Wyniki części pisemnej II Etapu 46. OJA

Wyniki części pisemnej 46. Olimpiady Języka Angielskiego - Okręg warszawski

Do egzaminu ustnego zostają dopuszczeni ci kandydaci, którzy uzyskali co najmniej 65 pkt.

Szanowni Państwo
Egzamin ustny etapu okręgowego 46. Olimpiady Języka Angielskiego będzie przeprowadzony przez wykładowców Uniwersytetu Warszawskiego i odbędzie się online w dniu 21 stycznia br.
Uczestnicy dostaną na podany przez siebie adres mailowy link do spotkania online odbywającego się przy pomocy aplikacji Zoom wraz z godziną egzaminu i instrukcjami dołączenia do spotkania.

Uwaga! Na adresy e-mailowe uczestników zostanie wysłana prośba o potwierdzenie prawidłowego e-maila.
Brak potwierdzonego adresu e-mailowego uniemożliwi bezpośredni kontakt z uczestnikiem i wzięcia udziału w etapie ustnym.

Lp. Nazwisko Imię Nazwa szkoły Adres Miasto Pisemny Uwagi
1 Bagniewska Martyna XIV LO im. St. Staszica ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa 55,5
2 Bajwoluk Aleksandra CLV LO ul. Wojciecha Żywnego 25 02-701 Warszawa 0 nieobecna
3 Banachowicz William Zespół Szkół Fototechnicznych ul. Spokojna 13 01-044 Warszawa 49,5
4 Basa Julia IX LO im. K. Hoffmanowej ul. Hoża 88 00-682 Warszawa 77
5 Bołtowicz Aleks Niep.LO im. Wisławy Szymborskiej ul. Rogatkowa 50 04-773 Warszawa 45
6 Busiło Szymon II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa 83,5
7 Chołdzyńska Maria Autorskie LO Niepubliczne nr 42 ul. Iwicka 47b 00-735 Warszawa 81,5
8 Cieślik Antoni II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa 79
9 Dąbrowska Maja XXX LO im. J. Śniadeckiego ul. Wolność 1/3 01-018 Warszawa 57,5
10 Dąbrowska Jolanta Zespól Szkół Licealnych i Technicznych Nr 1 ul. Wiśniowa 56 02-520 Warszawa 53
11 Dobrolińska Oliwia Zespół Szkół nr 64 XLV LO ul. Miła 26 01-047 Warszawa 48,5
12 Dutka Teodor V LO im. Ks. J. Poniatowskiego ul. Nowolipie 8 00-150 Warszawa 59,5
13 Ebing Ryszard XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika ul. Bema 76 01-225 Warszawa 56
14 Francuz Maksymilian IX LO im. K. Hoffmanowej ul. Hoża 88 00-682 Warszawa 75,5
15 Gajewski Łukasz Zespół Szkół nr 2 im. gen. Józefa Bema ul. Wójtowska 3 05-822 Milanówek 55
16 Galecka Milena Zespół Szkół Fototechnicznych ul. Spokojna 13 01-044 Warszawa 46,5
17 Główka Aleksandra V LO im. Ks. J. Poniatowskiego ul. Nowolipie 8 00-150 Warszawa 49
18 Golczyk Daniel XXX LO im. J. Śniadeckiego ul. Wolność 1/3 01-018 Warszawa 65
19 Gontarz Jakub Zespół Szkół nr 64 XLV LO ul. Miła 26 01-047 Warszawa 49
20 Gordon Róża VII LO im. Juliusza Słowackiego ul. Wawelska 46 02-067 Warszawa 60,5
21 Górecka Agata Zespół Szkół STO nr 99 na Bemowie ul. Powstańców Śląskich 67a 01-355 Warszawa 61,5
22 Grzybek Stanisław XLII LO im. Marii Konopnickiej ul. Madalińskiego 22 02-513 Warszawa 82
23 Harasimik Małgorzata LXVII LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego ul. Hoża 11/15 00-528 Warszawa 95
24 Hernik Martyna XXVII LO im. Tadeusza Czackiego ul. Polna 5 00-625 Warszawa 75
25 Jabłońska Katarzyna XXVII LO im. Tadeusza Czackiego ul. Polna 5 00-625 Warszawa 71,5
26 Janusz Alicja IX LO im. K. Hoffmanowej ul. Hoża 88 00-682 Warszawa 78
27 Keane Julia XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika ul. Bema 76 01-225 Warszawa 86
28 Kizińczuk Olga II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa 86,5
29 Knap Maciej XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika ul. Bema 76 01-225 Warszawa 79
30 Komorowski Jan XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika ul. Bema 76 01-225 Warszawa 71,5
31 Kryska Michał XIV LO im. St. Staszica ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa 70,5
32 Kucharski Rafał IX LO im. K. Hoffmanowej ul. Hoża 88 00-682 Warszawa 63,5
33 Kunica Aniela LXI LO im. Janiny Zawadowskiej ul. Różana 22/24 02-569 Warszawa 52
34 Kycia Jan XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika ul. Bema 76 01-225 Warszawa 0 nieobecny
35 Makowska Zuzanna XVI LO im. S. Sempołowskiej ul. Ks. Jerzego Popiełuszki 5 01-786 Warszawa 90
36 Mazurek Michał XXXV LO im. Bolesława Prusa ul. Zwycięzców 7/9 03-936 Warszawa 62,5
37 Miłachowska Aleksandra XXX LO im. J. Śniadeckiego ul. Wolność 1/3 01-018 Warszawa 0 nieobecna
38 Możaryn Paweł V LO im. Ks. J. Poniatowskiego ul. Nowolipie 8 00-150 Warszawa 48,5
39 Musiał Olga XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika ul. Bema 76 01-225 Warszawa 77,5
40 Muszyński Miłosz VIII LO im. Władysława IV ul. Jagiellońska 38 03-719 Warszawa 79
41 Nawrocka Aleksandra Niepubliczne LO im. Roberta Schumana Fundacja "Primus" ul. Zoltana Balo 1 02-793 Warszawa 76
42 Niebrzydowska Joanna Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Łomiankach ul. Wiślana 35 05-092 Łomianki 80,5
43 Nowicka Alicja XXVII LO im. Tadeusza Czackiego ul. Polna 5 00-625 Warszawa 73,5
44 Oramus Berenika II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa 100,5
45 Patoka Jakub XXX LO im. J. Śniadeckiego ul. Wolność 1/3 01-018 Warszawa 52
46 Pawliński Maurycy Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne nr 43 im. Lotników Amerykańskich ul. Wóycickiego 1/3, bud. 18 01-938 Warszawa 66,5
47 Piwowarska Izabela XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika ul. Bema 76 01-225 Warszawa 65
48 Pszenicyn Michał XIV LO im. St. Staszica ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa 82,5
49 Sliwinska Julia XIV LO im. St. Staszica ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa 79,5
50 Smoczyński Jakub Autorskie LO Niepubliczne nr 42 ul. Iwicka 47b 00-735 Warszawa 50,5
51 Staniszewska Zuzanna XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika ul. Bema 76 01-225 Warszawa 78
52 Stolarska Dobromiła XXI LO im. H. Kołłątaja ul. Grójecka 93 02-101 Warszawa 70
53 Śmiałkowski Hubert Liceum Filmowe z Oddziałami Dwujęzycznymi przy Warszawskiej Szkole Filmowej ul. Gen. J. Zajączka 7 01-518 Warszawa 70
54 Świątkowska Eliza XI LO im. Mikołaja Reja Plac Małachowskiego 1 00-063 Warszawa 61
55 Świątkowski Bartosz V LO im. Ks. J. Poniatowskiego ul. Nowolipie 8 00-150 Warszawa 51
56 Tencer Mikołaj IX LO im. K. Hoffmanowej ul. Hoża 88 00-682 Warszawa 66
57 Trynkus Erwin XIV LO im. St. Staszica ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa 91
58 Urbanowicz Pola CLV LO ul. Wojciecha Żywnego 25 02-701 Warszawa 70
59 Urbanowicz Milena XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika ul. Bema 76 01-225 Warszawa 72
60 Wajrak Weronika V LO im. Ks. J. Poniatowskiego ul. Nowolipie 8 00-150 Warszawa 58,5
61 Wasilewska Marta VI LO im. Tadeusza Reytana ul. Wiktorska 30/32 02-587 Warszawa 88
62 Wojewódka Mateusz XLI LO im. Joachima Lelewela ul. Kiwerska 3 01-682 Warszawa 74,5
63 Żochowski Grzegorz CXXII LO im. Ignacego Domeyki ul. Staffa 3/5 01-891 Warszawa 77
64 Żuchowski Jan XXVIII LO im. Jana Kochanowskiego ul. Wiktorska 99 02-575 Warszawa 57,5