Wyniki części pisemnej II Etapu 45. OJA

Wyniki części pisemnej 45. Olimpiady Języka Angielskiego - Okręg warszawski

Do egzaminu ustnego zostają dopuszczeni ci kandydaci, którzy uzyskali co najmniej 67 pkt.

Szanowni Państwo
Egzamin ustny etapu okręgowego 45. Olimpiady Języka Angielskiego będzie przeprowadzony przez wykładowców Uniwersytetu Warszawskiego i odbędzie się online w dniu 8 i 10 lutego br.
Uczestnicy dostaną na podany przez siebie adres mailowy link do spotkania online odbywającego się przy pomocy aplikacji Zoom wraz z godziną egzaminu i instrukcjami dołączenia do spotkania.

Uwaga! Na adresy e-mailowe uczestników została wysłana prośba o potwierdzenie prawidłowego e-maila.
Brak potwierdzonego adresu e-mailowego uniemożliwi bezpośredni kontakt z uczestnikiem i wzięcia udziału w etapie ustnym.
Prosimy o pilne uzupełnienie aktualnego adresu e-mailowego uczestnika na adres woe@woe.edu.pl.

Lp. Nazwisko Imię Nazwa szkoły Adres Miasto pisemny Uwagi
1 Ablewicz Aleksandra II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa 47,5
2 Asyngier Aleksandra XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika ul. Bema 76 01-225 Warszawa 58,5
3 Bachurski Jakub XIV LO im. St. Staszica ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa 61
4 Baker Kacper II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa 80
5 Balcer Aurelia XIV LO im. St. Staszica ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa 34
6 Baryłka Jerzy LXIV LO im. Stanisława Ignacego Witkiewicza "Witkacego" ul. Elbląska 51 01-737 Warszawa 66
7 Bednarczyk Mateusz XIV LO im. St. Staszica ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa 61,5
8 Bieńkowski Maksym XXVII LO im. Tadeusza Czackiego ul. Polna 5 00-625 Warszawa 50,5
9 Biziel Piotr XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika ul. Bema 76 01-225 Warszawa 89
10 Bliźniuk Jakub Zespól Szkół Licealnych i Technicznych Nr 1 ul. Wiśniowa 56 02-520 Warszawa 65
11 Borycki Antoni XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika ul. Bema 76 01-225 Warszawa 0 nieobecny
12 Brudzyńska Zuzanna XXVIII LO im. Jana Kochanowskiego ul. Wiktorska 99 02-575 Warszawa 40,5
13 Brzezowska Alicja XXVII LO im. Tadeusza Czackiego ul. Polna 5 00-625 Warszawa 0 nieobecna
14 Bujak Aleksandra XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika ul. Bema 76 01-225 Warszawa 69
15 Busiło Szymon II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa 92,5
16 Cendrowski Rafał CXXII LO im. Ignacego Domeyki ul. Staffa 3/5 01-891 Warszawa 75
17 Ceregra Michał XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika ul. Bema 76 01-225 Warszawa 76,5
18 Chabior Dominika V LO im. Ks. J. Poniatowskiego ul. Nowolipie 8 00-150 Warszawa 59,5
19 Chłopecka Aleksandra XV LO im. N. Żmichowskiej ul. Klonowa 16 00-591 Warszawa 0 nieobecna
20 Chołdzyńka Maria Autorskie LO Niepubliczne nr 42 ul. Iwicka 47b 00-735 Warszawa 67,5
21 Ciesielska Martyna II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa 67
22 Ciesielski Stanisław Wielokulturowe Liceum Humanistyczne im. Jacka Kuronia ul. Kłopotowskiego 31 03-720 Warszawa 56,5
23 Cieślik Anna II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa 78
24 Ciołkowski Kacper XI LO im. Mikołaja Reja Plac Małachowskiego 1 00-063 Warszawa 74
25 Courtellemont Hugo XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika ul. Bema 76 01-225 Warszawa 37,5
26 Czajka Aleksandra XXVII LO im. Tadeusza Czackiego ul. Polna 5 00-625 Warszawa 43,5
27 Dąbkowski Michał XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika ul. Bema 76 01-225 Warszawa 67
28 Depczyk Maciej LXVII LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego ul. Hoża 11/15 00-528 Warszawa 49
29 Dębniak Maja Zespół Szkół nr 23 LVIII LO ul. Górnośląska 31 00-432 Warszawa 20
30 Dobija Aleksandra II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa 42,5
31 Dobrowolska Tola XV LO im. N. Żmichowskiej ul. Klonowa 16 00-591 Warszawa 68
32 Domownik Anna II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa 82
33 Dunin Tytus LXVII LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego ul. Hoża 11/15 00-528 Warszawa 56
34 Dutkiewicz Ksawery XXXVII LO im. J. Dąbrowskiego ul. Świętokrzyska 1 00-360 Warszawa 59
35 Dziedzic Hanna II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa 68,5
36 Faulkner Helena II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa 57
37 Folwarczny Pola II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa 71,5
38 Franaszczuk Jakub XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika ul. Bema 76 01-225 Warszawa 36,5
39 Francuz Maksymilian IX LO im. K. Hoffmanowej ul. Hoża 88 00-682 Warszawa 76,5
40 Fryczyńska Lena XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika ul. Bema 76 01-225 Warszawa 54
41 Furmanek Karol XIV LO im. St. Staszica ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa 87
42 Garwoliński Tymoteusz II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa 53,5
43 Gieraziński Bartosz IX LO im. K. Hoffmanowej ul. Hoża 88 00-682 Warszawa 86,5
44 Gierłowski Piotr SLO STARTOWA 4K ul.Startowa 9 02-248 Warszawa 40
45 Gola Aleksandra II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa 0 nieobecna
46 Gontarz Jakub Zespół Szkół nr 64 XLV LO ul. Miła 26 01-047 Warszawa 33,5
47 Gostomski Bartosz SLO STARTOWA 4K ul.Startowa 9 02-248 Warszawa 72,5
48 Górecki Leon IX LO im. K. Hoffmanowej ul. Hoża 88 00-682 Warszawa 78
49 Gruszkowska Dobromiła LXIV LO im. Stanisława Ignacego Witkiewicza "Witkacego" ul. Elbląska 51 01-737 Warszawa 71,5
50 Grzyb Natalia IX LO im. K. Hoffmanowej ul. Hoża 88 00-682 Warszawa 75
51 Grzybek Stanisław XLII LO im. Marii Konopnickiej ul. Madalińskiego 22 02-513 Warszawa 85
52 Harasimik Małgorzata LXVII LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego ul. Hoża 11/15 00-528 Warszawa 73
53 Harrison Maria II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa 76,5
54 Hernik Martyna XXVII LO im. Tadeusza Czackiego ul. Polna 5 00-625 Warszawa 71,5
55 Hinc Hanna XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika ul. Bema 76 01-225 Warszawa 0 nieobecna
56 Horoszczak Magdalena LXV LO im. gen. J. Bema ul. Marynarska 2/6 02-674 Warszawa 69
57 Humnicki Jan IV LO im. Adama Mickiewicza ul. Saska 59 03-914 Warszawa 53
58 Jabłońska Katarzyna XXVII LO im. Tadeusza Czackiego ul. Polna 5 00-625 Warszawa 69
59 Jabłońska Maja II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa 73
60 Jac Anna XIV LO im. St. Staszica ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa 69
61 Janikowska Gabriela XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika ul. Bema 76 01-225 Warszawa 55,5
62 Janiszewska Alicja Monika II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa 49
63 Janu Mateusz XVII LO im. Frycza-Modrzewskiego ul. Elektoralna 5/7 00-137 Warszawa 66
64 Jasińska Pola LXVII LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego ul. Hoża 11/15 00-528 Warszawa 70,5
65 Jasińska Iga LXVII LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego ul. Hoża 11/15 00-528 Warszawa 69,5
66 Jastrzębski Filip XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika ul. Bema 76 01-225 Warszawa 38,5
67 Jaworska Magdalena II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa 64,5
68 Kaczmarek Bartosz XIV LO im. St. Staszica ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa 61
69 Kamiński-Pakuła Michał VIII LO im. Władysława IV ul. Jagiellońska 38 03-719 Warszawa 85,5
70 Kaniewska Izabela CLV LO ul. Wojciecha Żywnego 25 02-701 Warszawa 48,5
71 Karkut Paulina XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika ul. Bema 76 01-225 Warszawa 65
72 Kashivskyy Yuriy II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa 55
73 Kaszewska Barbara XL LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego ul. Platynowa 1 00-808 Warszawa 82
74 Kaszycki Jakub XIV LO im. St. Staszica ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa 69,5
75 Kawa Krzysztof V LO im. Ks. J. Poniatowskiego ul. Nowolipie 8 00-150 Warszawa 61,5
76 Kawczyński Jakub XXVIII LO im. Jana Kochanowskiego ul. Wiktorska 99 02-575 Warszawa 46
77 Keane Julia XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika ul. Bema 76 01-225 Warszawa 86
78 Khoudiri Said XXI LO im. H. Kołłątaja ul. Grójecka 93 02-101 Warszawa 29,5
79 Kiepuszewski Eryk II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa 64
80 Kim Minji II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa 67
81 Kobielak Karmen II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa 55
82 Kolebacz Zuzanna XLI LO im. Joachima Lelewela ul. Kiwerska 3 01-682 Warszawa 68
83 Komorowski Jan XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika ul. Bema 76 01-225 Warszawa 63
84 Konopka Karol XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika ul. Bema 76 01-225 Warszawa 52
85 Kopka Piotr XVIII LO im. J. Zamoyskiego ul. Smolna 30 00-375 Warszawa 93
86 Koska Filip XIV LO im. St. Staszica ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa 70
87 Kot Krzysztof LXIV LO im. Stanisława Ignacego Witkiewicza "Witkacego" ul. Elbląska 51 01-737 Warszawa 62
88 Kotarba Szymon XIV LO im. St. Staszica ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa 64
89 Kowalczyk Izabela LXVII LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego ul. Hoża 11/15 00-528 Warszawa 59,5
90 Kowalewska Anna II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa 63,5
91 Kowalska Maja Liceum Filmowe Kreacji Gier Wideo ul. Gen. Zajączka 01-518 Warszawa 42,5
92 Kowalska Alina II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa 79,5
93 Kozak Ludwika LXIV LO im. Stanisława Ignacego Witkiewicza "Witkacego" ul. Elbląska 51 01-737 Warszawa 39,5
94 Krasnowski Mateusz IV LO im. Adama Mickiewicza ul. Saska 59 03-914 Warszawa 50
95 Krasowski Michał II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa 29
96 Krawczyk Agata II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa 60,5
97 Królikowski Jan LXVII LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego ul. Hoża 11/15 00-528 Warszawa 0 nieobecny
98 Krzanowski Jan II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa 36,5
99 Kud Hanna XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika ul. Bema 76 01-225 Warszawa 74
100 Kukier Sebastian XXVIII LO im. Jana Kochanowskiego ul. Wiktorska 99 02-575 Warszawa 46
101 Kulczycki Bartosz XXVII LO im. Tadeusza Czackiego ul. Polna 5 00-625 Warszawa 69
102 Kurek Magdalena LXVII LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego ul. Hoża 11/15 00-528 Warszawa 43
103 Kwiatkowski Dawid VII LO im. Juliusza Słowackiego ul. Wawelska 46 02-067 Warszawa 71
104 Kwieciński Artur LIX LO Mistrzostwa Sportowego ul. S. B. Lindego 20 01-952 Warszawa 54
105 Lampart Antoni Niepubliczne LO im. Roberta Schumana Fundacja "Primus" ul. Zoltana Balo 1 02-793 Warszawa 0 nieobecny
106 Lasowy Sebastian XIV LO im. St. Staszica ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa 69
107 Latała Franciszek XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika ul. Bema 76 01-225 Warszawa 0 nieobecny
108 Ługowski Franciszek XVIII LO im. J. Zamoyskiego ul. Smolna 30 00-375 Warszawa 0 nieobecny
109 Maciejewski Gabriel XL LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego ul. Platynowa 1 00-808 Warszawa 83,5
110 Maciejewski Aleksander LXV LO im. gen. J. Bema ul. Marynarska 2/6 02-674 Warszawa 35
111 Makowska Zuzanna XVI LO im. S. Sempołowskiej ul. Ks. Jerzego Popiełuszki 5 01-786 Warszawa 66
112 Makowski Jędrzej XXVII LO im. Tadeusza Czackiego ul. Polna 5 00-625 Warszawa 78
113 Makowski Jacek XXVII LO im. Tadeusza Czackiego ul. Polna 5 00-625 Warszawa 46,5
114 Małowiecki Piotr XLIX LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. J. W. Goethego ul. F.J. Curie 14 02-646 Warszawa 38,5
115 Małysa Natalia XXVIII LO im. Jana Kochanowskiego ul. Wiktorska 99 02-575 Warszawa 62
116 Mandes Filip LXVII LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego ul. Hoża 11/15 00-528 Warszawa 68
117 Matuszewska Emilia Chrześcijański Liceum SAMUEL ul. Pożaryskiego 28 bud. 29 04-703 Warszawa 29
118 Mąkolski Kacper XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika ul. Bema 76 01-225 Warszawa 65
119 McGrath Aniela II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa 62,5
120 Meyer Karina Wielokulturowe Liceum Humanistyczne im. Jacka Kuronia ul. Kłopotowskiego 31 03-720 Warszawa 67,5
121 Michalak Ignacy XVII LO im. Frycza-Modrzewskiego ul. Elektoralna 5/7 00-137 Warszawa 52,5
122 Michalak Julia II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa 71,5
123 Michalski Patryk XIV LO im. St. Staszica ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa 63,5
124 Mikołajczyk Małgorzata Prywatne LO Sióstr Nazaretanek ul. Czerniakowska 137 00-720 Warszawa 64,5
125 Milewska Antonina Wielokulturowe Liceum Humanistyczne im. Jacka Kuronia ul. Kłopotowskiego 31 03-720 Warszawa 37
126 Miłachowska Aleksandra XXX LO im. J. Śniadeckiego ul. Wolność 1/3 01-018 Warszawa 50
127 Miniewicz Maximilian II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa 68,5
128 Mirkowicz Helena Prywatne LO Sióstr Nazaretanek ul. Czerniakowska 137 00-720 Warszawa 59,5
129 Mospan Jeremi XXVII LO im. Tadeusza Czackiego ul. Polna 5 00-625 Warszawa 104
130 Musiał Olga XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika ul. Bema 76 01-225 Warszawa 70,5
131 Nawrocka Aleksandra Niepubliczne LO im. Roberta Schumana Fundacja "Primus" ul. Zoltana Balo 1 02-793 Warszawa 76,5
132 Nosal Jan LXIV LO im. Stanisława Ignacego Witkiewicza "Witkacego" ul. Elbląska 51 01-737 Warszawa 75
133 Nowak Aleksandra V LO im. Ks. J. Poniatowskiego ul. Nowolipie 8 00-150 Warszawa 0 nieobecna
134 Nowińska Matylda Społeczne LO nr 4 Im.Batalionu AK „Parasol” ul. Hawajska 14a 02-776 Warszawa 50,5
135 Nowosielska Anna II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa 72,5
136 Nycz Maja XXVIII LO im. Jana Kochanowskiego ul. Wiktorska 99 02-575 Warszawa 0 nieobecna
137 Nykaza Katarzyna XXVII LO im. Tadeusza Czackiego ul. Polna 5 00-625 Warszawa 80
138 Nykiel Dominik II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa 68,5
139 Olender Zofia XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika ul. Bema 76 01-225 Warszawa 63
140 Oramus Berenika II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa 86
141 Osiecki Jędrzej XI LO im. Mikołaja Reja Plac Małachowskiego 1 00-063 Warszawa 77
142 Osińska Aleksandra VIII LO im. Władysława IV ul. Jagiellońska 38 03-719 Warszawa 76
143 Owczarek Hanna ZS nr 127 ul. Smocza 19 01-051 Warszawa 71
144 Pająk Ewa XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika ul. Bema 76 01-225 Warszawa 46,5
145 Parol Alicja XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika ul. Bema 76 01-225 Warszawa 0 nieobecna
146 Partycka Julia II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa 68
147 Pastuszak Michał XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika ul. Bema 76 01-225 Warszawa 0 nieobecny
148 Pietruczuk Mikołaj XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika ul. Bema 76 01-225 Warszawa 38,5
149 Pik Weronika XVII LO im. Frycza-Modrzewskiego ul. Elektoralna 5/7 00-137 Warszawa 0 nieobecna
150 Piskorz Lena V LO im. Ks. J. Poniatowskiego ul. Nowolipie 8 00-150 Warszawa 80
151 Polański Krzysztof XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika ul. Bema 76 01-225 Warszawa 67
152 Polomcic Marko IV LO im. Adama Mickiewicza ul. Saska 59 03-914 Warszawa 71
153 Pruchnik Miłosz CLV LO ul. Wojciecha Żywnego 25 02-701 Warszawa 61,5
154 Radomska Alicja Wojskowe Ogólnokształcące Liceum Informatyczne ul. Gen. Sylwestra Kaliskiego 25A 00-908 Warszawa 35
155 Rogowski Igor XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika ul. Bema 76 01-225 Warszawa 44,5
156 Rojczyk Marta LXIV LO im. Stanisława Ignacego Witkiewicza "Witkacego" ul. Elbląska 51 01-737 Warszawa 0 nieobecna
157 Rokos Agnieszka Zespół Szkół nr 18 LII LO ul. Żeromskiego 81 01-882 Warszawa 43
158 Rosanoff Anastazja VIII LO im. Władysława IV ul. Jagiellońska 38 03-719 Warszawa 52,5
159 Salmanowicz Weronika IX LO im. K. Hoffmanowej ul. Hoża 88 00-682 Warszawa 60
160 Santorek Kinga IX LO im. K. Hoffmanowej ul. Hoża 88 00-682 Warszawa 57
161 Scharf Tymoteusz Zespół Szkół im. Bohaterów Narwiku LXXXIV LO ul. Gładka 16 02-172 Warszawa 67
162 Sip Klementyna XI LO im. Mikołaja Reja Plac Małachowskiego 1 00-063 Warszawa 70,5
163 Skorupska-Ruiz Greta V LO im. Ks. J. Poniatowskiego ul. Nowolipie 8 00-150 Warszawa 71
164 Skowrońska-Sieber Aleksandra II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa 68,5
165 Skublicka Karolina VIII LO im. Władysława IV ul. Jagiellońska 38 03-719 Warszawa 48,5
166 Smith Victor Zespół Szkół nr 22 LXXXIII LO ul. A. Konopczyńskiego 4 00-335 Warszawa 69
167 Sobczyk Zuzanna XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika ul. Bema 76 01-225 Warszawa 62,5
168 Sota Małgorzata PLO ZgSiZmPa im Matki Jadwigi Borzęckiej ul. Krasińskiego 31 01-784 Warszawa 34,5
169 Stanilewicz Stella XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika ul. Bema 76 01-225 Warszawa 52,5
170 Stasiak Helena II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa 53,5
171 Strzelczyk Jakub XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika ul. Bema 76 01-225 Warszawa 34,5
172 Swan Ignacy NLO nr 81 SGH al.. Niepodległości 162 02-554 Warszawa 0 nieobecny
173 Szczepaniak Jakub CXXII LO im. Ignacego Domeyki ul. Staffa 3/5 01-891 Warszawa 68
174 Szczerba Aleksandra XL LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego ul. Platynowa 1 00-808 Warszawa 82,5
175 Szczerbak Olga XIV LO im. St. Staszica ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa 64,5
176 Szczurowski Maksymilian XIV LO im. St. Staszica ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa 52
177 Szot Julia II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa 56
178 Śmiałkowski Hubert Liceum Filmowe Kreacji Gier Wideo ul. Gen. Zajączka 01-518 Warszawa 0 nieobecny
179 Świderski Paweł IX LO im. K. Hoffmanowej ul. Hoża 88 00-682 Warszawa 63
180 Świercz Stanisław XIV LO im. St. Staszica ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa 49,5
181 Tarkowski Wojciech LXVII LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego ul. Hoża 11/15 00-528 Warszawa 49
182 Tomasiak Maksymilian XXVII LO im. Tadeusza Czackiego ul. Polna 5 00-625 Warszawa 55
183 Traczyk Mikołaj LXIV LO im. Stanisława Ignacego Witkiewicza "Witkacego" ul. Elbląska 51 01-737 Warszawa 61,5
184 Trynkus Erwin XIV LO im. St. Staszica ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa 85
185 Urbanowicz Milena XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika ul. Bema 76 01-225 Warszawa 85
186 Urbanowicz Pola CLV LO ul. Wojciecha Żywnego 25 02-701 Warszawa 46
187 Urbańska Julia XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika ul. Bema 76 01-225 Warszawa 40,5
188 Wanatko Alicja PSzP nr 94 LAUDER-MORASHA ul.Wawelberga 10 01-188 Warszawa 31,5
189 Wanielista Karol XXVII LO im. Tadeusza Czackiego ul. Polna 5 00-625 Warszawa 82,5
190 Wardak Małgorzata XXV LO im. Józefa Wybickiego ul. Halna 20 04-961 Warszawa 69
191 Wasilewska Marta VI LO im. Tadeusza Reytana ul. Wiktorska 30/32 02-587 Warszawa 67,5
192 Wenzel Karol XVII LO im. Frycza-Modrzewskiego ul. Elektoralna 5/7 00-137 Warszawa 62,5
193 Wierzejski Sławomir Zespół Szkół im. Bohaterów Narwiku LXXXIV LO ul. Gładka 16 02-172 Warszawa 63,5
194 Witczak Jakub XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika ul. Bema 76 01-225 Warszawa 50
195 Witkowski Grzegorz II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa 74,5
196 Wojtkowski Maciej XXVII LO im. Tadeusza Czackiego ul. Polna 5 00-625 Warszawa 82,5
197 Wołodźko Maria PALO w Piasecznie ul. Zielona 14 05-500 Piaseczno 0 nieobecna
198 Wrzosek Aleksander XXVII LO im. Tadeusza Czackiego ul. Polna 5 00-625 Warszawa 69,5
199 Wyrzykowski Jakub LXIV LO im. Stanisława Ignacego Witkiewicza "Witkacego" ul. Elbląska 51 01-737 Warszawa 70,5
200 Zając Aleksandra VI LO im. Tadeusza Reytana ul. Wiktorska 30/32 02-587 Warszawa 0 nieobecna
201 Zawadzka Oliwia XLI LO im. Joachima Lelewela ul. Kiwerska 3 01-682 Warszawa 66
202 Zervakos Julia II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa 66,5
203 Zielińska Aleksandra LXVII LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego ul. Hoża 11/15 00-528 Warszawa 77
204 Ziembińska Alicja XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika ul. Bema 76 01-225 Warszawa 67,5
205 Żądłowska Weronika XL LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego ul. Platynowa 1 00-808 Warszawa 60
206 Żebrowski Jakub XIV LO im. St. Staszica ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa 82,5
207 Żochowski Grzegorz CXXII LO im. Ignacego Domeyki ul. Staffa 3/5 01-891 Warszawa 72,5
208 Żuchowski Jan XXVIII LO im. Jana Kochanowskiego ul. Wiktorska 99 02-575 Warszawa 59