Protokół z części pisemnej i ustnej II Etapu 44. Olimpiady Języka Angielskiego - wyniki wstępne

Ostateczna punktacja zostanie opublikowana przez Komitet Główny 44. Olimpiady Języka Angielskiego
po zakończeniu zawodów we wszystkich Okręgach.

Lp. Nazwisko Imię Szkoła Miasto Test

pisemny

Egz. ustny Ogółem Uwagi
język kultura
1 Baker Kacper II LO 00-459 Warszawa 60 6 8 7
2 Baryłka Jerzy LXIV LO 01-737 Warszawa 50
3 Biziel Piotr XXXIII LO 01-225 Warszawa 83 9 9 9
4 Bogdański Jan IX LO 00-682 Warszawa 63,5 8 9 8,5
5 Busiło Szymon II LO 00-459 Warszawa 73,5 8 9 8,5
6 Cendrowski Rafał CXXII LO 01-891 Warszawa 71,5 9 10 9,5
7 Chołdzyńska Maria ANiep. LO nr 42 00-735 Warszawa 50
8 Cybiński Kacper XLI LO 01-682 Warszawa 61 9 9 9
9 Czaja Aleks ZS nr 31 01-513 Warszawa 26,5
10 Czerwiński Mikołaj ZSO nr 6 Radom 26-600 Radom 49,5
11 Dębińska Anna XXI LO 02-101 Warszawa 37,5
12 Drążkiewicz Maria ZSO nr 6 Radom 26-600 Radom 70,5 7 7 7
13 Dziedzic Hanna II LO 00-459 Warszawa - nieobecna
14 Ferenc Patryk XXVIII LO 02-575 Warszawa 48,5
15 Fila Piotr ZSLiT Nr 1 02-520 Warszawa 57
16 Gadomska Daria LXVII LO 00-528 Warszawa 55
17 Garwoliński Tymoteusz II LO 00-459 Warszawa 85,5 10 10 10
18 Gieraziński Bartosz IX LO 00-682 Warszawa 71 8 8 8
19 Golińska Agnieszka LXVII LO 00-528 Warszawa 77 9 7 8
20 Harrison Maria II LO 00-459 Warszawa 60 10 10 10
21 Horoszczak Magdalena LXV LO 02-674 Warszawa - nieobecna
22 Jasińska Pola Martyna LXVII LO 00-528 Warszawa *
23 Kamiński-Pakuła Michał VIII LO 03-719 Warszawa 68,5 8 9 8,5
24 Kania Judyta ZS nr 31 01-513 Warszawa 35
25 Karczewska Oliwia LXIV LO 01-737 Warszawa 42
26 Kaszycki Jakub XIV LO 02-010 Warszawa 71,5 6 8 7
27 Kawałkowska Julia XXVIII LO 02-575 Warszawa 55
28 Kawczyński Jakub XXVIII LO 02-575 Warszawa 49,5
29 Keane Julia XXXIII LO 01-225 Warszawa 62 10 10 10
30 Kiecka Maria ZSO nr 6 Radom 26-600 Radom 64,5 6 8 7
31 Kingston Gabriela XXVII LO 00-625 Warszawa 80,5 10 10 10
32 Knopp Kajetan XIV LO 02-010 Warszawa 62 8 8 8
33 Komorowski Jan XXXIII LO 01-225 Warszawa 37,5
34 Konopczyński Kacper XLI LO 01-682 Warszawa 72 6 6 6
35 Kopka Piotr XVIII LO 00-375 Warszawa 80 6 9 7,5
36 Kot Krzysztof LXIV LO 01-737 Warszawa 60,5 6 6 6
37 Kotlewska Julia XV LO 00-591 Warszawa 49,5
38 Kowalczyk Katarzyna XXXIII LO 01-225 Warszawa 55
39 Kowalska Monika XXXIII LO 01-225 Warszawa 64 nieobecna na egzaminie ustnym
40 Kramarz Fernandez Kacper XVI LO 01-786 Warszawa 55
41 Krasowska Alicja II LO 00-459 Warszawa 56,5
42 Kupidura Piotr V LO 00-150 Warszawa 48,5
43 Leple Monika XXI LO 02-101 Warszawa 47
44 Lisowska Agata XXXIII LO 01-225 Warszawa 67 6 10 8
45 Makowski Jędrzej XXVII LO 00-625 Warszawa 81 9 8 8,5
46 Małachowska Marta XV LO 00-591 Warszawa 65,5 9 8 8,5
47 Małasiewicz Jakub ZS nr 31 01-513 Warszawa - nieobecny
48 Marynowicz Maja LXI LO 02-697 Warszawa 35
49 Mazurczak Jakub IX LO 00-682 Warszawa 48,5
50 McGrath Aniela II LO 00-459 Warszawa 41
51 McGuire Riain CXXII LO 01-891 Warszawa 54,5
52 Meredith Goran ZS nr 31 01-513 Warszawa 28,5
53 Mikulski Michał ZS nr 31 01-513 Warszawa - nieobecny
54 Milczarek Zofia XXVIII LO 02-575 Warszawa 52
55 Miłachowska Aleksandra XXX LO 01-018 Warszawa - nieobecna
56 Mospan Jeremi XXVII LO 00-625 Warszawa 86,5 10 10 10
57 Mossakowska Zofia LXIV LO 01-737 Warszawa 73,5 8 5 6,5
58 Najda Zuzanna Pryw. LO ss.Nazar. 00-720 Warszawa 69,5 9 9 9
59 Nawrocka Aleksandra Niep.LO Primus 02-793 Warszawa 73 nieobecna na egzaminie ustnym
60 Nosal Jan Krzysztof LXIV LO 01-737 Warszawa 62,5 8 6 7
61 Nowak Aleksandra V LO 00-150 Warszawa 39
62 Obara Jan XXVIII LO 02-575 Warszawa 67,5 7 4 5,5
63 Osiecki Jędrzej XI LO 00-063 Warszawa 67,5 9 9 9
64 Perkowska Klaudia CXVI LO 02-638 Warszawa 39
65 Pisarzewski Stanisław LXIII LO 02-776 Warszawa 54,5
66 Piskorz Lena V LO 00-150 Warszawa 61,5 9 9 9
67 Polomcic Marko IV LO 03-914 Warszawa 55,5
68 Połosak Weronika CXVI LO 02-638 Warszawa 27,5
69 Popiewski Maciej ZSO nr 6 Radom 26-600 Radom 54
70 Puch Antoni XIV LO 02-010 Warszawa 58
71 Redmer Maria WLicHum 03-720 Warszawa 53
72 Rohde Janina CLV LO 02-701 Warszawa 65,5 nieobecna na egzaminie ustnym
73 Rumowska Hanna II LO 00-459 Warszawa - nieobecna
74 Saba Wojciech XXII LO 01-891 Warszawa 28
75 Safiański Mikołaj V LO 00-150 Warszawa - nieobecny
76 Sałbut Weronika III LO Radom 26-600 Radom 53,5
77 Sankowska Zofia XV LO 00-591 Warszawa - nieobecna
78 Siemiątkowska Ewa II LO 00-459 Warszawa 55
79 Sitkowska Aleksandra IX LO 00-682 Warszawa - nieobecna
80 Skibiński Mateusz LXI LO 02-697 Warszawa 47,5
81 Skorupska-Ruiz Greta V LO 00-150 Warszawa 70,5 9 6 7,5
82 Smoliński Dominik ZS nr 31 01-513 Warszawa 18,5
83 Sobierski Jeremi V LO 00-150 Warszawa 54
84 Sokołowska Zuzanna ZSO nr 6 Radom 26-600 Radom 52,5
85 Stanek Mateusz XIV LO 02-010 Warszawa 69 7 7 7
86 Strzałkowski Igor III LO Radom 26-600 Radom 30
87 Suwalska Julia III LO Radom 26-600 Radom 44,5
88 Szczepańska Julia WLicHum 03-720 Warszawa 53
89 Szczerba Aleksandra XL LO 00-808 Warszawa - nieobecna
90 Tomaniak Mateusz XXXVII LO 00-360 Warszawa - nieobecny
91 Tomaszewska Julia Pryw. LO ss.Nazar. 00-720 Warszawa 63,5 8 8 8
92 Traczyk Mikołaj LXIV LO 01-737 Warszawa 78 6 4 5
93 Trynkus Erwin XIV LO 02-010 Warszawa 79 10 9 9,5
94 Urbanowicz Milena XXXIII LO 01-225 Warszawa 69 7 9 8
95 Wasiak Gustaw XVII LO 00-137 Warszawa *
96 Waśkiewicz Julia XXVIII LO 02-575 Warszawa *
97 Wiśniewska Julia II LO 00-459 Warszawa 55,5
98 Wnorowski Jeremi IV LO 03-914 Warszawa 65,5 8 4 6
99 Wojda Maurycy XIV LO 02-010 Warszawa 55
100 Wojtkiewicz Marta II LO 00-459 Warszawa 73 10 10 10
101 Wyrzykowski Jakub LXIV LO 01-737 Warszawa 64,5 7 3 5
102 Xiao Anna Yao XIV LO 02-010 Warszawa 64,5 7 3 5
103 Żelazowska Maria ZSO nr 6 Radom 26-600 Radom 43
104 Żmudowski Filip CXXII LO 01-891 Warszawa 64,5 7 3 5

znak * - brak zgody na podanie wyniku w Internecie