Protokół z części pisemnej i ustnej II Etapu 43. Olimpiady Języka Angielskiego

Lista uczestników 43. Olimpiady Języka Angielskiego - Okręg Warszawski

Lp. Nazwisko Imię Szkoła Miasto Test

pisemny

Egz. ustny Ogółem Uwagi
język kultura
1 Adamczuk Barbara LXVII LO 00-528 Warszawa 73,5 8 8 8
2 Babiński Michał XIV LO 02-010 Warszawa 54,5
3 Bedyński Maksym ANiep. LO nr 42 00-735 Warszawa nieobecny
4 Białecka Urszula XXVIII LO 02-575 Warszawa 61
5 Biziel Piotr XXXIII LO 01-225 Warszawa 70 10 10 10
6 Bodnar Maja IX LO 00-682 Warszawa 38,5
7 Bogdański Jan IX LO 00-682 Warszawa 78 9 9 9
8 Brudkowska Natalia II LO 00-459 Warszawa 52,5
9 Brzozowska Zofia XXVII LO 00-625 Warszawa nieobecna
10 Cendrowski Rafał CXXII LO 01-891 Warszawa 62
11 Chrzanowska Aleksandra IX LO 00-682 Warszawa 54,5
12 Cieśla Paulina XIV LO 02-010 Warszawa 68 8 10 9
13 Cieślik Weronika LXIV LO 01-737 Warszawa 73,5 9 7 8
14 Drążkiewicz Maria ZSO nr 6 Radom 26-600 Radom * * * *
15 Farkowska Zofia XIV LO 02-010 Warszawa 63,5
16 Fuchs Blanka XI LO 00-063 Warszawa 55,5
17 Gąsiorowski Aleksander XXXVIII LO 02-952 Warszawa 53
18 Golińska Agnieszka LXVII LO 00-528 Warszawa 61
19 Gralka Jakub LXVII LO 00-528 Warszawa 65,5 9 10 9,5
20 Herbert James XIV LO 02-010 Warszawa 61
21 Herter Paweł ZSS w MCN 04-462 Wiązowna 35
22 Jabłońska Maja XV LO 00-591 Warszawa 65 10 10 10
23 Jarosz Aleksandra LXI LO 02-697 Warszawa 53
24 Jarosz Karolina LXI LO 02-697 Warszawa 51
25 Jaworski Jakub XXXV LO 03-936 Warszawa 54
26 Kabacińska Katarzyna LXVII LO 00-528 Warszawa 57
27 Kaliszczuk Monika IX LO 00-682 Warszawa 66 5 3 4
28 Kaźmierczak Zuzanna XLI LO 01-682 Warszawa *
29 Kiecka Maria ZSO nr 6 Radom 26-600 Radom 67,5 nieobecna na egzaminie ustnym
30 Kingston Gabriela XXVII LO 00-625 Warszawa 70,5 nieobecna na egzaminie ustnym
31 Kopka Piotr XVIII LO 00-375 Warszawa 65 7 9 8
32 Kossakowska-Wojdaszka Wiktoria LXVII LO 00-528 Warszawa 48
33 Kowalewski Mikołaj X LO 02-625 Warszawa 67 nieobecny na egzaminie ustnym
34 Kowalska Monika XXXIII LO 01-225 Warszawa 72 8 7 7,5
35 Koziczyński Michał LXVII LO 00-528 Warszawa 73 10 9 9,5
36 Krasucki Stanisław XI LO 00-063 Warszawa 50
37 Kuc Julia XXVII LO 00-625 Warszawa 77 8 5 6,5
38 Kurkliński Igor XIV LO 02-010 Warszawa 52,5
39 Kuźma Fryderyk II LO 00-459 Warszawa *
40 Linczewski Mikołaj LXIV LO 01-737 Warszawa 65,5 8 8 8
41 Lisowska Agata XXXIII LO 01-225 Warszawa 70,5 7 9 8
42 Lisowska Julia LXIII LO 02-776 Warszawa * * * *
43 Lubomirski Sebastian VI LO 02-587 Warszawa 55,5
44 Majcher Maja II LO 00-459 Warszawa nieobecna
45 Maliszewski Maggie Pryw. LO ss.Nazar. 00-720 Warszawa 71 10 10 10
46 Małachowska Marta XV LO 00-591 Warszawa 67,5 9 10 9,5
47 Marchwiński Julian XVIII LO 00-375 Warszawa * nieobecny na egzaminie ustnym
48 Marcjasz Filip CXXII LO 01-891 Warszawa 65 7 6 6,5
49 Miarczyńska Zofia LXVII LO 00-528 Warszawa 53,5
50 Młynarczyk Sonia LXIII LO 02-776 Warszawa 47,5
51 Mospan Jeremi XXVII LO 00-625 Warszawa 92 9 9 9
52 Mossakowska Zofia LXIV LO 01-737 Warszawa 78 10 9 9,5
53 Moszczyński Jan XXXV LO 03-936 Warszawa 61
54 Mucha Maksymilian II LO 00-459 Warszawa 77 nieobecny na egzaminie ustnym
55 Nawrocka Aleksandra VI LO 02-587 Warszawa 52,5
56 Naziri Amir XXVIII LO 02-575 Warszawa nieobecny
57 Nowakowska Barbara VIII LO 03-719 Warszawa 60,5
58 Oberda Karol XXXV LO 03-936 Warszawa 65 8 8 8
59 Ochwat Adam XXXIII LO 01-225 Warszawa 72 9 9 9
60 Odrowąż-Sypniewski Mateusz XIV LO 02-010 Warszawa 67 10 9 9,5
61 Onderski Michał II LO 00-459 Warszawa nieobecny
62 Owczarek Julia I SLO 01-167 Warszawa 80,5 10 9 9,5
63 Pasterz Ewa XVIII LO 00-375 Warszawa 60,5
64 Paśnik Zuzanna I SLO 01-167 Warszawa 54,5
65 Piotrowski Szymon XXVIII LO 02-575 Warszawa nieobecny
66 Pisarzewski Stanisław LXIII LO 02-776 Warszawa 65 7 5 6
67 Pośnik Kaja II LO 00-459 Warszawa 46,5
68 Price Tadeusz XXVII LO 00-625 Warszawa 87,5 10 9 9,5
69 Puch Antoni XIV LO 02-010 Warszawa 65 5 4 4,5
70 Rajtor Magdalena XXVII LO 00-625 Warszawa 67 nieobecna na egzaminie ustnym
71 Redmer Maria WLicHum 03-720 Warszawa 60
72 Rogulski Piotr V LO 00-150 Warszawa 65,5 5 2 3,5
73 Sitkowska Aleksandra IX LO 00-682 Warszawa 53
74 Skalij Tymon XCIV LO 01-651 Warszawa 59
75 Skibniewski Bartosz IX LO 00-682 Warszawa 73,5 5 5 5
76 Skorupska-Ruiz Greta V LO 00-150 Warszawa 50
77 Skórska Alicja XXVIII LO 02-575 Warszawa 54
78 Skublicki Konrad XIV LO 02-010 Warszawa 69 8 7 7,5
79 Smith Victor LXXXIII LO 00-335 Warszawa 53
80 Sokal Zuzanna IX LO 00-682 Warszawa 55,5
81 Soska Karina XXXIII LO 01-225 Warszawa * * * *
82 Sośnicka Anna LXVII LO 00-528 Warszawa 78 8 7 7,5
83 Sot Anna II LO 00-459 Warszawa 51,5
84 Sroczyńska Agnieszka LXIV LO 01-737 Warszawa 75,5 10 9 9,5
85 Stanek Mateusz XIV LO 02-010 Warszawa nieobecny
86 Stryjek Mateusz CXXII LO 01-891 Warszawa 91,5 6 8 7
87 Szczerba Aleksandra XL LO 00-808 Warszawa 77 9 8 8,5
88 Śmigielska Maria XIV LO 02-010 Warszawa 83 8 6 7
89 Trzaskowska Adriana LXIV LO 01-737 Warszawa 77,5 6 9 7,5
90 Twardzisz Julia II LO 00-459 Warszawa 47
91 Wajs Aleksandra V LO 00-150 Warszawa 65,5 5 7 6
92 Wasiak Gustaw XVII LO 00-137 Warszawa 58
93 Widła Joanna I SLO 01-167 Warszawa * * * *
94 Wiśniewska Julia II LO 00-459 Warszawa 63,5
95 Witkowski Igor XIV LO 02-010 Warszawa 68,5 6 6 6
96 Wojtkiewicz Marta II LO 00-459 Warszawa 71,5 10 10 10
97 Wornbard Jakub XIV LO 02-010 Warszawa 79 8 10 9
98 Zawadzka Oliwia XLI LO 01-682 Warszawa 50
99 Zawicka Dominika II LO 00-459 Warszawa 60,5
100 Zglinicka Maja XXVIII LO 02-575 Warszawa 39
101 Ziemła Mateusz OLL w Dęblinie 08-521 Dęblin 65 8 9 8,5
102 Żmudowski Filip CXXII LO 01-891 Warszawa 57,5

znak * - brak zgody na publikowanie wyniku w Internecie