Lista zakwalifikowanych uczestników 46. OJA do Etapu Okręgowego

Lista uczestników zakwalifikowanych do II Etapu 46. OJA

Po dodatkowe informacje zapraszamy do odwiedzienia strony organizatora oja.wsjo.pl.

Życzymy sukcesów w 46. Olimpiadzie Języka Angielskiego

Lp. Nazwisko Imię Pkt Szkoła Adres Miasto
1 Bagniewska Martyna 44 XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
2 Bajwoluk Aleksandra 35 CLV LO ul. Wojciecha Żywnego 25 02-701 Warszawa
3 Banachowicz William 49 ZSzkFototech. ul. Spokojna 13 01-044 Warszawa
4 Basa Julia 38 IX LO ul. Hoża 88 00-682 Warszawa
5 Bołtowicz Aleks 43 Niep.LO nr 76 ul. Rogatkowa 50 04-773 Warszawa
6 Busiło Szymon 42 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
7 Chołdzyńska Maria 45 ANiep. LO nr 42 ul. Iwicka 47b 00-735 Warszawa
8 Cieślik Antoni 37 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
9 Dąbrowska Maja 37 XXX LO ul. Wolność 1/3 01-018 Warszawa
10 Dąbrowska Jolanta 35 ZSLiT Nr 1 ul. Wiśniowa 56 02-520 Warszawa
11 Dobrolińska Oliwia 36 XLV LO ul. Miła 26 01-047 Warszawa
12 Dutka Teodor 41 V LO ul. Nowolipie 8 00-150 Warszawa
13 Ebing Ryszard 36 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
14 Francuz Maksymilian 38 IX LO ul. Hoża 88 00-682 Warszawa
15 Gajewski Łukasz 49 ZSBEM ul. Wójtowska 3 05-822 Milanówek
16 Galecka Milena 41 ZSzkFototech. ul. Spokojna 13 01-044 Warszawa
17 Główka Aleksandra 36 V LO ul. Nowolipie 8 00-150 Warszawa
18 Golczyk Daniel 37 XXX LO ul. Wolność 1/3 01-018 Warszawa
19 Gontarz Jakub 40 XLV LO ul. Miła 26 01-047 Warszawa
20 Gordon Róża 36 VII LO ul. Wawelska 46 02-067 Warszawa
21 Górecka Agata 36 STO nr 99 ul. Powstańców Śląskich 67a 01-355 Warszawa
22 Grzybek Stanisław 36 XLII LO ul. Madalińskiego 22 02-513 Warszawa
23 Harasimik Małgorzata 46 LXVII LO ul. Hoża 11/15 00-528 Warszawa
24 Hernik Martyna 36 XXVII LO ul. Polna 5 00-625 Warszawa
25 Jabłońska Katarzyna 35 XXVII LO ul. Polna 5 00-625 Warszawa
26 Janusz Alicja 39 IX LO ul. Hoża 88 00-682 Warszawa
27 Keane Julia 40 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
28 Kizińczuk Olga 36 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
29 Knap Maciej 36 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
30 Komorowski Jan 43 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
31 Kryska Michał 35 XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
32 Kucharski Rafał 37 IX LO ul. Hoża 88 00-682 Warszawa
33 Kunica Aniela 39 LXI LO ul. Wincentego Rzymowskiego 36 02-697 Warszawa
34 Kycia Jan 37 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
35 Makowska Zuzanna 44 XVI LO ul. Ks. Jerzego Popiełuszki 5 01-786 Warszawa
36 Mazurek Michał 38 XXXV LO ul. Zwycięzców 7/9 03-936 Warszawa
37 Miłachowska Aleksandra 38 XXX LO ul. Wolność 1/3 01-018 Warszawa
38 Możaryn Paweł 39 V LO ul. Nowolipie 8 00-150 Warszawa
39 Musiał Olga 40 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
40 Muszyński Miłosz 38 VIII LO ul. Jagiellońska 38 03-719 Warszawa
41 Nawrocka Aleksandra 47 Niep.LO Primus ul. Zoltana Balo 1 02-793 Warszawa
42 Niebrzydowska Joanna 38 NLO Łomianki ul. Wiślana 35 05-092 Łomianki
43 Nowicka Alicja 36 XXVII LO ul. Polna 5 00-625 Warszawa
44 Oramus Berenika 46 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
45 Patoka Jakub 36 XXX LO ul. Wolność 1/3 01-018 Warszawa
46 Pawliński Maurycy 38 NLO nr 43 ul. Wóycickiego 1/3, bud. 18 01-938 Warszawa
47 Piwowarska Izabela 35 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
48 Pszenicyn Michał 42 XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
49 Smoczyński Jakub 38 ANiep. LO nr 42 ul. Iwicka 47b 00-735 Warszawa
50 Staniszewska Zuzanna 35 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
51 Stolarska Dobromiła 41 XXI LO ul. Grójecka 93 02-101 Warszawa
52 Sliwinska Julia 36 XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
53 Śmiałkowski Hubert 36 LicFilm ul. Gen. J. Zajączka 7 01-518 Warszawa
54 Świątkowska Eliza 36 XI LO Plac Małachowskiego 1 00-063 Warszawa
55 Świątkowski Bartosz 41 V LO ul. Nowolipie 8 00-150 Warszawa
56 Tencer Mikołaj 36 IX LO ul. Hoża 88 00-682 Warszawa
57 Trynkus Erwin 47 XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
58 Urbanowicz Pola 35 CLV LO ul. Wojciecha Żywnego 25 02-701 Warszawa
59 Urbanowicz Milena 38 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
60 Wajsak Weonika 41 V LO ul. Nowolipie 8 00-150 Warszawa
61 Wasilewska Marta 42 VI LO ul. Wiktorska 30/32 02-587 Warszawa
62 Wojewódka Mateusz 36 XLI LO ul. Kiwerska 3 01-682 Warszawa
63 Żochowski Grzegorz 45 CXXII LO ul. Staffa 3/5 01-891 Warszawa
64 Żuchowski Jan 38 XXVIII LO ul. Wiktorska 99 02-575 Warszawa