Protokół z części pisemnej i ustnej II Etapu 42.OJA

Lista uczestników 42. Olimpiady Języka Angielskiego - Okręg Warszawski

Lp. Nazwisko Imię Szkoła Miasto Test

pisemny

Egz. ustny Ogółem Uwagi
język kultura
1 Adamska Agnieszka Nr3 STO 03-741 Warszawa 52,5
2 Adamski Bartłomiej CXXII LO 01-891 Warszawa 49,5
3 Bałdowski Bartosz Nr3 STO 03-741 Warszawa 73 nieobecny na egzaminie ustnym
4 Bartczak Zuzanna LXVII LO 00-528 Warszawa 69,5 8 6 7
5 Batko Julia XXXIII LO 01-225 Warszawa 58,5
6 Beręsewicz Dorota LXVII LO 00-528 Warszawa 71,5 6 6 6
7 Białecka Alexandra XXV LO 04-961 Warszawa 53,5
8 Białecka Urszula XXVIII LO 02-575 Warszawa 68 nieobecna na egzaminie ustnym
9 Bieńkowski Bartosz XIV LO 02-010 Warszawa * * * *
10 Bogdański Filip ZSLiT Nr 1 02-520 Warszawa 85 x x x
11 Bolikowska Zuzanna XXVIII LO 02-575 Warszawa 46,5
12 Brzozowska Zofia XXVII LO 00-625 Warszawa 59
13 Cheda Tomasz VI LO Radom 26-600 Radom 95 6 8 7
14 Chmielewski Aleksander ZSLiT Nr 1 02-520 Warszawa 68 nieobecny na egzaminie ustnym
15 Chudzik Michał VI LO Radom 26-600 Radom 74 nieobecny na egzaminie ustnym
16 Ciesielski Wojciech LO Przymierza Rodzin 02-778 Warszawa 50
17 Cieśla Paulina XIV LO 02-010 Warszawa 70 9 9 9
18 Crowley Lua IX LO 00-628 Warszawa 82,5 10 10 10
19 Dacewicz Marcin XIX LO 04-014 Warszawa 75 nieobecny na egzaminie ustnym
20 Drążkiewicz Małgorzata VI LO Radom 26-600 Radom 87 9 9 9
21 Dróżdż Gerard VI LO Radom 26-600 Radom nieobecny
22 Furtak Bartosz LXVII LO 00-528 Warszawa 80 nieobecny na egzaminie ustnym
23 Gągała Alicja II LO 00-459 Warszawa 64
24 Głowacki Aleksy LXIV LO 01-737 Warszawa 70,5 9 7 8
25 Gralka Jakub LXVII LO 00-528 Warszawa 59,5
26 Gunaydin Jan V LO 00-150 Warszawa 58
27 Herbert James XIV LO 02-010 Warszawa 62
28 Herter Paweł ZSS w MCN 04-462 Wiązowna 44,5
29 Jarosz Aleksandra LXI LO 02-697 Warszawa 51
30 Jaworski Jakub XXXV LO 03-936 Warszawa 47,5
31 Jeleński Konstanty XIV LO 02-010 Warszawa 60,5
32 Kaszuba Edyta XIV LO 02-010 Warszawa nieobecna
33 Kaźmierczak Zuzanna II LO 00-459 Warszawa 68 8 5 6,5
34 Kingston Gabriela XXVII LO 00-625 Warszawa 90,5 9 7 8
35 Kołybko Mikołaj VIII LO 03-719 Warszawa 54
36 Kowalska Monika XXXIII LO 01-225 Warszawa 73,5 8 7 7,5
37 Kozioł Natalia LXIII LO 02-776 Warszawa 65 10 10 10
38 Krasińska Lara II LO 00-459 Warszawa nieobecna
39 Krasiński Adam XVI LO 01-786 Warszawa nieobecny
40 Krawczyk Olga II LO 00-459 Warszawa nieobecna
41 Kurpiewska Dominika II LO 00-459 Warszawa 93,5 9 10 9,5
42 Kuza-Tarkowska Barbara 2 Społ. LO 00-643 Warszawa nieobecna
43 Legień Natalia ZS 1 LO 05-822 Milanówek nieobecna
44 Łebek Zuzanna XXXIII LO 01-225 Warszawa *
45 Madejski Adam XXXIII LO 01-225 Warszawa nieobecny
46 Makowski Jarosław XI LO 00-063 Warszawa 65,5 7 8 7,5
47 Malinowski Michał XIV LO 02-010 Warszawa 69,5 9 7 8
48 Maliszewski Maggie Pryw. LO ss.Nazar. 00-720 Warszawa nieobecna
49 Małachowska Marta XV LO 00-591 Warszawa 69 6 7 6,5
50 Marciniak Jakub XXVIII LO 02-575 Warszawa nieobecna
51 Mazurkiewicz Zofia XXVII LO 00-625 Warszawa nieobecna
52 Mere Karol VI LO 02-587 Warszawa 69,5 nieobecny na egzaminie ustnym
53 Michno Julia II LO 00-459 Warszawa *
54 Miernowski Patryk XVII LO 00-137 Warszawa 68 nieobecny na egzaminie ustnym
55 Morgan Jan VI LO Radom 26-600 Radom 80 10 10 10
56 Mroczek Aleksandra XXXIII LO 01-225 Warszawa nieobecny
57 Mucha Maksymilian II LO 00-459 Warszawa 70 nieobecny na egzaminie ustnym
58 Niewiarowski Hubert VIII LO 03-719 Warszawa 74 9 7 8
59 Nowaczyński Jakub IV LO 03-914 Warszawa 72,5 9 7 8
60 Oberda Karol XXXV LO 03-936 Warszawa 59
61 Odrowąż-Sypniewski Mateusz XIV LO 02-010 Warszawa 51,5
62 Ostas Zuzanna IX LO 00-628 Warszawa *
63 Owczarek Dominika II LO 00-459 Warszawa 56,5
64 Pasterz Ewa XVIII LO 00-375 Warszawa 70,5 7 9 8
65 Paśnik Zuzanna I SLO 01-167 Warszawa nieobecna
66 Pęczek Piotr XLI LO 01-682 Warszawa nieobecny
67 Pietracha Jacek V LO 00-150 Warszawa 65 9 9 9
68 Placzke Magdalena VI LO 02-587 Warszawa 68,5 10 9 9,5
69 Popławski Mikołaj II LO Przemyśl 37-700 Przemyśl 78 nieobecny na egzaminie ustnym
70 Posobkiewicz Anna VI LO Radom 26-600 Radom 75 9 9 9
71 Pudłowski Patryk 2 Społ. LO 00-643 Warszawa 88 10 10 10
72 Radecki Kacper ZSLiT Nr 1 02-520 Warszawa 60
73 Rajtor Magdalena XXVII LO 00-625 Warszawa 78 6 6 6
74 Romaniuk Filip XXII LO 01-891 Warszawa 74 7 8 7,5
75 Romańska Wiktoria XXXV LO 03-936 Warszawa 68,5 8 7 7,5
76 Rudzińska Klaudia IV LO Radom 26-600 RADOM 63,5
77 Sawicki Piotr XXII LO 01-891 Warszawa 75 nieobecny na egzaminie ustnym
78 Skibiński Mateusz LO Przymierza Rodzin 02-778 Warszawa 53,5
79 Skoneczna Julia IX LO 00-628 Warszawa nieobecny
80 Smoleń Jan V LO 00-150 Warszawa nieobecny
81 Socha Maria XIV LO 02-010 Warszawa nieobecna
82 Sokal Zuzanna IX LO 00-628 Warszawa 62
83 Sroczyńska Agnieszka LXIV LO 01-737 Warszawa 75 8 7 7,5
84 Stryjek Mateusz CXXII LO 01-891 Warszawa 77,5 6 7 6,5
85 Syska Dominika II LO 00-459 Warszawa nieobecna
86 Tappenden Anna LXVII LO 00-528 Warszawa 79,5 9 8 8,5
87 Trzaska Michał XIV LO 02-010 Warszawa 65,5 5 6 5,5
88 Trzaskowska Adriana LXIV LO 01-737 Warszawa nieobecna
89 Tulin Hanna XCIV LO 01-651 Warszawa 45
90 Urraca-Makuch Laura XLIX LO 02-646 Warszawa 81,5 10 10 10
91 Wicherkiewicz Fryderyka CXXII LO 01-891 Warszawa *
92 Widła Joanna I SLO 01-167 Warszawa nieobecna
93 Włodarczyk Robert IV LO 03-914 Warszawa nieobecna
94 Wojtkiewicz Marta II LO 00-459 Warszawa 87 10 10 10
95 Wornbard Jakub XIV LO 02-010 Warszawa nieobecny
96 Wójcik Marcin VI LO Radom 26-600 Radom nieobecny
97 Zawada Alicja 2 Społ. LO 00-643 Warszawa * * * *
98 Zesławska Emilia XVII LO 00-137 Warszawa nieobecna

znak * - brak zgody na publikowanie wyniku w internecie