Lista zakwalifikowanych uczestników 45. OJA do Etapu Okręgowego

Lista uczestników zakwalifikowanych do II Etapu 45. OJA

Po dodatkowe informacje zapraszamy do odwiedzienia strony organizatora oja.wsjo.pl.

Życzymy sukcesów w 45. Olimpiadzie Języka Angielskiego

Lp. Nazwisko Imię Pkt Szkoła Adres Miasto
1 Ablewicz Aleksandra 40 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
2 Asyngier Aleksandra 49 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
3 Bachurski Jakub 42 XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
4 Baker Kacper 48 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
5 Balcer Aurelia 41 XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
6 Baryłka Jerzy 44 LXIV LO ul. Elbląska 51 01-737 Warszawa
7 Bednarczyk Mateusz 44 XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
8 Bieńkowski Maksym 51 XXVII LO ul. Polna 5 00-625 Warszawa
9 Biziel Piotr 47 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
10 Bliźniuk Jakub 42 ZSLiT Nr 1 ul. Wiśniowa 56 02-520 Warszawa
11 Borycki Antoni 44 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
12 Brudzyńska Zuzanna 46 XXVIII LO ul. Wiktorska 99 02-575 Warszawa
13 Brzezowska Alicja 48 XXVII LO ul. Polna 5 00-625 Warszawa
14 Bujak Aleksandra 51 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
15 Busiło Szymon 48 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
16 Cendrowski Rafał 41 CXXII LO ul. Staffa 3/5 01-891 Warszawa
17 Ceregra Michał 40 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
18 Chabior Dominika 46 V LO ul. Nowolipie 8 00-150 Warszawa
19 Chłopecka Aleksandra 42 XV LO ul. Klonowa 16 00-591 Warszawa
20 Chołdzyńka Maria 50 ANiep. LO nr 42 ul. Iwicka 47b 00-735 Warszawa
21 Ciesielska Martyna 46 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
22 Ciesielski Stanisław 41 WLicHum ul. Kłopotowskiego 31 03-720 Warszawa
23 Cieślik Anna 49 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
24 Ciołkowski Kacper 45 XI LO Plac Małachowskiego 1 00-063 Warszawa
25 Courtellemont Hugo 41 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
26 Czajka Aleksandra 43 XXVII LO ul. Polna 5 00-625 Warszawa
27 Dąbkowski Michał 45 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
28 Depczyk Maciej 42 LXVII LO ul. Hoża 11/15 00-528 Warszawa
29 Dębniak Maja 41 ZS nr 23 LVIII LO ul. Górnośląska 31 00-432 Warszawa
30 Dobija Aleksandra 44 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
31 Dobrowolska Tola 43 XV LO ul. Klonowa 16 00-591 Warszawa
32 Domownik Anna 48 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
33 Dunin Tytus 41 LXVII LO ul. Hoża 11/15 00-528 Warszawa
34 Dutkiewicz Ksawery 45 XXXVII LO ul. Świętokrzyska 1 00-360 Warszawa
35 Dziedzic Hanna 46 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
36 Faulkner Helena 43 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
37 Folwarczny Pola 42 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
38 Franaszczuk Jakub 44 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
39 Francuz Maksymilian 45 IX LO ul. Hoża 88 00-682 Warszawa
40 Fryczyńska Lena 43 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
41 Furmanek Karol 41 XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
42 Garwoliński Tymoteusz 45 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
43 Gieraziński Bartosz 44 IX LO ul. Hoża 88 00-682 Warszawa
44 Gierłowski Piotr 40 SLO STARTOWA 4K ul.Startowa 9 02-248 Warszawa
45 Gola Aleksandra 43 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
46 Gontarz Jakub 46 XLV LO ul. Miła 26 01-047 Warszawa
47 Gostomski Bartosz 45 SLO STARTOWA 4K ul.Startowa 9 02-248 Warszawa
48 Górecki Leon 40 IX LO ul. Hoża 88 00-682 Warszawa
49 Gruszkowska Dobromiła 53 LXIV LO ul. Elbląska 51 01-737 Warszawa
50 Grzyb Natalia 43 IX LO ul. Hoża 88 00-682 Warszawa
51 Grzybek Stanisław 45 XLII LO ul. Madalińskiego 22 02-513 Warszawa
52 Harasimik Małgorzata 43 LXVII LO ul. Hoża 11/15 00-528 Warszawa
53 Harrison Maria 44 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
54 Hernik Martyna 43 XXVII LO ul. Polna 5 00-625 Warszawa
55 Hinc Hanna 43 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
56 Horoszczak Magdalena 46 LXV LO ul. Marynarska 2/6 02-674 Warszawa
57 Jabłońska Maja 49 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
58 Jabłońska Katarzyna 40 XXVII LO ul. Polna 5 00-625 Warszawa
59 Jac Anna 44 XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
60 Janikowska Gabriela 40 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
61 Janiszewska Alicja Monika 40 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
62 Janu Mateusz 50 XVII LO ul. Elektoralna 5/7 00-137 Warszawa
63 Jasińska Iga 52 LXVII LO ul. Hoża 11/15 00-528 Warszawa
64 Jasińska Pola 48 LXVII LO ul. Hoża 11/15 00-528 Warszawa
65 Jastrzębski Filip 40 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
66 Jaworska Magdalena 42 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
67 Kaczmarek Bartosz 41 XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
68 Kamiński-Pakuła Michał 48 VIII LO ul. Jagiellońska 38 03-719 Warszawa
69 Kaniewska Izabela 40 CLV LO ul. Wojciecha Żywnego 25 02-701 Warszawa
70 Karkut Paulina 48 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
71 Kashivskyy Yuriy 51 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
72 Kaszewska Barbara 45 XL LO ul. Platynowa 1 00-808 Warszawa
73 Kaszycki Jakub 40 XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
74 Kawa Krzysztof 43 V LO ul. Nowolipie 8 00-150 Warszawa
75 Kawczyński Jakub 40 XXVIII LO ul. Wiktorska 99 02-575 Warszawa
76 Keane Julia 47 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
77 Khoudiri Said 40 XXI LO ul. Grójecka 93 02-101 Warszawa
78 Kiepuszewski Eryk 46 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
79 Kim Minji 48 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
80 Kobielak Karmen 42 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
81 Kolebacz Zuzanna 45 XLI LO ul. Kiwerska 3 01-682 Warszawa
82 Komorowski Jan 48 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
83 Konopka Karol 42 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
84 Kopka Piotr 48 XVIII LO ul. Smolna 30 00-375 Warszawa
85 Koska Filip 46 XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
86 Kot Krzysztof 49 LXIV LO ul. Elbląska 51 01-737 Warszawa
87 Kotarba Szymon 41 XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
88 Kowalczyk Izabela 40 LXVII LO ul. Hoża 11/15 00-528 Warszawa
89 Kowalewska Anna 49 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
90 Kowalska Alina 48 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
91 Kowalska Maja 47 LFKGiW ul. Gen. Zajączka 01-518 Warszawa
92 Kozak Ludwika 44 LXIV LO ul. Elbląska 51 01-737 Warszawa
93 Krasowski Michał 40 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
94 Krawczyk Agata 40 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
95 Królikowski Jan 42 LXVII LO ul. Hoża 11/15 00-528 Warszawa
96 Krzanowski Jan 44 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
97 Kud Hanna 42 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
98 Kukier Sebastian 41 XXVIII LO ul. Wiktorska 99 02-575 Warszawa
99 Kulczycki Bartosz 43 XXVII LO ul. Polna 5 00-625 Warszawa
100 Kurek Magdalena 40 LXVII LO ul. Hoża 11/15 00-528 Warszawa
101 Kwiatkowski Dawid 47 VII LO ul. Wawelska 46 02-067 Warszawa
102 Kwieciński Artur 43 LIX LOMS ul. S. B. Lindego 20 01-952 Warszawa
103 Lampart Antoni 43 Niep.LO Primus ul. Zoltana Balo 1 02-793 Warszawa
104 Lasowy Sebastian 41 XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
105 Latała Franciszek 44 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
106 Ługowski Franciszek 42 XVIII LO ul. Smolna 30 00-375 Warszawa
107 Maciejewski Aleksander 41 LXV LO ul. Marynarska 2/6 02-674 Warszawa
108 Maciejewski Gabriel 43 XL LO ul. Platynowa 1 00-808 Warszawa
109 Makowska Zuzanna 41 XVI LO ul. Ks. Jerzego Popiełuszki 5 01-786 Warszawa
110 Makowski Jędrzej 49 XXVII LO ul. Polna 5 00-625 Warszawa
111 Makowski Jacek 47 XXVII LO ul. Polna 5 00-625 Warszawa
112 Małowiecki Piotr 44 XLIX LO ul. F.J. Curie 14 02-646 Warszawa
113 Małysa Natalia 46 XXVIII LO ul. Wiktorska 99 02-575 Warszawa
114 Mandes Filip 46 LXVII LO ul. Hoża 11/15 00-528 Warszawa
115 Matuszewska Emilia 42 ChLiSamuel ul. Pożaryskiego 28 bud. 29 04-703 Warszawa
116 Mąkolski Kacper 48 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
117 McGrath Aniela 54 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
118 Meyer Karina 41 WLicHum ul. Kłopotowskiego 31 03-720 Warszawa
119 Michalak Julia 42 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
120 Michalak Ignacy 48 XVII LO ul. Elektoralna 5/7 00-137 Warszawa
121 Michalski Patryk 40 XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
122 Mikołajczyk Małgorzata 48 Pryw. LO ss.Nazar. ul. Czerniakowska 137 00-720 Warszawa
123 Milewska Antonina 47 WLicHum ul. Kłopotowskiego 31 03-720 Warszawa
124 Miłachowska Aleksandra 46 XXX LO ul. Wolność 1/3 01-018 Warszawa
125 Miniewicz Maximilian 49 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
126 Mirkowicz Helena 40 Pryw. LO ss.Nazar. ul. Czerniakowska 137 00-720 Warszawa
127 Mospan Jeremi 51 XXVII LO ul. Polna 5 00-625 Warszawa
128 Musiał Olga 40 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
129 Nawrocka Aleksandra 48 Niep.LO Primus ul. Zoltana Balo 1 02-793 Warszawa
130 Nosal Jan 44 LXIV LO ul. Elbląska 51 01-737 Warszawa
131 Nowak Aleksandra 42 V LO ul. Nowolipie 8 00-150 Warszawa
132 Nowińska Matylda 40 Społ. LO nr 4 ul. Hawajska 14a 02-776 Warszawa
133 Nowosielska Anna 48 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
134 Nycz Maja 40 XXVIII LO ul. Wiktorska 99 02-575 Warszawa
135 Nykaza Katarzyna 42 XXVII LO ul. Polna 5 00-625 Warszawa
136 Nykiel Dominik 47 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
137 Olender Zofia 44 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
138 Oramus Berenika 53 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
139 Osiecki Jędrzej 43 XI LO Plac Małachowskiego 1 00-063 Warszawa
140 Osińska Aleksandra 42 VIII LO ul. Jagiellońska 38 03-719 Warszawa
141 Owczarek Hanna 44 ZS nr 127 ul. Smocza 19 01-051 Warszawa
142 Pająk Ewa 45 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
143 Parol Alicja 42 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
144 Partycka Julia 45 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
145 Pastuszak Michał 43 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
146 Pietruczuk Mikołaj 41 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
147 Pik Weronika 47 XVII LO ul. Elektoralna 5/7 00-137 Warszawa
148 Piskorz Lena 49 V LO ul. Nowolipie 8 00-150 Warszawa
149 Polański Krzysztof 48 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
150 Pruchnik Miłosz 46 CLV LO ul. Wojciecha Żywnego 25 02-701 Warszawa
151 Radomska Alicja 41 WOLI ul. Gen. Sylwestra Kaliskiego 25A 00-908 Warszawa
152 Rogowski Igor 48 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
153 Rojczyk Marta 42 LXIV LO ul. Elbląska 51 01-737 Warszawa
154 Rokos Agnieszka 43 ZS nr 18 ul. Żeromskiego 81 01-882 Warszawa
155 Rosanoff Anastazja 45 VIII LO ul. Jagiellońska 38 03-719 Warszawa
156 Salmanowicz Weronika 41 IX LO ul. Hoża 88 00-682 Warszawa
157 Santorek Kinga 44 IX LO ul. Hoża 88 00-682 Warszawa
158 Scharf Tymoteusz 43 LXXXIV LO ul. Gładka 16 02-172 Warszawa
159 Sip Klementyna 46 XI LO Plac Małachowskiego 1 00-063 Warszawa
160 Skorupska-Ruiz Greta 47 V LO ul. Nowolipie 8 00-150 Warszawa
161 Skowrońska-Sieber Aleksandra 44 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
162 Skublicka Karolina 44 VIII LO ul. Jagiellońska 38 03-719 Warszawa
163 Smith Victor 48 ZS nr 22 LXXXIII LO ul. A. Konopczyńskiego 4 00-335 Warszawa
164 Sobczyk Zuzanna 43 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
165 Sota Małgorzata 41 PLO ZgSiZmPa ul. Krasińskiego 31 01-784 Warszawa
166 Stanilewicz Stella 42 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
167 Stasiak Helena 40 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
168 Strzelczyk Jakub 40 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
169 Swan Ignacy 50 NLO nr 81 SGH al. Niepodległości 162 02-554 Warszawa
170 Szczepanik Jakub 40 CXXII LO ul. Staffa 3/5 01-891 Warszawa
171 Szczerba Aleksandra 44 XL LO ul. Platynowa 1 00-808 Warszawa
172 Szczerbak Olga 49 XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
173 Szczurowski Maksymilian 42 XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
174 Szot Julia 48 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
175 Śmiałkowski Hubert 40 LFKGiW ul. Gen. Zajączka 01-518 Warszawa
176 Świderski Paweł 46 IX LO ul. Hoża 88 00-682 Warszawa
177 Świercz Stanisław 40 XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
178 Tarkowski Wojciech 46 LXVII LO ul. Hoża 11/15 00-528 Warszawa
179 Tomasiak Maksymilian 45 XXVII LO ul. Polna 5 00-625 Warszawa
180 Traczyk Mikołaj 40 LXIV LO ul. Elbląska 51 01-737 Warszawa
181 Trynkus Erwin 54 XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
182 Urbanowicz Pola 44 CLV LO ul. Wojciecha Żywnego 25 02-701 Warszawa
183 Urbanowicz Milena 51 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
184 Urbańska Julia 43 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
185 Wanatko Alicja 43 PSzP nr 94 LAUDER-MORASHA ul.Wawelberga 10 01-188 Warszawa
186 Wanielista Karol 42 XXVII LO ul. Polna 5 00-625 Warszawa
187 Wardak Małgorzata 40 XXV LO ul. Halna 20 04-961 Warszawa
188 Wasilewska Marta 40 VI LO ul. Wiktorska 30/32 02-587 Warszawa
189 Wenzel Karol 43 XVII LO ul. Elektoralna 5/7 00-137 Warszawa
190 Wierzejski Sławomir 42 LXXXIV LO ul. Gładka 16 02-172 Warszawa
191 Witczak Jakub 44 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
192 Witkowski Grzegorz 45 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
193 Wojtkowski Maciej 53 XXVII LO ul. Polna 5 00-625 Warszawa
194 Wołodźko Maria 42 PALO ul. Zielona 14 05-500 Piaseczno
195 Wrzosek Aleksander 43 XXVII LO ul. Polna 5 00-625 Warszawa
196 Wyrzykowski Jakub 44 LXIV LO ul. Elbląska 51 01-737 Warszawa
197 Zając Aleksandra 43 VI LO ul. Wiktorska 30/32 02-587 Warszawa
198 Zawadzka Oliwia 50 XLI LO ul. Kiwerska 3 01-682 Warszawa
199 Zervakos Julia 49 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
200 Zielińska Aleksandra 54 LXVII LO ul. Hoża 11/15 00-528 Warszawa
201 Ziembińska Alicja 41 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
202 Żądłowska Weronika 41 XL LO ul. Platynowa 1 00-808 Warszawa
203 Żebrowski Jakub 50 XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
204 Żochowski Grzegorz 44 CXXII LO ul. Staffa 3/5 01-891 Warszawa
205 Żuchowski Jan 46 XXVIII LO ul. Wiktorska 99 02-575 Warszawa