Protokół egzaminu z części pisemnej i ustnej II ETAPU - 37 OJA

Lp. Nazwisko Imię Nazwa szkoły Test

pisemny
Egz. ustny Ogółem Razem Uwagi
język kultura
1 Abdelkarim Achmed XVIII LO im. J. Zamoyskiego Nieobecny
2 Bargieł Aleksander XVII LO im. Frycza-Modrzewskiego 51,5
3 Bartosiewicz Agnieszka XXXIII LO im. Mikołaja Kopernika 57,5
4 bł. Magdalena VI LO im. J. Kochanowskiego 40
5 Brzank Ewa Zespół Szkół nr 15 VIII LO im. Władysława IV 57
6 Bułaciński Krzysztof Zespół Szkół nr 7 im. Szczepana Bońkowskiego CXXV L0 45
7 Caputa Adam LXX LO im. A. Kamińskiego 53,5
8 Cheda Joanna VI LO im. J. Kochanowskiego Nieobecna
9 Cybulski Rafał Zespół Szkół nr 55 im. Gen. Stanisława Maczka Nieobecny
10 Czeszejko Nina Zespół Szkół nr 53 XVI LO 68,5 10 9 9,5
11 Dulka Dariusz XIV LO im. St. Staszica 75 6 7 6,5
12 Dunin Wiktoria LXVII LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 60
13 Duplicki Michał Zespół Szkół nr 59 CX LO 50,5
14 Dźwiarek Aleksandra VI LO im. J. Kochanowskiego 41,5
15 Eastick Annabel XVII LO im. Frycza-Modrzewskiego 66 10 9 9,5
16 Fells Alicja XXXIII LO im. Mikołaja Kopernika Nieobecna
17 Frank Aleksander IX LO im. K. Hoffmanowej 52
18 Gajek Jędrzej Zespół Szkół nr 51 CXXII LO 30,5
19 Gałecki Jakub XIV LO im. St. Staszica 59
20 Gersz Filip XXVII LO Zespół Szkół Nr 113 29
21 Gigol Olga Zespół Szkół nr 53 XVI LO 60
22 Gożyska Magdalena XXXIII LO im. Mikołaja Kopernika 81 10 8 9
23 Grajek Julia XXVII LO im. Tadeusza Czackiego 87 10 10 10
24 Grochulska Zofia LXVII LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 72 8 10 9
25 Grzelak Kinga LXVII LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 55,5
26 Grzyb Katarzyna Zespół Szkół nr 118 XLI LO 82,5 9 10 9,5
27 Henschke Joanna V LO im. Ks. J. Poniatowskiego Nieobecna
28 Jagiełka Ola XXVIII LO im. Jana Kochanowskiego 42
29 Jasieński Ksawery Zespół Szkół nr 61 VI LO im. Tadeusza Reytana 62
30 Jaworska Julia XXXIV LO Z Oddziałami Dwujęzycznymi 61,5
31 Juda Emilia XIV LO im. St. Staszica 80 10 10 10
32 Jurczak Marta 2 Społeczne LO im. Pawła Jasienicy 89 9 10 9,5
33 Kapuścińska Adela I SLO z Maturą Międzynarodową im. Jam Sahiba Digvijay Sinhji 59,5
34 Kędzierska Karolina XL LO Z Oddziałami Dwujęzycznymi 48
35 Kim Jasmin X LO im. Królowej Jadwigi 59,5
36 Klarkowska Anna XXVII LO im. Tadeusza Czackiego 73 7 7 7
37 Komosa Ewelina Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Ustawicznego 43,5
38 Korzeniewska Małgorzata Zespół Szkół nr 51 CXXII LO 75 10 10 10
39 Kotrasiński Igor XIV LO im. St. Staszica 66 10 10 10
40 Kotula Wojciech Karol VI LO im. J. Kochanowskiego 47,5
41 Kowalec Igor V LO im. Ks. J. Poniatowskiego 49
42 Król Urszula Zespół Szkół nr 55 im. Gen. Stanisława Maczka 53
43 Kryłowski Szymon XXXIII LO im. Mikołaja Kopernika Nieobecny
44 Kurowicka Aleksandra I SLO z Maturą Międzynarodową im. Jam Sahiba Digvijay Sinhji 47,5
45 Kwiecień Monika XXXIII LO im. Mikołaja Kopernika 42
46 Lewicka Anna LXVII LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 57,5
47 Lewinson Aleksander XVII LO im. Frycza-Modrzewskiego Nieobecny
48 Lipiński Maciej XL LO Z Oddziałami Dwujęzycznymi 75,5 8 8 8
49 Lipka Marzena Zespół Szkół nr 61 VI LO im. Tadeusza Reytana Nieobecny
50 Liwińska Kinga Zespół Szkół nr 61 VI LO im. Tadeusza Reytana Nieobecna
51 Markiewicz Maciej XIV LO im. St. Staszica 68 7 9 8
52 Markowska Sabina XXXIII LO im. Mikołaja Kopernika 63
53 Matulewicz Aleksandra XL LO Z Oddziałami Dwujęzycznymi 70 8 8 8
54 Mazur Piotr XXXIII LO im. Mikołaja Kopernika 53
55 Mazurek Agnieszka Międzynarodowe Liceum Meridian Nieobecna
56 Mikosza Karolina XIV LO im. St. Staszica 62
57 Mitukiewicz Claudia XIV LO im. St. Staszica Nieobecna
58 Mrozowski Jakub VI LO im. J. Kochanowskiego Nieobecny
59 Nawrot Agata Zespół Szkół nr 66 II LO im. Stefana Batorego 71,5 10 10 10
60 Nguyen Anh Phuong XIV LO im. St. Staszica 50
61 Ogrodziński Mateusz XIV LO im. St. Staszica 80 10 9 9,5
62 Oksza-Orzechowski Kazimierz I SLO z Maturą Międzynarodową im. Jam Sahiba Digvijay Sinhji 52
63 Osica Zuzanna V LO im. Ks. J. Poniatowskiego Nieobecna
64 Pacek Katarzyna Zespół Szkół nr 51 CXXII LO 60,5
65 Paciorek Karolina XIV LO im. St. Staszica 40
66 Paczocha Maciej XXVIII LO im. Jana Kochanowskiego 49
67 Paczuski Paweł V LO im. Ks. J. Poniatowskiego Nieobecny
68 Pańczyk Agnieszka III LO im. gen. Sowińskiego 35
69 Paszkiewicz Anna Prywatne LO sięstr Nazaretanek 67 10 10 10
70 Piechura-Velychenko Catherine Zespół Szkół nr 67 XV LO im. N. Żmichowskiej 61,5
71 Pierzyński Andrzej Wielokulturowe Liceum Humanistyczne im. Jacka Kuronia 46
72 Piotrowicz Robert XXXIII LO im. Mikołaja Kopernika 71 7 7 7
73 Piotrowska Joanna Zespół Szkół nr 66 II LO im. Stefana Batorego 62
74 Piotrowska Dominika LXX LO im. A. Kamińskiego 55,5
75 Pisarek Julia XXXIII LO im. Mikołaja Kopernika 86,5 10 10 10
76 Plewa Dominik XIV LO im. St. Staszica 63
77 Poddębski Karol XXVII LO im. Tadeusza Czackiego 53
78 Pokora Jarosław IX LO im. K. Hoffmanowej 67,5 6 8 7
79 Potępa Ewa Zespół Szkół nr 66 II LO im. Stefana Batorego 77,5 8 8 8
80 Prasowska Aleksandra XL LO Z Oddziałami Dwujęzycznymi 68,5 9 8 8,5
81 Reinert Klaudia Zespół Szkół nr 66 II LO im. Stefana Batorego 51
82 Rodzinka Aleksandra Wielokulturowe Liceum Humanistyczne im. Jacka Kuronia 62
83 Rola Paweł XXVIII LO im. Jana Kochanowskiego 45
84 Rosiek Aleksandra XXVIII LO im. Jana Kochanowskiego 80 10 10 10
85 Rozlach Julia Prywatne LO sięstr Nazaretanek 73,5 10 9 9,5
86 Rutynowska Eliza Zespół Szkół nr 66 II LO im. Stefana Batorego 77 10 10 10
87 Sanderson Ada I SLO z Maturą Międzynarodową im. Jam Sahiba Digvijay Sinhji 58
88 Sands Anna Zespół Szkół nr 54 LXIV LO 81,5 10 10 10
89 Sapińska Monika LXVII LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 47,5
90 Siewierska Katarzyna Zespół Szkół nr 53 XVI LO 64,5
91 Skrzypczak Tomasz XIV LO im. St. Staszica 73,5 4 5 4,5
92 Smólska Dorota LXXXI LO im. Aleksandra Fredry 54,5
93 Sobiecki Filip I SLO z Maturą Międzynarodową im. Jam Sahiba Digvijay Sinhji Nieobecny
94 Sochaj Mateusz Zespół Szkół nr 66 II LO im. Stefana Batorego 70 6 6 6
95 Stackpole Christina Prywatne LO sięstr Nazaretanek 72 10 10 10
96 Stadnicki Aleksander IX LO im. K. Hoffmanowej 53,5
97 Stańczak Dominik XXVIII LO im. Jana Kochanowskiego 67,5 8 8 8
98 Stephenson Agnieszka XXXIII LO im. Mikołaja Kopernika 75,5 10 10 10
99 Suchecka Weronika XIV LO im. St. Staszica 60
100 Swend Ewelina XI LO im. Mikołaja Reja 48
101 Szklarski Rafał Zespół Szkół nr 77 XXXV LO 59
102 Szymczak Malwina Wielokulturowe Liceum Humanistyczne im. Jacka Kuronia 64,5
103 Śniadach Alicja LXXXI LO im. Aleksandra Fredry 48,5
104 Środa Aleksandra IX LO im. K. Hoffmanowej 50
105 Świdwiński Stanisław XIV LO im. St. Staszica Nieobecny
106 Tchorek-Bentall Magdalena Zespół Szkół nr 66 II LO im. Stefana Batorego 70,5 10 10 10
107 Tchorek-Bentall Samuel Społeczne LO nr 50 Stowarzyszenia Kultury i Edukacji Nieobecny
108 Teleżyńska Helena XXVII LO im. Tadeusza Czackiego 70,5 9 8 8,5
109 Teodorowicz Filip IX LO im. K. Hoffmanowej 54,5
110 Toka Christine XXXIII LO im. Mikołaja Kopernika 84 10 10 10
111 Tomaszek Konrad V LO im. Ks. J. Poniatowskiego Nieobecny
112 Trepkowska Julia XXXIV LO Z Oddziałami Dwujęzycznymi 59
113 Tuźnik Jakub V LO im. Ks. J. Poniatowskiego 50,5
114 Vonau Aleksandra Autorskie LO Niepubliczne nr 42 66,5 10 9 9,5
115 Walczak Jakub XXVII LO im. Tadeusza Czackiego Nieobecny
116 Walter Zuzanna I SLO z Maturą Międzynarodową im. Jam Sahiba Digvijay Sinhji 60
117 Wanat Agata Wielokulturowe Liceum Humanistyczne im. Jacka Kuronia 51
118 Wardzińska Agnieszka XXXIII LO im. Mikołaja Kopernika 46,5
119 Weston Sabina I SLO z Maturą Międzynarodową im. Jam Sahiba Digvijay Sinhji 54
120 Wilczek Maria Wielokulturowe Liceum Humanistyczne im. Jacka Kuronia 40
121 Wolińska Marta Zespół Szkół nr 66 II LO im. Stefana Batorego 42
122 Wróbel Joanna Zespół Szkół nr 66 II LO im. Stefana Batorego 66 9 8 8,5
123 Wróblewski Krzysztof XIV LO im. St. Staszica 54
124 Wudarczyk Adrian XXIII LO im. M. Skłodowskiej-Curie 40
125 Zacheja Małgorzata XXXIII LO im. Mikołaja Kopernika Nieobecna
126 Zejer Olga XXVIII LO im. Jana Kochanowskiego 67 9 7 8
127 Ziemniewicz Adrianna LXVII LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 50
128 Ziółkowska Aleksandra XXVII LO im. Tadeusza Czackiego 52,5
129 Znidericz Katie LXX LO im. A. Kamińskiego 66 10 9 9,5
130 Zwięglińska Zofia I SLO z Maturą Międzynarodową im. Jam Sahiba Digvijay Sinhji 69,5 10 10 10
131 Żuk Nina I SLO z Maturą Międzynarodową im. Jam Sahiba Digvijay Sinhji 61,5
132 Żurawińska Alicja Wielokulturowe Liceum Humanistyczne im. Jacka Kuronia 74,5 8 9 8,5