Protokół z części pisemnej i ustnej II ETAPU - 39 OJA

Warszawska lista uczestników XXXIX Olimpiady Języka Angielskiego.

Lp. Nazwisko Imię Szkoła Miasto Test

pisemny

Egz. ustny Ogółem Razem
język kultura
1 Adamczyk Filip Zespół Szkół nr 66 00-459 Warszawa 79,5 10 10 10
2 Adamus Marta XXXIV LO 00-737 Warszawa nb.
3 Bejm Paweł V LO 00-150 Warszawa 46,5
4 Białecka Laura XXVIII LO 02-575 Warszawa 53
5 Bocar Fatoumata IX LO 00-688 Warszawa 75,5 8 7 7,5
6 Borkowski Hubert XXVIII LO 02-575 Warszawa 68,5 nb.
7 Bryzek Marta IV LO 03-914 Warszawa 72,5 7 7 7
8 Buczma Ewa Zespół Szkół nr 66 00-459 Warszawa 69 6 5 5,5
9 Chmurzyńska- Inez XXVIII LO 02-575 Warszawa nb.
10 Crowley Kijan IX LO 00-688 Warszawa nb.
11 Cybulski Krzysztof XXVIII LO 02-575 Warszawa 60,5
12 Dancewicz Urszula IX LO 00-688 Warszawa 66 nb.
13 Danysz Maria Zespół Szkół nr 66 00-459 Warszawa 77 8 7 7,5
14 Dobrzyński Michael XXVIII LO 02-575 Warszawa nb.
15 Dzierżanowski Kamil XXVIII LO 02-575 Warszawa 55
16 Fidler Aleksandra V LO 00-150 Warszawa 46,5
17 Figaszewska Magdalena IX LO 00-688 Warszawa 59
18 Filipek Szymon LXX LO 02-784 Warszawa 65 8 6 7
19 Fornalik Paweł LXVII LO 00-561 Warszawa 60
20 Gajowniczek Artur Akademickie 02-353 Warszawa 56
21 Gaweł Agata Zespól Szkół nr 67 00-591 Warszawa 63
22 Gołąb Rafał V LO 00-150 Warszawa nb.
23 Górska Anna XIV LO 02-010 Warszawa 70 6 8 7
24 Graczyk Matylda XXXIII LO 01-225 Warszawa nb.
25 Grądziel Martyna LXVII LO 00-561 Warszawa 74 4 4 4
26 Grochowska Natalia IX LO 00-688 Warszawa nb.
27 Grzyb Aleksandra VI LO im. J. 26-600 Radom nb.
28 Henkiel Bartłomiej Akademickie 02-353 Warszawa 54,5
29 Jankiewicz Karolina XXXIII LO 01-225 Warszawa nb.
30 Jha Ashu Zespół Szkół nr 66 00-459 Warszawa 65,5 nb.
31 Kalisiak Michał XXVIII LO 02-575 Warszawa nb.
32 Kasprzewski Filip IV LO 03-914 Warszawa nb.
33 Kasprzyk Julia XXXIII LO 01-225 Warszawa 71 7 4 5,5
34 Kądzielski Jakub 2 Społeczne LO 00-643 Warszawa 84 8 9 8,5
35 Kopeć Matylda 2 Społeczne LO 00-643 Warszawa 58,5
36 Kossowska Greta Zespól Szkół nr 67 00-591 Warszawa 59,5
37 Kostrzyńska Aleksandra LXVII LO 00-561 Warszawa 84,5 10 10 10
38 Kowalec Igor V LO 00-150 Warszawa 55
39 Kowalik Karolina VI LO im. J. 26-600 Radom 23
40 Kozioł Oliwier XLII LO 02-513 Warszawa 45,5
41 Krawczyk Konrad Zespół Szkół nr 66 00-459 Warszawa 57,5
42 Królak Adam Zespól Szkół nr 77 03-936 Warszawa nb.
43 Kusio Anna VI LO im. J. 26-600 Radom 42,5
44 Kwiatkowska Karolina LXVII LO 00-561 Warszawa 65 8 7 7,5
45 Kwiatkowski Kamil XXII LO 01-891 Warszawa 45,5
46 Leniarska Antonina 2 Społeczne LO 00-643 Warszawa nb.
47 Luba Maria Zespół Szkół nr 66 00-459 Warszawa 67 nb.
48 Łepkowski Dawid Zespół Szkół nr 54 01-737 Warszawa 78 9 10 9,5
49 Łopaciuk Szymon XXVIII LO 02-575 Warszawa 52
50 Makarewicz Joanna XI LO 00-063 Warszawa 55,5
51 Manasterski Krzysztof XI LO 00-063 Warszawa 48
52 Marczyk Agata Zespół Szkół nr 54 01-737 Warszawa 62
53 Matyjaszek Magdalena IV LO 03-914 Warszawa 45,5
54 Mazurek Beata Zespół Szkół nr 54 01-737 Warszawa 68 6 6 6
55 Mazzoll Zuzanna Zespół Szkół nr 15 03-719 Warszawa 57
56 Michnowski Andrzej XIV LO 02-010 Warszawa nb
57 Molik Michał SGH Niepubliczne 03-562 Warszawa 66 7 7 7
58 Nakoniecznik Maciej XXXIII LO 01-225 Warszawa 57
59 Naziri Salim Zespół Szkół nr 61 02-587 Warszawa 55
60 Obrączka Magdalena XXII LO 01-891 Warszawa 30,5
61 Ogonowska Oliwia Zespół Szkół nr 66 00-459 Warszawa 49,5
62 Ogrodziński Mateusz XIV LO 02-010 Warszawa 76 nb.
63 Olczyk Jacek XIV LO 02-010 Warszawa 62
64 Olkiewicz Julia Zespół Szkół nr 66 00-459 Warszawa 58,5
65 Orliński Jakub XL LO 00-808 Warszawa 71 8 8 8
66 Overbeek Martin Zespół Szkół nr 66 00-459 Warszawa 78,5 10 10 10
67 Parafiniuk Michał Zespół Szkół nr 15 03-719 Warszawa 49
68 Partyka Zofia XXXIII LO 01-225 Warszawa nb.
69 Perlin Jakub XIV LO 02-010 Warszawa 74,5 8 10 9
70 Piechura Joanna Zespół Szkół nr 54 01-737 Warszawa 90 10 10 10
71 Pisarek Julia XXXIII LO 01-225 Warszawa 74 nb.
72 Polaczek Jan XIV LO 02-010 Warszawa 61,5
73 Połujański Paweł Zespół Szkół nr 66 00-459 Warszawa nb.
74 Ptasznik Julia XXXIV LO 00-737 Warszawa 70 9 9 9
75 Rajski Maksymilian V LO 00-150 Warszawa nb.
76 Rucki Adam XXXIII LO 01-225 Warszawa 53,5
77 Rybak Przemysław LXVII LO 00-561 Warszawa 47,5
78 Rytel Antoni 2 Społeczne LO 00-643 Warszawa 77,5 10 10 10
79 Rzeszowski Mateusz XXVIII LO 02-575 Warszawa 43,5
80 Sakowicz Maciej Zespół Szkół nr 20 02-674 Warszawa nb.
81 Sands Emma Zespół Szkół nr 51 01-891 Warszawa 86 10 10 10
82 Sieradzan Jakub Zespół Szkół 00-178 Warszawa 30
83 Skrzypczak Tomasz XIV LO 02-010 Warszawa 79 9 9 9
84 Smycz Michał XIV LO 02-010 Warszawa 73,5 9 10 9,5
85 Sokołowska Joanna LXXVIII LO Zespół 01-391 Warszawa 88,5 10 9 9,5
86 Sołtan Mikołaj XIV LO 02-010 Warszawa 62
87 Strugałą Jacek XXII LO 01-891 Warszawa 21
88 Suchecka Weronika XIV LO 02-010 Warszawa nb.
89 Szczęch Oliwia Prywatne LO 00-720 Warszawa 62
90 Szperna Agnieszka XXXIII LO 01-225 Warszawa nb.
91 Szrom Lublana Zespół Szkół nr 66 00-459 Warszawa 86 10 10 10
92 Śmietanowska Maria XXII LO 01-891 Warszawa 69,5 9 9 9
93 Tchorek-Bentall Samuel Społeczne LO nr 01-692 Warszawa 82,5 10 9 9,5
94 Toka Piotr V LO 00-150 Warszawa 64
95 Toka Christine XXXIII LO 01-225 Warszawa 76,5 nb.
96 Trepkowska Julia XXXIV LO 00-737 Warszawa 76 8 8 8
97 Trzaska Adam V LO 00-150 Warszawa nb.
98 Urban Aleksandra Zespół Szkół nr 54 01-737 Warszawa 69 nb.
99 Wieczorek Ewa XIV LO 02-010 Warszawa 65 nb.
100 Wojewódzka Karolina Zespól Szkół nr 67 00-591 Warszawa 74,5 9 10 9,5
101 Wojno Bartosz V LO 00-150 Warszawa nb.
102 Wójcikowska Karolina VI LO im. J. 26-600 Radom 50,5
103 Wyjadłowska Julia XXXIV LO 00-737 Warszawa 68 7 7 7
104 Zaręba Anna XIV LO 02-010 Warszawa 58
105 Zatorski Maciej 2 Społeczne LO 00-643 Warszawa 72 9 9 9
106 Zejer Olga XXVIII LO 02-575 Warszawa 72,5 9 9 9
107 Ziach Beata XXXIX LO 01-806 25,5
108 Ziółkowski Mikołaj XIV LO 02-010 Warszawa 57,5