Lista zakwalifikowanych uczestników 44. OJA do Etapu Okręgowego

Warszawski Komitet Okręgowy 44. Olimpiady Języka Angielskiego w współpracy z SWPS Uniwersytetem Humanistycznospołecznym w Warszawie zawiadamia, że na podstawie decyzji Komitetu Głównego OJA oja.wsjo.pl do Etapu Okręgowego zostali zakwalifikowani uczniowie, którzy z Testu Szkolnego otrzymali co najmniej 35 punktów.

Egzamin pisemny odbędzie się w dniu 10 stycznia 2020 r. w godz. 1100 do 1430 w SWPS Uniwersytecie Humanistycznospołecznym w Warszawie, przy ul. Chodakowskiej 19/31 w Auli S306.

Prosimy o przybycie na miejsce o godz. 1045 z dowodem osobistym lub legitymacją szkolną ze zdjęciem.
Brak dokumentu tożsamości uniemożliwi wzięcie udziału w egzaminie.

Lista osób dopuszczonych do egzaminu ustnego, z dokładnym harmonogramem godzinowym oraz numerami sal, zostanie podana w dniu 17 stycznia 2020 r. na stronie www.woe.edu.pl

Egzamin ustny odbędzie się w dniu 20 stycznia 2020 r. w salach SWPS Uniwersytecie Humanistycznospołecznym i rozpocznie się o godz. 900. Do egzaminu ustnego zostaną dopuszczone osoby zakwalifikowane przez Komisję Egzaminacyjną na podstawie wyniku pracy pisemnej.

Dodatkowe informacje oraz Wytyczne znajdują się na stronie: oja.wsjo.pl

Wszystkim uczestnikom oraz nauczycielom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Z poważaniem,


Jerzy Bystrowski

Przewodniczący

Warszawskiego Komitetu Olimpiady Języka Angielskiego

Lista uczestników 44. Olimpiady Języka Angielskiego - Okręg Warszawski

Lp. Nazwisko Imię Szkoła Adres Miasto
1 Baker Kacper II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
2 Baryłka Jerzy LXIV LO ul. Elbląska 51 01-737 Warszawa
3 Biziel Piotr XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
4 Bogdański Jan IX LO ul. Hoża 88 00-682 Warszawa
5 Busiło Szymon II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
6 Cendrowski Rafał CXXII LO ul. Staffa 3/5 01-891 Warszawa
7 Chołdzyńska Maria ANiep. LO nr 42 ul. Iwicka 47b 00-735 Warszawa
8 Cybiński Kacper XLI LO ul. Kiwerska 3 01-682 Warszawa
9 Czaja Aleksy ZS nr 31 ul. Felińskiego 13 01-513 Warszawa
10 Czerwiński Mikołaj ZSO nr 6 Radom ul. Kilińskiego 25 26-600 Radom
11 Dębińska Anna XXI LO ul. Grójecka 93 02-101 Warszawa
12 Drążkiewicz Maria ZSO nr 6 Radom ul. Kilińskiego 25 26-600 Radom
13 Dziedzic Hanna II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
14 Ferenc Patryk XXVIII LO ul. Wiktorska 99 02-575 Warszawa
15 Fila Piotr ZSLiT Nr 1 ul. Wiśniowa 56 02-520 Warszawa
16 Gadomska Daria LXVII LO ul. Hoża 11/15 00-528 Warszawa
17 Garwoliński Tymoteusz II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
18 Gieraziński Bartosz IX LO ul. Hoża 88 00-682 Warszawa
19 Golińska Agnieszka LXVII LO ul. Hoża 11/15 00-528 Warszawa
20 Harrison Maria II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
21 Horoszczak Magdalena LXV LO ul. Marynarska 2/6 02-674 Warszawa
22 Jasińska Martyna LXVII LO ul. Hoża 11/15 00-528 Warszawa
23 Kamiński-Pakuła Michał VIII LO ul. Jagiellońska 38 03-719 Warszawa
24 Kania Judyta ZS nr 31 ul. Felińskiego 13 01-513 Warszawa
25 Karczewska Oliwia LXIV LO ul. Elbląska 51 01-737 Warszawa
26 Kaszycki Jakub XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
27 Kawałkowska Julia XXVIII LO ul. Wiktorska 99 02-575 Warszawa
28 Kawczyński Jakub XXVIII LO ul. Wiktorska 99 02-575 Warszawa
29 Keane Julia XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
30 Kiecka Maria ZSO nr 6 Radom ul. Kilińskiego 25 26-600 Radom
31 Kingston Gabriela XXVII LO ul. Polna 5 00-625 Warszawa
32 Knopp Kajetan XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
33 Komorowski Jan XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
34 Konopczyński Kacper XLI LO ul. Kiwerska 3 01-682 Warszawa
35 Kopka Piotr XVIII LO ul. Smolna 30 00-375 Warszawa
36 Kot Krzysztof LXIV LO ul. Elbląska 51 01-737 Warszawa
37 Kotlewska Julia XV LO ul. Klonowa 16 00-591 Warszawa
38 Kowalczyk Katarzyna XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
39 Kowalska Monika XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
40 Kramarz Fernandez Kacper XVI LO ul. Ks. Jerzego Popiełuszki 5 01-786 Warszawa
41 Krasowska Alicja II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
42 Kupidura Piotr V LO ul. Nowolipie 8 00-150 Warszawa
43 Leple Monika XXI LO ul. Grójecka 93 02-101 Warszawa
44 Lisowska Agata XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
45 Makowski Jędrzej XXVII LO ul. Polna 5 00-625 Warszawa
46 Małachowska Marta XV LO ul. Klonowa 16 00-591 Warszawa
47 Małasiewicz Jakub ZS nr 31 ul. Felińskiego 13 01-513 Warszawa
48 Marynowicz Maja LXI LO ul. P.Gintrowskiego 36 02-697 Warszawa
49 Mazurczak Jakub IX LO ul. Hoża 88 00-682 Warszawa
50 McGrath Aniela II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
51 McGuire Riain CXXII LO ul. Staffa 3/5 01-891 Warszawa
52 Meredith Goran ZS nr 31 ul. Felińskiego 13 01-513 Warszawa
53 Mikulski Michał ZS nr 31 ul. Felińskiego 13 01-513 Warszawa
54 Milczarek Zofia XXVIII LO ul. Wiktorska 99 02-575 Warszawa
55 Miłachowska Aleksandra XXX LO ul. Wolność 1/3 01-018 Warszawa
56 Mospan Jeremi XXVII LO ul. Polna 5 00-625 Warszawa
57 Mossakowska Zofia LXIV LO ul. Elbląska 51 01-737 Warszawa
58 Najda Zuzanna Pryw. LO ss.Nazar. ul. Czerniakowska 137 00-720 Warszawa
59 Nawrocka Aleksandra Niep.LO "Primus" ul.Zoltana Balo 1 02-793 Warszawa
60 Nosal Jan Krzysztof LXIV LO ul. Elbląska 51 01-737 Warszawa
61 Nowak Aleksandra V LO ul. Nowolipie 8 00-150 Warszawa
62 Obara Jan XXVIII LO ul. Wiktorska 99 02-575 Warszawa
63 Osiecki Jędrzej XI LO Plac Małachowskiego 1 00-063 Warszawa
64 Perkowska Klaudia CXVI LO ul. Bełska 1/3 02-638 Warszawa
65 Pisarzewski Stanisław LXIII LO ul. Hirszfelda 11 02-776 Warszawa
66 Piskorz Lena V LO ul. Nowolipie 8 00-150 Warszawa
67 Polomcic Marko IV LO ul. Saska 59 03-914 Warszawa
68 Połosak Weronika CXVI LO ul. Bełska 1/3 02-638 Warszawa
69 Popiewski Maciej ZSO nr 6 Radom ul. Kilińskiego 25 26-600 Radom
70 Puch Antoni XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
71 Redmer Maria WLicHum ul. Kłopotowskiego 31 03-720 Warszawa
72 Rohde Janina CLV LO ul. Wojciecha Żywnego 25 02-701 Warszawa
73 Rumowska Hanna II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
74 Saba Wojciech XXII LO ul. Staffa 111 01-891 Warszawa
75 Safiański Mikołaj V LO ul. Nowolipie 8 00-150 Warszawa
76 Sałbut Weronika III LO Radom ul. Traugutta 44 26-600 Radom
77 Sankowska Zofia XV LO ul. Klonowa 16 00-591 Warszawa
78 Siemiątkowska Ewa II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
79 Sitkowska Aleksandra IX LO ul. Hoża 88 00-682 Warszawa
80 Skibiński Mateusz LXI LO ul. P.Gintrowskiego 36 02-697 Warszawa
81 Skorupska-Ruiz Greta V LO ul. Nowolipie 8 00-150 Warszawa
82 Smoliński Dominik ZS nr 31 ul. Felińskiego 13 01-513 Warszawa
83 Sobierski Jeremi V LO ul. Nowolipie 8 00-150 Warszawa
84 Sokołowska Zuzanna ZSO nr 6 Radom ul. Kilińskiego 25 26-600 Radom
85 Stanek Mateusz XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
86 Staniszewski Igor III LO Radom ul. Traugutta 44 26-600 Radom
87 Suwalska Julia III LO Radom ul. Traugutta 44 26-600 Radom
88 Szczepańska Julia WLicHum ul. Kłopotowskiego 31 03-720 Warszawa
89 Szczerba Aleksandra XL LO ul. Platynowa 1 00-808 Warszawa
90 Tomaniak Mateusz XXXVII LO ul. Świętokrzyska 1 00-360 Warszawa
91 Tomaszewska Julia Pryw. LO ss.Nazar. ul. Czerniakowska 137 00-720 Warszawa
92 Traczyk Mikołaj LXIV LO ul. Elbląska 51 01-737 Warszawa
93 Trynkus Erwin XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
94 Urbanowicz Milena XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
95 Wasiak Gustaw XVII LO ul. Elektoralna 5/7 00-137 Warszawa
96 Waśkiewicz Julia XXVIII LO ul. Wiktorska 99 02-575 Warszawa
97 Wiśniewska Julia II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
98 Wnorowski Jeremi IV LO ul. Saska 59 03-914 Warszawa
99 Wojda Maurycy XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
100 Wojtkiewicz Marta II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
101 Wyrzykowski Jakub LXIV LO ul. Elbląska 51 01-737 Warszawa
102 Yao Xiao Anna XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
103 Żelazowska Maria ZSO nr 6 Radom ul. Kilińskiego 25 26-600 Radom
104 Żmudowski Filip CXXII LO ul. Staffa 3/5 01-891 Warszawa