt Szkoła Adres Miasto
1 Ablewicz Aleksandra 40 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
2 Ambrzykowska Elżbieta 30 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
3 Andrzejewska Oliwia 31 XXVIII LO ul. Wiktorska 99 02-575 Warszawa
4 Andrzejewski Jan 32 XXVIII LO ul. Wiktorska 99 02-575 Warszawa
5 Asyngier Aleksandra 49 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
6 Augustyński Szymon 35 VII LO ul. Wawelska 46 02-067 Warszawa
7 Ayre Max 33 XXVIII LO ul. Wiktorska 99 02-575 Warszawa
8 Babka Zuzanna 31 XXXIV LO ul. Zakrzewska 24 00-737 Warszawa
9 Bachurski Jakub 42 XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
10 Baker Kacper 48 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
11 Balcer Aurelia 41 XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
12 Bańda Weronika 34 XXI LO ul. Grójecka 93 02-101 Warszawa
13 Bartoszewicz Dagmara 31 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
14 Bartoszewski Filip 35 LXX LO ul. Dembowskiego 1 02-784 Warszawa
15 Baryłka Jerzy 44 LXIV LO ul. Elbląska 51 01-737 Warszawa
16 Batkowski Jan 37 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
17 Bator Hanna 38 IX LO ul. Hoża 88 00-682 Warszawa
18 Bednarczyk Mateusz 44 XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
19 Bednarek Marta 30 LXI LO ul. Wincentego Rzymowskiego 36 02-697 Warszawa
20 Bełcik Olga 37 LXIV LO ul. Elbląska 51 01-737 Warszawa
21 Berkowski Tadeusz 31 XVII LO ul. Elektoralna 5/7 00-137 Warszawa
22 Bermatowicz-Lewkowicz Zofia 35 CLIX ul. Solipska 17/19 02-482 Warszawa
23 Białecki Jan 31 XXXVII LO ul. Świętokrzyska 1 00-360 Warszawa
24 Białobrzeski Mateusz 31 ZSLiT Nr 1 ul. Wiśniowa 56 02-520 Warszawa
25 Biały Barbara 32 LXXXI LO ul. Miła 7 00-180 Warszawa
26 Bielak Jan 31 XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
27 Bielak Szymon 36 XXXV LO ul. Zwycięzców 7/9 03-936 Warszawa
28 Bielicka Bianka 37 XLII LO ul. Madalińskiego 22 02-513 Warszawa
29 Bieńkowska Michalina 32 XXVII LO ul. Polna 5 00-625 Warszawa
30 Bieńkowski Maksym 51 XXVII LO ul. Polna 5 00-625 Warszawa
31 Bigaj Mikołaj 35 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
32 Biziel Piotr 47 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
33 Bliźniuk Jakub 42 ZSLiT Nr 1 ul. Wiśniowa 56 02-520 Warszawa
34 Błaszczyk Bartosz 37 XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
35 Błoniarz Jan 39 XLI LO ul. Kiwerska 3 01-682 Warszawa
36 Boczar Franciszek 38 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
37 Boguś Marcelina 32 Pryw. LO ss.Nazar. ul. Czerniakowska 137 00-720 Warszawa
38 Bojarczuk Antoni 33 XXVIII LO ul. Wiktorska 99 02-575 Warszawa
39 Bołtowicz Aleks 38 "Niep.LO nr 76" ul. Rogatkowa 50 04-773 Warszawa
40 Bombik Alicja 30 XXVIII LO ul. Wiktorska 99 02-575 Warszawa
41 Bonczek Agnieszka 38 XVI LO ul. Ks. Jerzego Popiełuszki 5 01-786 Warszawa
42 Borkowska Barbara 33 XL LO ul. Platynowa 1 00-808 Warszawa
43 Borkowska Amelia 30 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
44 Borkowska Natalia 35 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
45 Borowiecki Oskar 30 "Niep.LO Primus" ul. Zoltana Balo 1 02-793 Warszawa
46 Borycki Antoni 44 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
47 Borys Małgorzata 37 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
48 Borys Antoni 38 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
49 Borzęcka Magdalena 33 IX LO ul. Hoża 88 00-682 Warszawa
50 Brojek Ada 31 XVI LO ul. Ks. Jerzego Popiełuszki 5 01-786 Warszawa
51 Brudzyńska Zuzanna 46 XXVIII LO ul. Wiktorska 99 02-575 Warszawa
52 Brzezowska Alicja 48 XXVII LO ul. Polna 5 00-625 Warszawa
53 Brzezowski Jan 37 XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
54 Brzóska Michał 31 SLO7 ul. Karmelicka 26 00-181 Warszawa
55 Brzózek Ola 34 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
56 Buczak Oliwia 38 XCIV LO ul. Gwiaździsta 35 01-651 Warszawa
57 Budzicki Paweł 33 XXX LO ul. Wolność 1/3 01-018 Warszawa
58 Budzyński Paweł 30 XI LO Plac Małachowskiego 1 00-063 Warszawa
59 Bujak Aleksandra 51 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
60 Burzyńska Nina 33 LXIV LO ul. Elbląska 51 01-737 Warszawa
61 Busiło Szymon 48 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
62 Bzdak Laura 35 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
63 Całkiewicz Filip 39 Społ. LO nr 4 ul. Hawajska 14a 02-776 Warszawa
64 Cendrowski Rafał 41 CXXII LO ul. Staffa 3/5 01-891 Warszawa
65 Ceregra Michał 40 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
66 Chabior Dominika 46 V LO ul. Nowolipie 8 00-150 Warszawa
67 Chimiak Hanna 30 XVI LO ul. Ks. Jerzego Popiełuszki 5 01-786 Warszawa
68 Chłopecka Aleksandra 42 XV LO ul. Klonowa 16 00-591 Warszawa
69 Chmiel Filip 31 XII LO ul. Sienna 53 00-820 Warszawa
70 Chmielewski Damian 37 XXXV LO ul. Zwycięzców 7/9 03-936 Warszawa
71 Chołdzyńka Maria 50 ANiep. LO nr 42 ul. Iwicka 47b 00-735 Warszawa
72 Chróścielewska Hanna 32 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
73 Chrzanowski Maciej 30 "Niep.LO Primus" ul. Zoltana Balo 1 02-793 Warszawa
74 Chudobińska Karina 31 XXVIII LO ul. Wiktorska 99 02-575 Warszawa
75 Chyziak Wiktoria 37 XVI LO ul. Ks. Jerzego Popiełuszki 5 01-786 Warszawa
76 Cieniewska Ewa 37 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
77 Ciesielska Martyna 46 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
78 Ciesielski Stanisław 41 WLicHum ul. Kłopotowskiego 31 03-720 Warszawa
79 Cieślik Anna 49 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
80 Ciołkowski Kacper 45 XI LO Plac Małachowskiego 1 00-063 Warszawa
81 Cirin Aleksander 34 LXX LO ul. Dembowskiego 1 02-784 Warszawa
82 Courtellemont Hugo 41 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
83 Czajka Aleksandra 43 XXVII LO ul. Polna 5 00-625 Warszawa
84 Czajkowski Stanisław 36 CLVIII LO ul. Szolc-Rogozińskiego 2 02-777 Warszawa
85 Czechowicz Tomasz 32 XI LO Plac Małachowskiego 1 00-063 Warszawa
86 Czekirda Dominik 36 CXXXVII LO ul. Olgierda 35/41 03-536 Warszawa
87 Czyż Paweł 39 WOLI ul. Gen. Sylwestra Kaliskiego 25A 00-908 Warszawa
88 Daly Catlin 34 ALO przy PJWSTK ul. Szczęśliwicka 33a 02-353 Warszawa
89 Daryło Kalina 32 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
90 Daszczyński Łukasz 38 XXVII LO ul. Polna 5 00-625 Warszawa
91 Dawid Filip 38 XXXV LO ul. Zwycięzców 7/9 03-936 Warszawa
92 Dąbkowski Michał 45 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
93 Dąbrowski Marcel 31 LFKGiW ul. Gen. Zajączka 01-518 Warszawa
94 Depczyk Maciej 42 LXVII LO ul. Hoża 11/15 00-528 Warszawa
95 Derezińska Hanna 33 XL LO ul. Platynowa 1 00-808 Warszawa
96 Dębińska Anna 30 XXI LO ul. Grójecka 93 02-101 Warszawa
97 Dębniak Maja 41 ZS nr 23 LVIII LO ul. Górnośląska 31 00-432 Warszawa
98 Di Salvo Julia 31 LXV LO ul. Marynarska 2/6 02-674 Warszawa
99 Diakowska Nadia 39 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
100 Długoszek Piotr 31 XI LO Plac Małachowskiego 1 00-063 Warszawa
101 Do Anh Quan 32 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
102 Dobija Aleksandra 44 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
103 Dobkowska Małgorzata 34 XLI LO ul. Kiwerska 3 01-682 Warszawa
104 Dobrolińska Oliwia 31 XLV LO ul. Miła 26 01-047 Warszawa
105 Dobrowolska Tola 43 XV LO ul. Klonowa 16 00-591 Warszawa
106 Dołkowska Natalia 31 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
107 Domagalski Jan 38 CXXII LO ul. Staffa 3/5 01-891 Warszawa
108 Domownik Anna 48 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
109 Dorosz Hanna 34 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
110 Drożdżyk Bogusław 38 CXXII LO ul. Staffa 3/5 01-891 Warszawa
111 Drubkowski Ignacy 38 CLVI LO ul. Podchorążych 49/61 00-722 Warszawa
112 Drwięga Piotr 37 IX LO ul. Hoża 88 00-682 Warszawa
113 Dubno Dominika 31 XLI LO ul. Kiwerska 3 01-682 Warszawa
114 Dunin Tytus 41 LXVII LO ul. Hoża 11/15 00-528 Warszawa
115 Dutkiewicz Ksawery 45 XXXVII LO ul. Świętokrzyska 1 00-360 Warszawa
116 Dworakowska Aleksandra 38 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
117 Dziarnowska Amelia 31 XXVIII LO ul. Wiktorska 99 02-575 Warszawa
118 Dziedzic Hanna 46 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
119 Dzierzędzka Zuzanna 35 XXXVII LO ul. Świętokrzyska 1 00-360 Warszawa
120 Dziuba Karolina 35 VI LO ul. Wiktorska 30/32 02-587 Warszawa
121 Ebing Ryszard 34 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
122 Ernst Olaf 33 KatLicOg Al. Marszałka Piłsudskiego 248/252 05-270 Marki
123 Falkowska Zuzanna 34 XXXV LO ul. Zwycięzców 7/9 03-936 Warszawa
124 Faulkner Helena 43 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
125 Fay Natalia 39 XVIII LO ul. Smolna 30 00-375 Warszawa
126 Fibakiewicz Natalia 31 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
127 Fila Piotr 37 ZSLiT Nr 1 ul. Wiśniowa 56 02-520 Warszawa
128 Filipczuk Maciej 31 XVIII LO ul. Smolna 30 00-375 Warszawa
129 Filipiuk Gabriela 33 VIII LO ul. Jagiellońska 38 03-719 Warszawa
130 Fiszer Maksymilian 36 XXXV LO ul. Zwycięzców 7/9 03-936 Warszawa
131 Flasiński Karol 36 XXX LO ul. Wolność 1/3 01-018 Warszawa
132 Florek Szymon 32 VIII LO ul. Jagiellońska 38 03-719 Warszawa
133 Foks Katarzyna 30 IX LO ul. Hoża 88 00-682 Warszawa
134 Folwarczny Pola 42 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
135 Franaszczuk Jakub 44 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
136 Francuz Maksymilian 45 IX LO ul. Hoża 88 00-682 Warszawa
137 Fromlewicz Rozalia 39 SLO STARTOWA 4K ul.Startowa 9 02-248 Warszawa
138 Fryczyńska Lena 43 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
139 Furmanek Karol 41 XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
140 Furmaniak Wiktoria 33 LXI LO ul. Wincentego Rzymowskiego 36 02-697 Warszawa
141 Gajda Patryk 31 XXX LO ul. Wolność 1/3 01-018 Warszawa
142 Gajda Stefan 31 XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
143 Gala Helena 36 XXVII LO ul. Polna 5 00-625 Warszawa
144 Gałczyński Piotr 39 XI LO Plac Małachowskiego 1 00-063 Warszawa
145 Gańko Marta 30 CXXXVII LO ul. Olgierda 35/41 03-536 Warszawa
146 Garvin Catriona 38 "Niep.LO Primus" ul. Zoltana Balo 1 02-793 Warszawa
147 Garwoliński Tymoteusz 45 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
148 Gawor Kamil 30 LXXXI LO ul. Miła 7 00-180 Warszawa
149 Gąsior Joanna 39 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
150 Gieraziński Bartosz 44 IX LO ul. Hoża 88 00-682 Warszawa
151 Gierłowski Piotr 40 SLO STARTOWA 4K ul.Startowa 9 02-248 Warszawa
152 Głowacka Gabriela 39 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
153 Gola Aleksandra 43 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
154 Golczyk Daniel 32 XXX LO ul. Wolność 1/3 01-018 Warszawa
155 Gontarz Jakub 46 XLV LO ul. Miła 26 01-047 Warszawa
156 Gordon Róża 38 VII LO ul. Wawelska 46 02-067 Warszawa
157 Gostowski Bartosz 45 SLO STARTOWA 4K ul.Startowa 9 02-248 Warszawa
158 Goździk Tymoteusz 38 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
159 Górecka Wiktoria 36 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
160 Górecki Leon 40 IX LO ul. Hoża 88 00-682 Warszawa
161 Górnikowski Jakub 31 Społ. LO nr 4 ul. Hawajska 14a 02-776 Warszawa
162 Green Cathrine 34 2 Społ. LO ul. Nowowiejska 5 00-643 Warszawa
163 Gregorczyk Ilona 31 CXIX L0 ul. Złota 58 00-821 Warszawa
164 Gruszkowska Dobromiła 53 LXIV LO ul. Elbląska 51 01-737 Warszawa
165 Grządka Dominika 32 XXVIII LO ul. Wiktorska 99 02-575 Warszawa
166 Grzegorczyk Magdalena 30 XXVIII LO ul. Wiktorska 99 02-575 Warszawa
167 Grzyb Natalia 43 IX LO ul. Hoża 88 00-682 Warszawa
168 Grzyb Mateusz 31 CXXII LO ul. Staffa 3/5 01-891 Warszawa
169 Grzybek Stanisław 45 XLII LO ul. Madalińskiego 22 02-513 Warszawa
170 Grzymała-Kozłowski Antoni 34 XXXV LO ul. Zwycięzców 7/9 03-936 Warszawa
171 Guy Constancia 36 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
172 Hanc Hubert 34 LO LifeSkills nr 1 ul. Modowa 22D 00-246 Warszawa
173 Harasimik Małgorzata 43 LXVII LO ul. Hoża 11/15 00-528 Warszawa
174 Harrison Maria 44 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
175 Hernik Martyna 43 XXVII LO ul. Polna 5 00-625 Warszawa
176 Hinc Hanna 43 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
177 Hordejuk Marianna 32 ZS nr 127 ul. Smocza 19 01-051 Warszawa
178 Horoszczak Magdalena 46 LXV LO ul. Marynarska 2/6 02-674 Warszawa
179 Hrys Milena 32 XVIII LO ul. Smolna 30 00-375 Warszawa
180 Imiołek Olaf 34 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
181 Iwanowska Hanna 31 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
182 Jabłonowska Alessndra 34 XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
183 Jabłońska Maja 49 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
184 Jabłońska Katarzyna 40 XXVII LO ul. Polna 5 00-625 Warszawa
185 Jac Anna 44 XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
186 Jackiewicz Maja 33 XLI LO ul. Kiwerska 3 01-682 Warszawa
187 Jakociuk Maja 30 XXXIV LO ul. Zakrzewska 24 00-737 Warszawa
188 Jandy Maria 37 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
189 Janikowska Gabriela 40 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
190 Janiszewska Alicja Monika 40 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
191 Janu Mateusz 50 XVII LO ul. Elektoralna 5/7 00-137 Warszawa
192 Janusz Alicja 35 IX LO ul. Hoża 88 00-682 Warszawa
193 Jasiak Kinga 30 VI LO ul. Wiktorska 30/32 02-587 Warszawa
194 Jasiniewska Aleksandra 34 Pryw. LO ss.Nazar. ul. Czerniakowska 137 00-720 Warszawa
195 Jasińska Iga 52 LXVII LO ul. Hoża 11/15 00-528 Warszawa
196 Jasińska Pola 48 LXVII LO ul. Hoża 11/15 00-528 Warszawa
197 Jastrzębski Filip 40 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
198 Jaszczuk Kacper 33 XI LO Plac Małachowskiego 1 00-063 Warszawa
199 Jaworska Magdalena 42 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
200 Jelloo obaidey Lilly 30 LXX LO ul. Dembowskiego 1 02-784 Warszawa
201 Jensen Marta 38 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
202 Jędrzejewska Liliana 31 XXVII LO ul. Polna 5 00-625 Warszawa
203 Kacperska Marta 38 XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
204 Kaczmarek Bartosz 41 XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
205 Kaczmarski Konrad 33 LXX LO ul. Dembowskiego 1 02-784 Warszawa
206 Kaczyński Hubert 37 XXVII LO ul. Polna 5 00-625 Warszawa
207 Kalinowska Zofia 31 XXII LO ul. Staffa 111 01-891 Warszawa
208 Kamiński-Pakuła Michał 48 VIII LO ul. Jagiellońska 38 03-719 Warszawa
209 Kanabus Natalia 36 XXVII LO ul. Polna 5 00-625 Warszawa
210 Kaniewska Izabela 40 CLV LO ul. Wojciecha Żywnego 25 02-701 Warszawa
211 Karkut Paulina 48 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
212 Kashivskyy Yuriy 51 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
213 Kaszewska Barbara 45 XL LO ul. Platynowa 1 00-808 Warszawa
214 Kaszycki Jakub 40 XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
215 Katana Katarzyna 38 LXIV LO ul. Elbląska 51 01-737 Warszawa
216 Kawa Krzysztof 43 V LO ul. Nowolipie 8 00-150 Warszawa
217 Kawałkowska Julia 37 XXVIII LO ul. Wiktorska 99 02-575 Warszawa
218 Kawczyński Jakub 40 XXVIII LO ul. Wiktorska 99 02-575 Warszawa
219 Keane Julia 47 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
220 Khoudiri Said 40 XXI LO ul. Grójecka 93 02-101 Warszawa
221 Kiedryńska Alina 30 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
222 Kiepuszewski Eryk 46 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
223 Kim Minji 48 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
224 Kipon Wiktoria 34 XVI LO ul. Ks. Jerzego Popiełuszki 5 01-786 Warszawa
225 Kisielnicki Jan 36 IX LO ul. Hoża 88 00-682 Warszawa
226 Kizińczuk Olga 35 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
227 Kleczko Hanna 35 ALO przy PJWSTK ul. Szczęśliwicka 33a 02-353 Warszawa
228 Kleiber Bruno 31 LXIII LO ul. Hirszfelda 11 02-776 Warszawa
229 Klenkiewicz Jakub 34 LXX LO ul. Dembowskiego 1 02-784 Warszawa
230 Klugiewicz Maksymilian 30 LXIII LO ul. Hirszfelda 11 02-776 Warszawa
231 Knopp Kajetan 38 XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
232 Kobielak Karmen 42 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
233 Kobyłecka Aleksandra 30 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
234 Kocjan Kamil 35 VIII LO ul. Jagiellońska 38 03-719 Warszawa
235 Kokoszyński Adam 30 LXX LO ul. Dembowskiego 1 02-784 Warszawa
236 Kolb Michał 39 XXVII LO ul. Polna 5 00-625 Warszawa
237 Kolebacz Zuzanna 45 XLI LO ul. Kiwerska 3 01-682 Warszawa
238 Kołakowska Joanna 37 WLicHum ul. Kłopotowskiego 31 03-720 Warszawa
239 Kołek Alicja 39 PALO ul. Zielona 14 05-500 Piaseczno
240 Kołodziejczak Aleksandra 35 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
241 Kołodziejska Róża 32 XXVIII LO ul. Wiktorska 99 02-575 Warszawa
242 Komorowski Jan 48 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
243 Koncewoj Natalia 38 XXVII LO ul. Polna 5 00-625 Warszawa
244 Kondracka Zofia 33 "ALO ""Pryzmat""" ul. Staszica 1 05-800 Pruszków
245 Konopka Karol 42 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
246 Kończal-Kamińska Anna 31 IX LO ul. Hoża 88 00-682 Warszawa
247 Kopka Piotr 48 XVIII LO ul. Smolna 30 00-375 Warszawa
248 Koroblewski Ignacy 30 XLI LO ul. Kiwerska 3 01-682 Warszawa
249 Korona Anna 34 XV LO ul. Klonowa 16 00-591 Warszawa
250 Koronowska Dominika 31 CXIX L0 ul. Złota 58 00-821 Warszawa
251 Korytkowska Julia 32 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
252 Koselski Mikołaj 36 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
253 Koska Filip 46 XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
254 Kostrzewska Agata 36 ALO przy PJWSTK ul. Szczęśliwicka 33a 02-353 Warszawa
255 Kot Krzysztof 49 LXIV LO ul. Elbląska 51 01-737 Warszawa
256 Kotarba Szymon 41 XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
257 Kotowski Filip 30 SLO STARTOWA 4K ul.Startowa 9 02-248 Warszawa
258 Kotwas Aleksandra 37 XXVII LO ul. Polna 5 00-625 Warszawa
259 Kowalczyk Krzysztof 39 ZSLiT Nr 1 ul. Wiśniowa 56 02-520 Warszawa
260 Kowalczyk Izabela 40 LXVII LO ul. Hoża 11/15 00-528 Warszawa
261 Kowalczyk Cezary 37 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
262 Kowalewska Anna 49 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
263 Kowalska Alina 48 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
264 Kowalska Maja 47 LFKGiW ul. Gen. Zajączka 01-518 Warszawa
265 Kozak Maria 35 XLIX LO ul. F.J. Curie 14 02-646 Warszawa
266 Kozak Ludwika 44 LXIV LO ul. Elbląska 51 01-737 Warszawa
267 Kozyra Antonina 37 XVII LO ul. Elektoralna 5/7 00-137 Warszawa
268 Krajewska Ewa 38 CXIX L0 ul. Złota 58 00-821 Warszawa
269 Krajewska Katarzyna 30 PALO ul. Zielona 14 05-500 Piaseczno
270 Krakowiak Filip 37 ALO przy PJWSTK ul. Szczęśliwicka 33a 02-353 Warszawa
271 Kraska Milena 39 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
272 Krasowski Michał 40 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
273 Krawczyk Agata 40 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
274 Krawczyk Julia 39 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
275 Królikowski Jan 42 LXVII LO ul. Hoża 11/15 00-528 Warszawa
276 Krystek Fryderyk 35 XXX LO ul. Wolność 1/3 01-018 Warszawa
277 Krzanowski Jan 44 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
278 Krzewska Hanna 32 XXVIII LO ul. Wiktorska 99 02-575 Warszawa
279 Krzyśko Franciszek 32 WOLI ul. Gen. Sylwestra Kaliskiego 25A 00-908 Warszawa
280 Kucharski Rafał 32 IX LO ul. Hoża 88 00-682 Warszawa
281 Kuchta Magdalena 32 XLI LO ul. Kiwerska 3 01-682 Warszawa
282 Kucięba Eryk 34 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
283 Kud Hanna 42 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
284 Kujawowicz Amelia 34 VII LO ul. Wawelska 46 02-067 Warszawa
285 Kukier Sebastian 41 XXVIII LO ul. Wiktorska 99 02-575 Warszawa
286 Kukier Karolina 34 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
287 Kulczycki Bartosz 43 XXVII LO ul. Polna 5 00-625 Warszawa
288 Kulicka Hanna 35 LXIV LO ul. Elbląska 51 01-737 Warszawa
289 Kupiecka Magdalena 35 XLI LO ul. Kiwerska 3 01-682 Warszawa
290 Kurek Magdalena 40 LXVII LO ul. Hoża 11/15 00-528 Warszawa
291 Kurek Michał 37 VIII LO ul. Jagiellońska 38 03-719 Warszawa
292 Kuźnicka Julia 38 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
293 Kwiatkowska Kalina 31 LFKGiW ul. Gen. Zajączka 01-518 Warszawa
294 Kwiatkowski Dawid 47 VII LO ul. Wawelska 46 02-067 Warszawa
295 Kwieciński Artur 43 LIX LOMS ul. S. B. Lindego 20 01-952 Warszawa
296 Lampart Antoni 43 "Niep.LO Primus" ul. Zoltana Balo 1 02-793 Warszawa
297 Lange-Szuper Joanna 32 XCIV LO ul. Gwiaździsta 35 01-651 Warszawa
298 Lasowy Sebastian 41 XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
299 Latała Franciszek 44 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
300 Leple Monika 34 XXI LO ul. Grójecka 93 02-101 Warszawa
301 Liashchynkaya Kowyna 31 LXIV LO ul. Elbląska 51 01-737 Warszawa
302 Lickiewicz Julia 32 XVII LO ul. Elektoralna 5/7 00-137 Warszawa
303 Lipińska Hanna 32 XVII LO ul. Elektoralna 5/7 00-137 Warszawa
304 Lisewski Adam 30 "Niep.LO Primus" ul. Zoltana Balo 1 02-793 Warszawa
305 Litwin Kamila 38 XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
306 Łobboda Aleksander 38 NLO nr 81 SGH al.. Niepodległości 162 02-554 Warszawa
307 Łoniewska Wiktoria 30 CLVIII LO ul. Szolc-Rogozińskiego 2 02-777 Warszawa
308 Łozińska Aleksandra 30 I SLO ul. Zawiszy 13 01-167 Warszawa
309 Ługowski Franciszek 42 XVIII LO ul. Smolna 30 00-375 Warszawa
310 Łysek Franciszek 34 ZS nr 73 L LO ul. Burdzińskiego 4 03-435 Warszawa
311 Maciejewski Aleksander 41 LXV LO ul. Marynarska 2/6 02-674 Warszawa
312 Maciejewski Gabriel 43 XL LO ul. Platynowa 1 00-808 Warszawa
313 Maciuszko Kajetan 31 XLI LO ul. Kiwerska 3 01-682 Warszawa
314 Makowska Zuzanna 41 XVI LO ul. Ks. Jerzego Popiełuszki 5 01-786 Warszawa
315 Makowski Jędrzej 49 XXVII LO ul. Polna 5 00-625 Warszawa
316 Makowski Jacek 47 XXVII LO ul. Polna 5 00-625 Warszawa
317 Malarowska Wiktoria 32 XCIV LO ul. Gwiaździsta 35 01-651 Warszawa
318 Malky Filip 36 Szk.Pods.TE ul. Patriotów 148 04-839 Warszawa
319 Malky Patryk 34 Szk.Pods.TE ul. Patriotów 148 04-839 Warszawa
320 Małkiewicz Mateusz 31 CXXII LO ul. Staffa 3/5 01-891 Warszawa
321 Małowiecki Piotr 44 XLIX LO ul. F.J. Curie 14 02-646 Warszawa
322 Małysa Natalia 46 XXVIII LO ul. Wiktorska 99 02-575 Warszawa
323 Mandes Filip 46 LXVII LO ul. Hoża 11/15 00-528 Warszawa
324 Manh Nghi Hoc Do 32 XXVIII LO ul. Wiktorska 99 02-575 Warszawa
325 Marczak Antoni 33 XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
326 Marczuk Zuzanna 33 CLV LO ul. Wojciecha Żywnego 25 02-701 Warszawa
327 Marmoj Maurycy 33 XVI LO ul. Ks. Jerzego Popiełuszki 5 01-786 Warszawa
328 Marszałek Wiktor 35 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
329 Martyniuk Angelika 33 SLO STARTOWA 4K ul.Startowa 9 02-248 Warszawa
330 Masiarz Julia 36 IX LO ul. Hoża 88 00-682 Warszawa
331 Matusiewicz Paweł 35 CXXXVII LO ul. Olgierda 35/41 03-536 Warszawa
332 Matuszewska Emilia 42 ChLiSamuel ul. Pożaryskiego 28 bud. 29 04-703 Warszawa
333 Matyja Damian 37 XI LO Plac Małachowskiego 1 00-063 Warszawa
334 Mazuruk Maja 33 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
335 Mąkolski Kacper 48 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
336 McGrath Aniela 54 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
337 McIntyre Ana 30 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
338 Meyer Karina 41 WLicHum ul. Kłopotowskiego 31 03-720 Warszawa
339 Mężykowska Zofia 31 Społ. LO nr 4 ul. Hawajska 14a 02-776 Warszawa
340 Michalak Ignacy 48 XVII LO ul. Elektoralna 5/7 00-137 Warszawa
341 Michalak Julia 42 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
342 Michalska Natalia 39 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
343 Michalski Patryk 40 XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
344 Michejda Maksymilian 38 LXIV LO ul. Elbląska 51 01-737 Warszawa
345 Mielańczuk Aleksandra 31 LXI LO ul. Wincentego Rzymowskiego 36 02-697 Warszawa
346 Mikołajczyk Małgorzata 48 Pryw. LO ss.Nazar. ul. Czerniakowska 137 00-720 Warszawa
347 Milewska Antonina 47 WLicHum ul. Kłopotowskiego 31 03-720 Warszawa
348 Miłachowska Aleksandra 46 XXX LO ul. Wolność 1/3 01-018 Warszawa
349 Miniewicz Maximilian 49 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
350 Mirkowicz Helena 40 Pryw. LO ss.Nazar. ul. Czerniakowska 137 00-720 Warszawa
351 Mirończyk Mikołaj 37 XXX LO ul. Wolność 1/3 01-018 Warszawa
352 Miros Hanna 36 Nr3 STO ul. Białostocka 4 03-741 Warszawa
353 Młynarczyk Kacper 32 ZSLiT Nr 1 ul. Wiśniowa 56 02-520 Warszawa
354 Modelewska Julia 30 LXV LO ul. Marynarska 2/6 02-674 Warszawa
355 Mogiła Aleksander 36 ZSLiT Nr 1 ul. Wiśniowa 56 02-520 Warszawa
356 Mokosa Szymon 33 XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
357 Morawska Wiktoria 32 XLI LO ul. Kiwerska 3 01-682 Warszawa
358 Mospan Jeremi 51 XXVII LO ul. Polna 5 00-625 Warszawa
359 Mówka Natalia 32 XXXV LO ul. Zwycięzców 7/9 03-936 Warszawa
360 Murfin Nadia 39 ANiep. LO nr 42 ul. Iwicka 47b 00-735 Warszawa
361 Musiał Olga 40 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
362 Naeckel Sonia 32 VIII LO ul. Jagiellońska 38 03-719 Warszawa
363 Nagabczyńska Sara 39 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
364 Nalepa Zofia 35 XXXV LO ul. Zwycięzców 7/9 03-936 Warszawa
365 Nawrocka Aleksandra 48 "Niep.LO Primus" ul. Zoltana Balo 1 02-793 Warszawa
366 Nguyen Ha Ngan 34 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
367 Nielubowicz Maksym 35 2 Społ. LO ul. Nowowiejska 5 00-643 Warszawa
368 Niwiadomski Paweł 31 CXXII LO ul. Staffa 3/5 01-891 Warszawa
369 Nosal Jan 44 LXIV LO ul. Elbląska 51 01-737 Warszawa
370 Nowak Bartłomiej 37 ZSz. im. P. Wysockiego ul. Odrowąża 75 03-310 Warszawa
371 Nowak Aleksandra 42 V LO ul. Nowolipie 8 00-150 Warszawa
372 Nowińska Matylda 40 Społ. LO nr 4 ul. Hawajska 14a 02-776 Warszawa
373 Nowosielska Anna 48 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
374 Nycz Maja 40 XXVIII LO ul. Wiktorska 99 02-575 Warszawa
375 Nykaza Katarzyna 42 XXVII LO ul. Polna 5 00-625 Warszawa
376 Nykiel Dominik 47 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
377 Obuchowicz Agnieszka 35 LXIV LO ul. Elbląska 51 01-737 Warszawa
378 Oleksiuk Jan 33 LO LifeSkills nr 1 ul. Modowa 22D 00-246 Warszawa
379 Olender Zofia 44 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
380 Opawski Jan 36 NL Montessori ul. Pytlasińskiego 13 00-777 Warszawa
381 Oramus Berenika 53 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
382 Orłowska Jagoda 33 XLI LO ul. Kiwerska 3 01-682 Warszawa
383 Osiecki Jędrzej 43 XI LO Plac Małachowskiego 1 00-063 Warszawa
384 Osińska Aleksandra 42 VIII LO ul. Jagiellońska 38 03-719 Warszawa
385 Osuch Michał 35 XXIV LO ul. Obozowa 60 01-423 Warszawa
386 Ośko Szymon 39 XVII LO ul. Elektoralna 5/7 00-137 Warszawa
387 Owczarek Hanna 44 ZS nr 127 ul. Smocza 19 01-051 Warszawa
388 Oziębło Dalia 30 LFKGiW ul. Gen. Zajączka 01-518 Warszawa
389 Ożóg Tomasz 30 LXX LO ul. Dembowskiego 1 02-784 Warszawa
390 Pacek Mateusz 38 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
391 Paderewska Natalia 35 XXXVIII LO ul. Wiertnicza 26 02-952 Warszawa
392 Pająk Ewa 45 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
393 Pankratiew Natasza 38 VII LO ul. Wawelska 46 02-067 Warszawa
394 Paradowski Jan 30 XXXIV LO ul. Zakrzewska 24 00-737 Warszawa
395 Parol Alicja 42 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
396 Partycka Julia 45 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
397 Pastuszak Michał 43 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
398 Paszkowski Stanisław 39 VI LO ul. Wiktorska 30/32 02-587 Warszawa
399 Piasecka Julia 38 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
400 Piasecka Monika 30 XXII LO ul. Staffa 111 01-891 Warszawa
401 Pieńkowski Mateusz 36 LXX LO ul. Dembowskiego 1 02-784 Warszawa
402 Pietruczuk Mikołaj 41 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
403 Pik Weronika 47 XVII LO ul. Elektoralna 5/7 00-137 Warszawa
404 Piłka Agata 36 XCIV LO ul. Gwiaździsta 35 01-651 Warszawa
405 Piskorz Lena 49 V LO ul. Nowolipie 8 00-150 Warszawa
406 Piwowarska Izabela 33 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
407 Piwowarski Michał 36 LXXXVI LO ul. Garbińskiego 1 01-122 Warszawa
408 Plich Jeremi 35 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
409 Podlasek Natalia 32 I Społ. Lic. Og. ul. Armii ul. Trakt Brzeski 63 05-077 Warszawa
410 Pola Adam 30 LXI LO ul. Wincentego Rzymowskiego 36 02-697 Warszawa
411 Polański Krzysztof 48 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
412 Poławski Piotr 30 XXXVII LO ul. Świętokrzyska 1 00-360 Warszawa
413 Pomarańska Zuzanna 33 XL LO ul. Platynowa 1 00-808 Warszawa
414 Popielarz Zofia 35 XCIV LO ul. Gwiaździsta 35 01-651 Warszawa
415 Porzycki Jan 30 LXX LO ul. Dembowskiego 1 02-784 Warszawa
416 Pośpiech Karol 34 VII LO ul. Wawelska 46 02-067 Warszawa
417 Pruchnik Miłosz 46 CLV LO ul. Wojciecha Żywnego 25 02-701 Warszawa
418 Przygodzki Łukasz 34 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
419 Ptaszek Maria 38 Pryw. LO ss.Nazar. ul. Czerniakowska 137 00-720 Warszawa
420 Puchniewski Kacper 30 XCIV LO ul. Gwiaździsta 35 01-651 Warszawa
421 Pyc Julia 38 XXVII LO ul. Polna 5 00-625 Warszawa
422 Pycia Monika 37 XXVII LO ul. Polna 5 00-625 Warszawa
423 Pyrkosz Zofia 38 LXV LO ul. Marynarska 2/6 02-674 Warszawa
424 Radomska Alicja 41 WOLI ul. Gen. Sylwestra Kaliskiego 25A 00-908 Warszawa
425 Radomski Dawid 34 XXX LO ul. Wolność 1/3 01-018 Warszawa
426 Radzewicz Krzysztof 36 LXIV LO ul. Elbląska 51 01-737 Warszawa
427 Ratasiewicz Wojciech 37 XVII LO ul. Elektoralna 5/7 00-137 Warszawa
428 Rogowski Igor 48 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
429 Rohe Alexander 32 CLV LO ul. Wojciecha Żywnego 25 02-701 Warszawa
430 Rojczyk Zuzanna 33 XXX LO ul. Wolność 1/3 01-018 Warszawa
431 Rojczyk Marta 42 LXIV LO ul. Elbląska 51 01-737 Warszawa
432 Rojek Małgorzata 39 VII LO ul. Wawelska 46 02-067 Warszawa
433 Rokos Agnieszka 43 ZS nr 18 ul. Żeromskiego 81 01-882 Warszawa
434 Rosanoff Anastazja 45 VIII LO ul. Jagiellońska 38 03-719 Warszawa
435 Rostek Hanna 31 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
436 Rożnowicz Franciszek 31 LXX LO ul. Dembowskiego 1 02-784 Warszawa
437 Róg Gabriela 38 VII LO ul. Wawelska 46 02-067 Warszawa
438 Różańska Julia 35 XXI LO ul. Grójecka 93 02-101 Warszawa
439 Rybkowski Jakub 32 CLV LO ul. Wojciecha Żywnego 25 02-701 Warszawa
440 Rychlik Natalia 32 XXII LO ul. Staffa 111 01-891 Warszawa
441 Sadowski Marcin 33 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
442 Sajda Jakub 39 ZSLiT Nr 1 ul. Wiśniowa 56 02-520 Warszawa
443 Saleta Nadia 32 LXI LO ul. Wincentego Rzymowskiego 36 02-697 Warszawa
444 Salmanowicz Weronika 41 IX LO ul. Hoża 88 00-682 Warszawa
445 Santorek Kinga 44 IX LO ul. Hoża 88 00-682 Warszawa
446 Savko Anhelina 34 LXIII LO ul. Hirszfelda 11 02-776 Warszawa
447 Sawicka Natalia 31 XLI LO ul. Kiwerska 3 01-682 Warszawa
448 Sawicki Ksawery 37 XLI LO ul. Kiwerska 3 01-682 Warszawa
449 Scharf Tymoteusz 43 LXXXIV LO ul. Gładka 16 02-172 Warszawa
450 Serafin Michał 32 ZS nr 40 ul. Objazdowa 3 03-771 Warszawa
451 Serafin Nadia 39 XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
452 Siatkowski Michał 34 CXXXVII LO ul. Olgierda 35/41 03-536 Warszawa
453 Sienkiewicz Wiktor 30 XVI LO ul. Ks. Jerzego Popiełuszki 5 01-786 Warszawa
454 Sikorska Sabina 37 CLVIII LO ul. Szolc-Rogozińskiego 2 02-777 Warszawa
455 Sip Klementyna 46 XI LO Plac Małachowskiego 1 00-063 Warszawa
456 Siwek Antonina 32 XLI LO ul. Kiwerska 3 01-682 Warszawa
457 Siwkiewicz Izabela 39 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
458 Skorupska-Ruiz Greta 47 V LO ul. Nowolipie 8 00-150 Warszawa
459 Skowrońska-Sieber Aleksandra 44 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
460 Skrodzki Patryk 37 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
461 Skublicka Karolina 44 VIII LO ul. Jagiellońska 38 03-719 Warszawa
462 Słodownik Adam 33 XXXV LO ul. Zwycięzców 7/9 03-936 Warszawa
463 Słoma Michał 35 VII LO ul. Wawelska 46 02-067 Warszawa
464 Słowińska Maria 32 XVII LO ul. Elektoralna 5/7 00-137 Warszawa
465 Smith Victor 48 ZS nr 22 LXXXIII LO ul. A. Konopczyńskiego 4 00-335 Warszawa
466 Smoczyński Jakub 39 ANiep. LO nr 42 ul. Iwicka 47b 00-735 Warszawa
467 Sobczyk Zuzanna 43 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
468 Sobków Hanna 37 CLV LO ul. Wojciecha Żywnego 25 02-701 Warszawa
469 Sopoćko Dominik 36 XXXV LO ul. Zwycięzców 7/9 03-936 Warszawa
470 Sosnowska Barbara 33 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
471 Sota Małgorzata 41 PLO ZgSiZmPa ul. Krasińskiego 31 01-784 Warszawa
472 Sperczyński Karol 35 XXVII LO ul. Polna 5 00-625 Warszawa
473 Stachowiak Karolina 35 LXXXI LO ul. Miła 7 00-180 Warszawa
474 Stalewska Laura 31 LFKGiW ul. Gen. Zajączka 01-518 Warszawa
475 Stanilewicz Stella 42 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
476 Staniszewska Alicja 30 ZS nr 127 ul. Smocza 19 01-051 Warszawa
477 Stankiewicz Oliwia 38 WOLI ul. Gen. Sylwestra Kaliskiego 25A 00-908 Warszawa
478 Stankowski Maksymilian 33 XXXV LO ul. Zwycięzców 7/9 03-936 Warszawa
479 Starosta Karolina 30 XXI LO ul. Grójecka 93 02-101 Warszawa
480 Stasiak Helena 40 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
481 Stawowski Mateusz 34 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
482 Steć Antoni 31 XXVIII LO ul. Wiktorska 99 02-575 Warszawa
483 Stępień Adam 35 XLII LO ul. Madalińskiego 22 02-513 Warszawa
484 Stępień Natalia 33 XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
485 Stolarczyk Tomasz 32 Społ. LO nr 4 ul. Hawajska 14a 02-776 Warszawa
486 Strojek Patryk 36 ZSLiT Nr 1 ul. Wiśniowa 56 02-520 Warszawa
487 Strojny Adam 34 XVII LO ul. Elektoralna 5/7 00-137 Warszawa
488 Strzelczyk Jakub 40 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
489 Styś Julia 34 LXIV LO ul. Elbląska 51 01-737 Warszawa
490 Susdorf Aleksandra 38 XXXV LO ul. Zwycięzców 7/9 03-936 Warszawa
491 Swan Ignacy 50 NLO nr 81 SGH al.. Niepodległości 162 02-554 Warszawa
492 Szablewski Jan 30 WOLI ul. Gen. Sylwestra Kaliskiego 25A 00-908 Warszawa
493 Szajniuk Wojciech 31 CLIX ul. Solipska 17/19 02-482 Warszawa
494 Szczepaniak Jakub 40 CXXII LO ul. Staffa 3/5 01-891 Warszawa
495 Szczerba Nadia 35 XXVII LO ul. Polna 5 00-625 Warszawa
496 Szczerba Aleksandra 44 XL LO ul. Platynowa 1 00-808 Warszawa
497 Szczerbak Olga 49 XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
498 Szcześniak Michał 33 LXXXIV LO ul. Gładka 16 02-172 Warszawa
499 Szczurowski Maksymilian 42 XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
500 Szczygieł Martyna 30 CXXXVII LO ul. Olgierda 35/41 03-536 Warszawa
501 Szot Julia 48 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
502 Szydłowska Zuzanna 30 LXV LO ul. Marynarska 2/6 02-674 Warszawa
503 Szydłowska Aleksandra 37 XXII LO ul. Staffa 111 01-891 Warszawa
504 Szymańska Iga 37 XXVII LO ul. Polna 5 00-625 Warszawa
505 Szymczak Julian 37 ZS nr 22 LXXXIII LO ul. A. Konopczyńskiego 4 00-335 Warszawa
506 Szypuła Julia 32 SLO STARTOWA 4K ul.Startowa 9 02-248 Warszawa
507 Ścibor Antoni 32 WOLI ul. Gen. Sylwestra Kaliskiego 25A 00-908 Warszawa
508 Śliwa Klara 33 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
509 Śmiałkowski Hubert 40 LFKGiW ul. Gen. Zajączka 01-518 Warszawa
510 Świderski Paweł 46 IX LO ul. Hoża 88 00-682 Warszawa
511 Świercz Stanisław 40 XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
512 Święty Jan 31 XXX LO ul. Wolność 1/3 01-018 Warszawa
513 Tarkowski Wojciech 46 LXVII LO ul. Hoża 11/15 00-528 Warszawa
514 Tencer Mikołaj 37 IX LO ul. Hoża 88 00-682 Warszawa
515 Thao Vi le 37 XVIII LO ul. Smolna 30 00-375 Warszawa
516 Thuy Tien Ha 39 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
517 Tkaczyk Mikołaj 35 CLV LO ul. Wojciecha Żywnego 25 02-701 Warszawa
518 Tomasiak Maksymilian 45 XXVII LO ul. Polna 5 00-625 Warszawa
519 Tomaszewska Zuzanna 37 VI LO ul. Wiktorska 30/32 02-587 Warszawa
520 Toporowski Jonatan 34 XVII LO ul. Elektoralna 5/7 00-137 Warszawa
521 Traczyk Mikołaj 40 LXIV LO ul. Elbląska 51 01-737 Warszawa
522 Trepka Jakub 30 XCIV LO ul. Gwiaździsta 35 01-651 Warszawa
523 Troc Jakub 38 XXVIII LO ul. Wiktorska 99 02-575 Warszawa
524 Trojanowska Gabriela 39 ZSLiT Nr 1 ul. Wiśniowa 56 02-520 Warszawa
525 Trynkus Erwin 54 XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
526 Trzcińska Amelia 31 IX LO ul. Hoża 88 00-682 Warszawa
527 Trzeciak Monika 39 IX LO ul. Hoża 88 00-682 Warszawa
528 Trzykowski Jakub 31 XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
529 Turczyńska Kinga 35 "LON nr 40 ""Naukai Wiedza""" ul. Stryjeńskich 21 02-791 Warszawa
530 Twardowska Marta 32 XXXIV LO ul. Zakrzewska 24 00-737 Warszawa
531 Tymiński Antoni 34 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
532 Urban Kinga 36 XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
533 Urbanowicz Pola 44 CLV LO ul. Wojciecha Żywnego 25 02-701 Warszawa
534 Urbanowicz Milena 51 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
535 Urbańska Julia 43 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
536 Urlich Maciej 33 LXI LO ul. Wincentego Rzymowskiego 36 02-697 Warszawa
537 Vassileva Maja 32 XXX LO ul. Wolność 1/3 01-018 Warszawa
538 Wachulec Kamila 36 XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
539 Walerych Blanka 38 XXXV LO ul. Zwycięzców 7/9 03-936 Warszawa
540 Waliszewska Rozalia 30 Społ. LO nr 4 ul. Hawajska 14a 02-776 Warszawa
541 Waliszewska Dominika 31 Społ. LO nr 4 ul. Hawajska 14a 02-776 Warszawa
542 Wałach Adam 35 V LO ul. Nowolipie 8 00-150 Warszawa
543 Wanatko Alicja 43 PSzP nr 94 LAUDER-MORASHA ul.Wawelberga 10 01-188 Warszawa
544 Wanielista Karol 42 XXVII LO ul. Polna 5 00-625 Warszawa
545 Wardak Małgorzata 40 XXV LO ul. Halna 20 04-961 Warszawa
546 Warmińska Karolina 30 LXX LO ul. Dembowskiego 1 02-784 Warszawa
547 Wasiak Stanisław 37 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
548 Wasielewska Maja 35 2 Społ. LO ul. Nowowiejska 5 00-643 Warszawa
549 Wasilewska Marta 40 VI LO ul. Wiktorska 30/32 02-587 Warszawa
550 Waś Wiktoria 30 PALO ul. Zielona 14 05-500 Piaseczno
551 Wawrzyniak Barłomiej 31 XVII LO ul. Elektoralna 5/7 00-137 Warszawa
552 Wąsowski Wojciech 31 SLO7 ul. Karmelicka 26 00-181 Warszawa
553 Wenzel Karol 43 XVII LO ul. Elektoralna 5/7 00-137 Warszawa
554 Węglarz Lena 32 VI LO ul. Wiktorska 30/32 02-587 Warszawa
555 Wiatrowska Urszula 33 VI LO ul. Wiktorska 30/32 02-587 Warszawa
556 Wierzejski Sławomir 42 LXXXIV LO ul. Gładka 16 02-172 Warszawa
557 Wilczewski Patryk 34 Sp. LO nr 50 ul. Kolektorska 9/11 01-692 Warszawa
558 Wilga Izabela 32 XXXVII LO ul. Świętokrzyska 1 00-360 Warszawa
559 Wiluk Artur 33 CXXII LO ul. Staffa 3/5 01-891 Warszawa
560 Wiojtiuk Katarzyna 39 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
561 Wiśniewska Marta 34 VI LO ul. Wiktorska 30/32 02-587 Warszawa
562 Wiśniewski Sebastian 32 V LO ul. Nowolipie 8 00-150 Warszawa
563 Wiśniewski Kacper 34 VIII LO ul. Jagiellońska 38 03-719 Warszawa
564 Witczak Jakub 44 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
565 Witkowski Grzegorz 45 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
566 Wnorowska Julia 36 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
567 Wojciechowski Jan 33 CXXII LO ul. Staffa 3/5 01-891 Warszawa
568 Wojciechowski Patryk 33 LXI LO ul. Wincentego Rzymowskiego 36 02-697 Warszawa
569 Wojda Julia 37 XVI LO ul. Ks. Jerzego Popiełuszki 5 01-786 Warszawa
570 Wojno Anna 38 XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
571 Wojtkowski Maciej 53 XXVII LO ul. Polna 5 00-625 Warszawa
572 Wolińska Maja 39 XL LO ul. Platynowa 1 00-808 Warszawa
573 Wolski Krzysztof 35 XXXV LO ul. Zwycięzców 7/9 03-936 Warszawa
574 Wołodźko Maria 42 PALO ul. Zielona 14 05-500 Piaseczno
575 Woźniak Maksymilian 39 ANiep. LO nr 42 ul. Iwicka 47b 00-735 Warszawa
576 Wójcik Aleksandra 34 XXXV LO ul. Zwycięzców 7/9 03-936 Warszawa
577 Wrona Jakub 33 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
578 Wrońska Klaudia 30 ZS nr 23 LVIII LO ul. Górnośląska 31 00-432 Warszawa
579 Wrzesień Małgorzata 38 XXI LO ul. Grójecka 93 02-101 Warszawa
580 Wrzosek Aleksander 43 XXVII LO ul. Polna 5 00-625 Warszawa
581 Wypych Kacper 33 XLI LO ul. Kiwerska 3 01-682 Warszawa
582 Wyrzykowski Jakub 44 LXIV LO ul. Elbląska 51 01-737 Warszawa
583 Zając Aleksandra 43 VI LO ul. Wiktorska 30/32 02-587 Warszawa
584 Zakrzewski Jan 39 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
585 Zapadka Zuzanna 32 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
586 Zasada Antoni 35 VIII LO ul. Jagiellońska 38 03-719 Warszawa
587 Zawadzka Oliwia 50 XLI LO ul. Kiwerska 3 01-682 Warszawa
588 Zawalska Aleksandra 33 XXI LO ul. Grójecka 93 02-101 Warszawa
589 Zbierowska Weronika 39 VII LO ul. Wawelska 46 02-067 Warszawa
590 Zbysiński Marek 39 XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
591 Zdunek Zuzia 34 XXVII LO ul. Polna 5 00-625 Warszawa
592 Zervakos Julia 49 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
593 Zielińska Aleksandra 54 LXVII LO ul. Hoża 11/15 00-528 Warszawa
594 Zieliński Michał 32 IX LO ul. Hoża 88 00-682 Warszawa
595 Ziembińska Alicja 41 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
596 Zięcina Bartosz 33 XXXIV LO ul. Zakrzewska 24 00-737 Warszawa
597 Ziółkowska Julia 32 XXI LO ul. Grójecka 93 02-101 Warszawa
598 Zołotewki Mateusz 33 CLV LO ul. Wojciecha Żywnego 25 02-701 Warszawa
599 Zrobek Katarzyna 35 LXIV LO ul. Elbląska 51 01-737 Warszawa
600 Żak Zofia 38 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
601 Żądłowska Weronika 41 XL LO ul. Platynowa 1 00-808 Warszawa
602 Żebrowski Jakub 50 XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
603 Żochowska Dominika 30 XI LO Plac Małachowskiego 1 00-063 Warszawa
604 Żochowski Grzegorz 44 CXXII LO ul. Staffa 3/5 01-891 Warszawa
605 Żuchowski Jan 46 XXVIII LO ul. Wiktorska 99 02-575 Warszawa
606 Żukowski Patryk 31 VI LO ul. Wiktorska 30/32 02-587 Warszawa
607 Żygólska Martyna 37 XXXV LO ul. Zwycięzców 7/9 03-936 Warszawa
608 Żyznowska Marianna 32 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa