Protokół z części pisemnej i ustnej II Etapu 46. Olimpiady Języka Angielskiego - wyniki wstępne

Ostateczna punktacja zostanie opublikowana przez Komitet Główny 46. Olimpiady Języka Angielskiego
po zakończeniu zawodów we wszystkich Okręgach.

Lp. Nazwisko Imię Szkoła Test

pisemny

Egz. ustny Uwagi
język kultura
1 Bagniewska Martyna XIV LO im. St. Staszica 55,5
2 Bajwoluk Aleksandra CLV LO 0 nieobecna na egz. pisemnym
3 Banachowicz William Zespół Szkół Fototechnicznych 49,5
4 Basa Julia IX LO im. K. Hoffmanowej 77 3 2
5 Bołtowicz Aleks Niep.LO im. Wisławy Szymborskiej 45
6 Busiło Szymon II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi 83,5 10 10
7 Chołdzyńska Maria Autorskie LO Niepubliczne nr 42 81,5 6 3
8 Cieślik Antoni II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi 79 7 10
9 Dąbrowska Maja XXX LO im. J. Śniadeckiego 57,5
10 Dąbrowska Jolanta Zespól Szkół Licealnych i Technicznych Nr 1 53
11 Dobrolińska Oliwia Zespół Szkół nr 64 XLV LO 48,5
12 Dutka Teodor V LO im. Ks. J. Poniatowskiego 59,5
13 Ebing Ryszard XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika 56
14 Francuz Maksymilian IX LO im. K. Hoffmanowej 75,5 7 7
15 Gajewski Łukasz Zespół Szkół nr 2 im. gen. Józefa Bema 55
16 Galecka Milena Zespół Szkół Fototechnicznych 46,5
17 Główka Aleksandra V LO im. Ks. J. Poniatowskiego 49
18 Golczyk Daniel XXX LO im. J. Śniadeckiego 65 1 1
19 Gontarz Jakub Zespół Szkół nr 64 XLV LO 49
20 Gordon Róża VII LO im. Juliusza Słowackiego 60,5
21 Górecka Agata Zespół Szkół STO nr 99 na Bemowie 61,5
22 Grzybek Stanisław XLII LO im. Marii Konopnickiej 82 9 6
23 Harasimik Małgorzata LXVII LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 95 5 6
24 Hernik Martyna XXVII LO im. Tadeusza Czackiego 75 9 10
25 Jabłońska Katarzyna XXVII LO im. Tadeusza Czackiego 71,5 7 5
26 Janusz Alicja IX LO im. K. Hoffmanowej 78 egzamin ustny w innym terminie
27 Keane Julia XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika 86 6 7
28 Kizińczuk Olga II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi 86,5 nieobecna na egz. ustnym
29 Knap Maciej XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika 79 10 10
30 Komorowski Jan XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika 71,5 6 5
31 Kryska Michał XIV LO im. St. Staszica 70,5 5 2
32 Kucharski Rafał IX LO im. K. Hoffmanowej 63,5
33 Kunica Aniela LXI LO im. Janiny Zawadowskiej 52
34 Kycia Jan XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika 0 nieobecny na egz. pisemnym
35 Makowska Zuzanna XVI LO im. S. Sempołowskiej 90 8 8
36 Mazurek Michał XXXV LO im. Bolesława Prusa 62,5
37 Miłachowska Aleksandra XXX LO im. J. Śniadeckiego 0 nieobecna na egz. pisemnym
38 Możaryn Paweł V LO im. Ks. J. Poniatowskiego 48,5
39 Musiał Olga XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika 77,5 10 10
40 Muszyński Miłosz VIII LO im. Władysława IV 79 6 8
41 Nawrocka Aleksandra Niepubliczne LO im. Roberta Schumana Fundacja "Primus" 76 nieobecna na egz. ustnym
42 Niebrzydowska Joanna Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Łomiankach 80,5 10 9
43 Nowicka Alicja XXVII LO im. Tadeusza Czackiego 73,5 9 10
44 Oramus Berenika II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi 100,5 10 10
45 Patoka Jakub XXX LO im. J. Śniadeckiego 52
46 Pawliński Maurycy Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne nr 43 im. Lotników Amerykańskich 66,5 5 5
47 Piwowarska Izabela XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika 65 8 8
48 Pszenicyn Michał XIV LO im. St. Staszica 82,5 5 5
49 Sliwinska Julia XIV LO im. St. Staszica 79,5 9 9
50 Smoczyński Jakub Autorskie LO Niepubliczne nr 42 50,5
51 Staniszewska Zuzanna XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika 78 9 7
52 Stolarska Dobromiła XXI LO im. H. Kołłątaja 70 8 8
53 Śmiałkowski Hubert Liceum Filmowe z Oddziałami Dwujęzycznymi przy Warszawskiej Szkole Filmowej 70 9 9
54 Świątkowska Eliza XI LO im. Mikołaja Reja 61
55 Świątkowski Bartosz V LO im. Ks. J. Poniatowskiego 51
56 Tencer Mikołaj IX LO im. K. Hoffmanowej 66 6 5
57 Trynkus Erwin XIV LO im. St. Staszica 91 10 10
58 Urbanowicz Pola CLV LO 70 7 6
59 Urbanowicz Milena XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika 72 9 9
60 Wajrak Weronika V LO im. Ks. J. Poniatowskiego 58,5
61 Wasilewska Marta VI LO im. Tadeusza Reytana 88 10 9
62 Wojewódka Mateusz XLI LO im. Joachima Lelewela 74,5 8 8
63 Żochowski Grzegorz CXXII LO im. Ignacego Domeyki 77 10 10
64 Żuchowski Jan XXVIII LO im. Jana Kochanowskiego 57,5