Wyniki Etapu Okręgowego - okręg warszawski ogłoszone przez Komitet Główny 38 OJA

Lp. Nazwisko i Imię Szkoła Miasto Test

pisemny
Egz. ustny Ogółem Razem Uwagi
język kultura
1 Adamczyk Filip II LO im. Stefana Batorego 00-459 Warszawa 71,5 10 10 10 171,5
2 Adamus Marta XXXIV LO Z Oddziałami Dwujęzycznymi 00-737 Warszawa 78,5 6 5 5,5 133,5
3 Artyfikiewicz Aleksandra Liceum Ogólnokształcące Nr 1 im. Marii Curie-Skłodowskiej 06-200 Maków Mazowiecki 32,5
4 Bartkowiak Nicholas XI LO im. Mikołaja Reja 00-063 Warszawa 60
5 Bartnicki Jan Zespół Szkół nr 61 VI LO im. Tadeusza Reytana 02-587 Warszawa nb.
6 Berka Christine I SLO z Maturą Międzynarodową Im. Jam Saheba Digvijay Sinhij 02-026 Warszawa 85 10 9 9,5 180 zakwalifikowana do finału
7 Borkowski Hubert XXVIII LO im. Jana Kochanowskiego 02-575 Warszawa 69 5 3 4 109
8 Bryzek Marta IV LO im. Adama Mickiewicza 03-914 Warszawa 81,5 6 5 5,5 136,5
9 Całka Maciej Katolickie LO im. bł. ks. Romana Archutowskiego 01-815 Warszawa 63,5
10 Ciak Ewelina Liceum Ogólnokształcące Nr 1 im. Marii Curie-Skłodowskiej 06-200 Maków Mazowiecki 35
11 Ciechowski Jan II LO im. Stefana Batorego 00-459 Warszawa 64
12 Crowley Kijan IX LO im. K. Hoffmanowej 00-682 Warszawa 96 10 8 9 186 zakwalifikowany do finału
13 Czyżewski Eryk Zespół Szkół nr 61 VI LO im. Tadeusza Reytana 02-587 Warszawa nb.
14 Dulka Dariusz XIV LO im. St. Staszica 02-010 Warszawa 90,5 7 8 7,5 165,5
15 Duplicki Michał Zespółl Szkół nr 59 CX LO 02-930 Warszawa 62
16 Durda Dominika IX LO im. K. Hoffmanowej 00-682 Warszawa 78 6 4 5 128
17 Fells Alicja XXXIII LO im. Mikołaja Kopernika 01-225 Warszawa 82,5 10 9 9,5 177,5 zakwalifikowana do finału
18 Filipek Szymon LXX LO im. A. Kamińskiego 02-784 Warszawa 65
19 Gabinecka Barbara Zespół Szkół nr 118 XLI LO 01-682 Warszawa 71,5 9 10 9,5 166,5
20 Gajek Jędrzej Zespół Szkół nr 51 CXXII LO 01-891 Warszawa 38
21 Gałan Klaudia XXII LO Z Oddziałami Dwujęzycznymi 01-884 Warszawa 55
22 Gazecka Amelia XXXIV LO Z Oddziałami Dwujęzycznymi 00-737 Warszawa 64,5
23 Gigol Olga Zespółl Szkół nr 53 XVI LO 01-786 Warszawa nb.
24 Godlewska Anna XIV LO im. St. Staszica 02-010 Warszawa 65,5
25 Jasieński Ksawery Zespół Szkół nr 61 VI LO im. Tadeusza Reytana 02-587 Warszawa nb.
26 Jaworska Julia XXXIV LO Z Oddziałami Dwujęzycznymi 00-737 Warszawa 84,5 9 9 9 174,5
27 Jha Ashu II LO im. Stefana Batorego 00-459 Warszawa nb.
28 Juda Emilia XIV LO im. St. Staszica 02-010 Warszawa 96 10 10 10 196 zakwalifikowana do finału
29 Kasprzewski Filip IV LO im. Adama Mickiewicza 03-914 Warszawa 74 nb.
30 Klarkowska Anna XXVII LO im. Tadeusza Czackiego 00-625 Warszawa 83 8 8 8 163
31 Korzeniewska Małgorzata Zespół Szkół nr 51 CXXII LO 01-891 Warszawa 88 10 9 9,5 183 zakwalifikowana do finału
32 Kostrzyńska Aleksandra LXVII LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 00-561 Warszawa 76,5 9 8 8,5 161,5
33 Koziar Michał V LO im. Ks. J. Poniatowskiego 00-150 Warszawa 44
34 Kwiatkowska Karolina LXVII LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 00-561 Warszawa nb.
35 Leleniak Anna XI LO im. Mikołaja Reja 00-063 Warszawa nb.
36 Leniarska Antonina Zespół Szkół Ogólnokształcących STO 03-226 Warszawa nb.
37 Lewandowska Julia XIV LO im. St. Staszica 02-010 Warszawa 82 8 5 6,5 147
38 Lewinson Aleksander XVII LO im. Frycza-Modrzewskiego 00-137 Warszawa 68 nb.
39 Lipińska Julia Zespółl Szkół nr 77 XXXV LO 03-936 Warszawa 60
40 Łepkowski Dawid Zespół Szkół nr 54 LXIV LO 01-737 Warszawa 72 8 5 6,5 137
41 Marczak Natalia VI LO im. J. Kochanowskiego 26-600 Radom 54,5
42 Marczuk Julia Zespół Szkół nr 61 VI LO im. Tadeusza Reytana 02-587 Warszawa 88,5 9 9 9 178,5 zakwalifikowana do finału
43 Markiewicz Maciej XIV LO im. St. Staszica 02-010 Warszawa 84,5 10 10 10 184,5 zakwalifikowany do finału
44 Masewicz Marek XXVIII LO im. Jana Kochanowskiego 02-575 Warszawa 62,5
45 Matulewicz Aleksandra XL LO Z Oddziałami Dwujęzycznymi 00-808 Warszawa 81,5 9 9 9 171,5
46 Matyjaszek Magda IV LO im. Adama Mickiewicza 03-914 Warszawa 53
47 Mazurek Beata Zespół Szkół nr 54 LXIV LO 01-737 Warszawa nb.
48 Mikosza Karolina XIV LO im. St. Staszica 02-010 Warszawa 79 9 10 9,5 174
49 Mirski Roger LXXII LO 03-838 Warszawa nb.
50 Napiórkowski Krzysztof XXXIII LO im. Mikołaja Kopernika 01-225 Warszawa 76 10 9 9,5 171
51 Nguyen Phuong Anh XIV LO im. St. Staszica 02-010 Warszawa nb.
52 Nojszewska Zuzanna V LO im. Ks. J. Poniatowskiego 00-150 Warszawa 63,5
53 Ogrodziński Mateusz XIV LO im. St. Staszica 02-010 Warszawa 82,5 10 10 10 182,5 zakwalifikowany do finału
54 Olchowik Monika Zespół Szkół nr 51 CXXII LO 01-891 Warszawa nb.
55 Olczyk Jacek XIV LO im. St. Staszica 02-010 Warszawa 58
56 Pachała Ernestyna LXVII LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 00-561 Warszawa 57
57 Paczuski Paweł V LO im. Ks. J. Poniatowskiego 00-150 Warszawa nb.
58 Paszkiewicz Anna Prywatne LO Sióstr Nazaretanek 00-720 Warszawa 70,5 10 10 10 170,5
59 Perlin Jakub XIV LO im. St. Staszica 02-010 Warszawa 80,5 9 9 9 170,5
60 Piechura-Velychenko Catherine XXXIII LO im. Mikołaja Kopernika 01-225 Warszawa 80,5 10 10 10 180,5 zakwalifikowana do finału
61 Piechura-Velychenko Joanna XXXIII LO im. Mikołaja Kopernika 01-225 Warszawa 87 10 10 10 187 zakwalifikowana do finału
62 Pisarek Julia XXXIII LO im. Mikołaja Kopernika 01-225 Warszawa 82 10 10 10 182 zakwalifikowana do finału
63 Podłucki Roland XXXIII LO im. Mikołaja Kopernika 01-225 Warszawa 66 nb.
64 Pokora Jarosław IX LO im. K. Hoffmanowej 00-682 Warszawa 91,5 7 7 7 161,5
65 Potępa Ewa II LO im. Stefana Batorego 00-459 Warszawa 79,5 10 10 10 179,5 zakwalifikowana do finału
66 Próchniak Mateusz II LO im. Stefana Batorego 00-459 Warszawa 66 7 7 7 136
67 Przybyś Alicja XXXVII LO im. J. Dąbrowskiego 00-360 Warszawa 78,5 10 10 10 178,5 zakwalifikowana do finału
68 Ptasznik Julia XXXIV LO Z Oddziałami Dwujęzycznymi 00-737 Warszawa 71 6 6 6 131
69 Rodzinka Aleksandra Wielokulturowe Liceum Humanistyczne im. Jacka Kuronia 03-720 Warszawa 68 8 8 8 148
70 Rosół Aleksandra Zespół Szkół nr 51 CXXII LO 01-891 Warszawa 72 nb.
71 Rytel Karol V LO im. Ks. J. Poniatowskiego 00-150 Warszawa 58,5
72 Rytel Antoni Zespół Szkół Ogólnokształcących STO 03-226 Warszawa 69,5 nb.
73 Sands Emma Zespół Szkół nr 51 CXXII LO 01-891 Warszawa 88,5 10 7 8,5 173,5
74 Siedlecki Miłosz Wielokulturowe Liceum Humanistyczne im. Jacka Kuronia 03-720 Warszawa 53,5
75 Skrzypczak Tomasz XIV LO im. St. Staszica 02-010 Warszawa 93 9 10 9,5 188 zakwalifikowany do finału
76 Sochaj Mateusz II LO im. Stefana Batorego 00-459 Warszawa 79 9 10 9,5 174
77 Sokołowska Joanna LXXVIII LO im. M. Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej 01-391 Warszawa 85,5 10 2 6 145,5
78 Stackpole Christina Prywatne LO Sióstr Nazaretanek 00-720 Warszawa 86,5 10 10 10 186,5 zakwalifikowana do finału
79 Stańczak Adrianna XXI LO im. H. Kołłątaja 02-101 Warszawa 75 8 7 7,5 150
80 Starczewska Marta XIV LO im. St. Staszica 02-010 Warszawa 68,5 7 6 6,5 133,5
81 Stephenson Agnieszka XXXIII LO im. Mikołaja Kopernika 01-225 Warszawa 84 10 10 10 184 zakwalifikowana do finału
82 Suchecka Weronika XIV LO im. St. Staszica 02-010 Warszawa 80,5 8 8 8 160,5
83 Szklarski Rafał Zespółl Szkół nr 77 XXXV LO 03-936 Warszawa 80 10 10 10 180 zakwalifikowany do finału
84 Śmietanowska Maria XXII LO Z Oddziałami Dwujęzycznymi 01-884 Warszawa 74,5 8 7 7,5 149,5
85 Świątkowska Anna XXXIII LO im. Mikołaja Kopernika 01-225 Warszawa 67 6 4 5 117
86 Tchorek-Bentall Samuel Społeczne LO nr 50 Stowarzyszenia Kultury i Edukacji 00-372 Warszawa 90 10 10 10 190 zakwalifikowany do finału
87 Teodorowicz Filip IX LO im. K. Hoffmanowej 00-682 Warszawa 81 10 10 10 181 zakwalifikowany do finału
88 Toka Christine XXXIII LO im. Mikołaja Kopernika 01-225 Warszawa 91 10 10 10 191 zakwalifikowana do finału
89 Trepkowska Julia XXXIV LO Z Oddziałami Dwujęzycznymi 00-737 Warszawa 80,5 8 6 7 150,5
90 Tuźnik Jakub V LO im. Ks. J. Poniatowskiego 00-150 Warszawa 86,5 6 6 6 146,5
91 Wojewódzka Karolina Zespółl Szkół nr 67 XV LO im. N. Żmichowskiej 00-591 Warszawa 83 8 8 8 163
92 Wójcikowska Karolina VI LO im. J. Kochanowskiego 26-600 Radom 44
93 Zaremba Paweł Zespół Szkół nr 51 CXXII LO 01-891 Warszawa 66,5 4 6 5 116,5
94 Zaręba Anna XIV LO im. St. Staszica 02-010 Warszawa 68 6 6 6 128
95 Zarychta Antoni VI LO im. J. Kochanowskiego 26-600 Radom 36
96 Zejer Olga XXVIII LO im. Jana Kochanowskiego 02-575 Warszawa 75 10 6 8 155
97 Znidericz Katie LXX LO im. A. Kamińskiego 02-784 Warszawa 69 10 10 10 169