Protokół z części pisemnej i ustnej II Etapu 45. Olimpiady Języka Angielskiego - wyniki wstępne

Ostateczna punktacja zostanie opublikowana przez Komitet Główny 45. Olimpiady Języka Angielskiego
po zakończeniu zawodów we wszystkich Okręgach.

Lp. Nazwisko Imię Szkoła Test

pisemny

Egz. ustny Uwagi
język kultura
1 Ablewicz Aleksandra II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi 47,5  
2 Asyngier Aleksandra XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika 58,5  
3 Bachurski Jakub XIV LO im. St. Staszica 61  
4 Baker Kacper II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi 80 6 7  
5 Balcer Aurelia XIV LO im. St. Staszica 34  
6 Baryłka Jerzy LXIV LO im. Stanisława Ignacego Witkiewicza "Witkacego" 66  
7 Bednarczyk Mateusz XIV LO im. St. Staszica 61,5  
8 Bieńkowski Maksym XXVII LO im. Tadeusza Czackiego 50,5  
9 Biziel Piotr XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika 89 9 10  
10 Bliźniuk Jakub Zespól Szkół Licealnych i Technicznych Nr 1 65  
11 Borycki Antoni XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika 0 nieobecny na pisemnym
12 Brudzyńska Zuzanna XXVIII LO im. Jana Kochanowskiego 40,5  
13 Brzezowska Alicja XXVII LO im. Tadeusza Czackiego 0 nieobecna na pisemnym
14 Bujak Aleksandra XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika 69 9 9  
15 Busiło Szymon II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi 92,5 9 9  
16 Cendrowski Rafał CXXII LO im. Ignacego Domeyki 75 6 8  
17 Ceregra Michał XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika 76,5 10 10  
18 Chabior Dominika V LO im. Ks. J. Poniatowskiego 59,5  
19 Chłopecka Aleksandra XV LO im. N. Żmichowskiej 0 nieobecna na pisemnym
20 Chołdzyńka Maria Autorskie LO Niepubliczne nr 42 67,5 5 4  
21 Ciesielska Martyna II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi 67 9 10  
22 Ciesielski Stanisław Wielokulturowe Liceum Humanistyczne im. Jacka Kuronia 56,5  
23 Cieślik Anna II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi 78 5 6  
24 Ciołkowski Kacper XI LO im. Mikołaja Reja 74 7 5  
25 Courtellemont Hugo XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika 37,5  
26 Czajka Aleksandra XXVII LO im. Tadeusza Czackiego 43,5  
27 Dąbkowski Michał XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika 67 10 10  
28 Depczyk Maciej LXVII LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 49  
29 Dębniak Maja Zespół Szkół nr 23 LVIII LO 20  
30 Dobija Aleksandra II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi 42,5  
31 Dobrowolska Tola XV LO im. N. Żmichowskiej 68 8 8  
32 Domownik Anna II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi 82 10 10  
33 Dunin Tytus LXVII LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 56  
34 Dutkiewicz Ksawery XXXVII LO im. J. Dąbrowskiego 59  
35 Dziedzic Hanna II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi 68,5 8 9  
36 Faulkner Helena II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi 57  
37 Folwarczny Pola II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi 71,5 6 3  
38 Franaszczuk Jakub XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika 36,5  
39 Francuz Maksymilian IX LO im. K. Hoffmanowej 76,5 9 10  
40 Fryczyńska Lena XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika 54  
41 Furmanek Karol XIV LO im. St. Staszica 87 9 10  
42 Garwoliński Tymoteusz II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi 53,5  
43 Gieraziński Bartosz IX LO im. K. Hoffmanowej 86,5 7 8  
44 Gierłowski Piotr SLO STARTOWA 4K 40  
45 Gola Aleksandra II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi 0 nieobecna na pisemnym
46 Gontarz Jakub Zespół Szkół nr 64 XLV LO 33,5  
47 Gostomski Bartosz SLO STARTOWA 4K 72,5 7 6  
48 Górecki Leon IX LO im. K. Hoffmanowej 78 9 9  
49 Gruszkowska Dobromiła LXIV LO im. Stanisława Ignacego Witkiewicza "Witkacego" 71,5 9 9  
50 Grzyb Natalia IX LO im. K. Hoffmanowej 75 9 9  
51 Grzybek Stanisław XLII LO im. Marii Konopnickiej 85 10 9  
52 Harasimik Małgorzata LXVII LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 73 8 9  
53 Harrison Maria II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi 76,5 10 10  
54 Hernik Martyna XXVII LO im. Tadeusza Czackiego 71,5 6 7  
55 Hinc Hanna XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika 0 nieobecna na pisemnym
56 Horoszczak Magdalena LXV LO im. gen. J. Bema 69 10 7  
57 Humnicki Jan IV LO im. Adama Mickiewicza 53  
58 Jabłońska Katarzyna XXVII LO im. Tadeusza Czackiego 69 9 10  
59 Jabłońska Maja II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi 73 10 8  
60 Jac Anna XIV LO im. St. Staszica 69 nieobecna na ustnym
61 Janikowska Gabriela XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika 55,5  
62 Janiszewska Alicja Monika II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi 49  
63 Janu Mateusz XVII LO im. Frycza-Modrzewskiego 66  
64 Jasińska Pola LXVII LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 70,5 nieobecna na ustnym
65 Jasińska Iga LXVII LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 69,5 nieobecna na ustnym
66 Jastrzębski Filip XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika 38,5  
67 Jaworska Magdalena II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi 64,5  
68 Kaczmarek Bartosz XIV LO im. St. Staszica 61  
69 Kamiński-Pakuła Michał VIII LO im. Władysława IV 85,5 10 9  
70 Kaniewska Izabela CLV LO 48,5  
71 Karkut Paulina XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika 65  
72 Kashivskyy Yuriy II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi 55  
73 Kaszewska Barbara XL LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego 82 9 10  
74 Kaszycki Jakub XIV LO im. St. Staszica 69,5 7 6  
75 Kawa Krzysztof V LO im. Ks. J. Poniatowskiego 61,5  
76 Kawczyński Jakub XXVIII LO im. Jana Kochanowskiego 46  
77 Keane Julia XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika 86 10 10  
78 Khoudiri Said XXI LO im. H. Kołłątaja 29,5  
79 Kiepuszewski Eryk II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi 64  
80 Kim Minji II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi 67 9 8  
81 Kobielak Karmen II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi 55  
82 Kolebacz Zuzanna XLI LO im. Joachima Lelewela 68 9 9  
83 Komorowski Jan XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika 63  
84 Konopka Karol XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika 52  
85 Kopka Piotr XVIII LO im. J. Zamoyskiego 93 7 7  
86 Koska Filip XIV LO im. St. Staszica 70 9 7  
87 Kot Krzysztof LXIV LO im. Stanisława Ignacego Witkiewicza "Witkacego" 62  
88 Kotarba Szymon XIV LO im. St. Staszica 64  
89 Kowalczyk Izabela LXVII LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 59,5  
90 Kowalewska Anna II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi 63,5  
91 Kowalska Maja Liceum Filmowe Kreacji Gier Wideo 42,5  
92 Kowalska Alina II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi 79,5 9 9  
93 Kozak Ludwika LXIV LO im. Stanisława Ignacego Witkiewicza "Witkacego" 39,5  
94 Krasnowski Mateusz IV LO im. Adama Mickiewicza 50  
95 Krasowski Michał II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi 29  
96 Krawczyk Agata II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi 60,5  
97 Królikowski Jan LXVII LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 0 nieobecny na pisemnym
98 Krzanowski Jan II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi 36,5  
99 Kud Hanna XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika 74 10 10  
100 Kukier Sebastian XXVIII LO im. Jana Kochanowskiego 46  
101 Kulczycki Bartosz XXVII LO im. Tadeusza Czackiego 69 10 8  
102 Kurek Magdalena LXVII LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 43  
103 Kwiatkowski Dawid VII LO im. Juliusza Słowackiego 71 8 6  
104 Kwieciński Artur LIX LO Mistrzostwa Sportowego 54  
105 Lampart Antoni Niepubliczne LO im. Roberta Schumana Fundacja "Primus" 0 nieobecny na pisemnym
106 Lasowy Sebastian XIV LO im. St. Staszica 69 7 6  
107 Latała Franciszek XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika 0 nieobecny na pisemnym
108 Ługowski Franciszek XVIII LO im. J. Zamoyskiego 0 nieobecny na pisemnym
109 Maciejewski Gabriel XL LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego 83,5 9 8  
110 Maciejewski Aleksander LXV LO im. gen. J. Bema 35  
111 Makowska Zuzanna XVI LO im. S. Sempołowskiej 66  
112 Makowski Jędrzej XXVII LO im. Tadeusza Czackiego 78 7 6  
113 Makowski Jacek XXVII LO im. Tadeusza Czackiego 46,5  
114 Małowiecki Piotr XLIX LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. J. W. Goethego 38,5  
115 Małysa Natalia XXVIII LO im. Jana Kochanowskiego 62  
116 Mandes Filip LXVII LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 68 9 7  
117 Matuszewska Emilia Chrześcijański Liceum SAMUEL 29  
118 Mąkolski Kacper XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika 65  
119 McGrath Aniela II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi 62,5  
120 Meyer Karina Wielokulturowe Liceum Humanistyczne im. Jacka Kuronia 67,5 10 10  
121 Michalak Ignacy XVII LO im. Frycza-Modrzewskiego 52,5  
122 Michalak Julia II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi 71,5 9 6  
123 Michalski Patryk XIV LO im. St. Staszica 63,5  
124 Mikołajczyk Małgorzata Prywatne LO Sióstr Nazaretanek 64,5  
125 Milewska Antonina Wielokulturowe Liceum Humanistyczne im. Jacka Kuronia 37  
126 Miłachowska Aleksandra XXX LO im. J. Śniadeckiego 50  
127 Miniewicz Maximilian II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi 68,5 9 10  
128 Mirkowicz Helena Prywatne LO Sióstr Nazaretanek 59,5  
129 Mospan Jeremi XXVII LO im. Tadeusza Czackiego 104 10 9  
130 Musiał Olga XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika 70,5 8 7  
131 Nawrocka Aleksandra Niepubliczne LO im. Roberta Schumana Fundacja "Primus" 76,5 9 9  
132 Nosal Jan LXIV LO im. Stanisława Ignacego Witkiewicza "Witkacego" 75 8 7  
133 Nowak Aleksandra V LO im. Ks. J. Poniatowskiego 0 nieobecna na pisemnym
134 Nowińska Matylda Społeczne LO nr 4 Im.Batalionu AK „Parasol” 50,5  
135 Nowosielska Anna II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi 72,5 7 10  
136 Nycz Maja XXVIII LO im. Jana Kochanowskiego 0 nieobecna na pisemnym
137 Nykaza Katarzyna XXVII LO im. Tadeusza Czackiego 80 10 6  
138 Nykiel Dominik II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi 68,5 6 7  
139 Olender Zofia XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika 63  
140 Oramus Berenika II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi 86 9 10  
141 Osiecki Jędrzej XI LO im. Mikołaja Reja 77 8 8  
142 Osińska Aleksandra VIII LO im. Władysława IV 76 6 6  
143 Owczarek Hanna ZS nr 127 71 8 8  
144 Pająk Ewa XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika 46,5  
145 Parol Alicja XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika 0 nieobecna na pisemnym
146 Partycka Julia II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi 68 9 9  
147 Pastuszak Michał XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika 0 nieobecny na pisemnym
148 Pietruczuk Mikołaj XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika 38,5  
149 Pik Weronika XVII LO im. Frycza-Modrzewskiego 0 nieobecna na pisemnym
150 Piskorz Lena V LO im. Ks. J. Poniatowskiego 80 9 10  
151 Polański Krzysztof XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika 67 7 8  
152 Polomcic Marko IV LO im. Adama Mickiewicza 71 9 9  
153 Pruchnik Miłosz CLV LO 61,5  
154 Radomska Alicja Wojskowe Ogólnokształcące Liceum Informatyczne 35  
155 Rogowski Igor XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika 44,5  
156 Rojczyk Marta LXIV LO im. Stanisława Ignacego Witkiewicza "Witkacego" 0 nieobecna na pisemnym
157 Rokos Agnieszka Zespół Szkół nr 18 LII LO 43  
158 Rosanoff Anastazja VIII LO im. Władysława IV 52,5  
159 Salmanowicz Weronika IX LO im. K. Hoffmanowej 60  
160 Santorek Kinga IX LO im. K. Hoffmanowej 57  
161 Scharf Tymoteusz Zespół Szkół im. Bohaterów Narwiku LXXXIV LO 67 9 10  
162 Sip Klementyna XI LO im. Mikołaja Reja 70,5 9 9  
163 Skorupska-Ruiz Greta V LO im. Ks. J. Poniatowskiego 71 9 9  
164 Skowrońska-Sieber Aleksandra II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi 68,5 9 9  
165 Skublicka Karolina VIII LO im. Władysława IV 48,5  
166 Smith Victor Zespół Szkół nr 22 LXXXIII LO 69 nieobecny na ustnym
167 Sobczyk Zuzanna XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika 62,5  
168 Sota Małgorzata PLO ZgSiZmPa im Matki Jadwigi Borzęckiej 34,5  
169 Stanilewicz Stella XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika 52,5  
170 Stasiak Helena II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi 53,5  
171 Strzelczyk Jakub XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika 34,5  
172 Swan Ignacy NLO nr 81 SGH 0 nieobecny na pisemnym
173 Szczepaniak Jakub CXXII LO im. Ignacego Domeyki 68 4 3  
174 Szczerba Aleksandra XL LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego 82,5 9 8  
175 Szczerbak Olga XIV LO im. St. Staszica 64,5  
176 Szczurowski Maksymilian XIV LO im. St. Staszica 52  
177 Szot Julia II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi 56  
178 Śmiałkowski Hubert Liceum Filmowe Kreacji Gier Wideo 0 nieobecny na pisemnym
179 Świderski Paweł IX LO im. K. Hoffmanowej 63  
180 Świercz Stanisław XIV LO im. St. Staszica 49,5  
181 Tarkowski Wojciech LXVII LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 49  
182 Tomasiak Maksymilian XXVII LO im. Tadeusza Czackiego 55  
183 Traczyk Mikołaj LXIV LO im. Stanisława Ignacego Witkiewicza "Witkacego" 61,5  
184 Trynkus Erwin XIV LO im. St. Staszica 85 9 6  
185 Urbanowicz Milena XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika 85 9 10  
186 Urbanowicz Pola CLV LO 46  
187 Urbańska Julia XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika 40,5  
188 Wanatko Alicja PSzP nr 94 LAUDER-MORASHA 31,5  
189 Wanielista Karol XXVII LO im. Tadeusza Czackiego 82,5 9 10  
190 Wardak Małgorzata XXV LO im. Józefa Wybickiego 69 10 10  
191 Wasilewska Marta VI LO im. Tadeusza Reytana 67,5 6 5  
192 Wenzel Karol XVII LO im. Frycza-Modrzewskiego 62,5  
193 Wierzejski Sławomir Zespół Szkół im. Bohaterów Narwiku LXXXIV LO 63,5  
194 Witczak Jakub XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika 50  
195 Witkowski Grzegorz II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi 74,5 9 9  
196 Wojtkowski Maciej XXVII LO im. Tadeusza Czackiego 82,5 10 10  
197 Wołodźko Maria PALO w Piasecznie 0 nieobecna na pisemnym
198 Wrzosek Aleksander XXVII LO im. Tadeusza Czackiego 69,5 8 8  
199 Wyrzykowski Jakub LXIV LO im. Stanisława Ignacego Witkiewicza "Witkacego" 70,5 10 10  
200 Zając Aleksandra VI LO im. Tadeusza Reytana 0 nieobecna na pisemnym
201 Zawadzka Oliwia XLI LO im. Joachima Lelewela 66  
202 Zervakos Julia II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi 66,5  
203 Zielińska Aleksandra LXVII LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 77 10 10  
204 Ziembińska Alicja XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika 67,5 9 10  
205 Żądłowska Weronika XL LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego 60  
206 Żebrowski Jakub XIV LO im. St. Staszica 82,5 10 10  
207 Żochowski Grzegorz CXXII LO im. Ignacego Domeyki 72,5 10 10  
208 Żuchowski Jan XXVIII LO im. Jana Kochanowskiego 59