Lista zakwalifikowanych uczestników 43. OJA do Etapu Okręgowego

Warszawski Komitet Okręgowy 43. Olimpiady Języka Angielskiego w współpracy z SWPS Uniwersytetem Humanistycznospołecznym w Warszawie zawiadamia, że na podstawie decyzji Komitetu Głównego OJA oja.wsjo.pl do Etapu Okręgowego zostali zakwalifikowani uczniowie, którzy z Testu Szkolnego otrzymali co najmniej 36 punktów.

Egzamin pisemny odbędzie się w dniu 7 stycznia 2019 r. w godz. 1100 do 1400 w SWPS Uniwersytecie Humanistycznospołecznym w Warszawie, przy ul. Chodakowskiej 19/31 w Auli N310 i N311

Prosimy o przybycie na miejsce o godz. 1030 z dowodem osobistym lub legitymacją szkolną ze zdjęciem.
Brak dokumentu tożsamości uniemożliwi wzięcie udziału w egzaminie.

Lista osób dopuszczonych do egzaminu ustnego, z dokładnym harmonogramem godzinowym oraz numerami sal, zostanie podana w dniu 16 stycznia 2019 r. na stronie www.woe.edu.pl

Egzamin ustny odbędzie się w dniu 18 stycznia 2019 r. w salach SWPS Uniwersytecie Humanistycznospołecznym i rozpocznie się o godz. 900. Do egzaminu ustnego zostaną dopuszczone osoby zakwalifikowane przez Komisję Egzaminacyjną na podstawie wyniku pracy pisemnej.

Dodatkowe informacje oraz Wytyczne znajdują się na stronie: oja.wsjo.pl

Wszystkim uczestnikom oraz nauczycielom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Z poważaniem,


Jerzy Bystrowski

Przewodniczący

Warszawskiego Komitetu Olimpiady Języka Angielskiego

Lista uczestników 43. Olimpiady Języka Angielskiego - Okręg Warszawski

Lp. Nazwisko Imię Szkoła Adres Miasto
1 Adamczuk Barbara LXVII LO ul. Hoża 11/15 00-528 Warszawa
2 Babiński Michał XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
3 Bedyński Maksym ANiep. LO nr 42 ul. Iwicka 47b 00-735 Warszawa
4 Białecka Urszula XXVIII LO ul. Wiktorska 99 02-575 Warszawa
5 Biziel Piotr XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
6 Bodnar Maja IX LO ul. Hoża 88 00-682 Warszawa
7 Bogdański Jan IX LO ul. Hoża 88 00-682 Warszawa
8 Brudkowska Natalia II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
9 Brzozowska Zofia XXVII LO ul. Polna 5 00-625 Warszawa
10 Cendrowski Rafał CXXII LO ul. Staffa 3/5 01-891 Warszawa
11 Chrzanowska Aleksandra IX LO ul. Hoża 88 00-682 Warszawa
12 Cieśla Paulina XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
13 Cieślik Weronika LXIV LO ul. Elbląska 51 01-737 Warszawa
14 Drążkiewicz Maria ZSO nr 6 Radom ul. Kilińskiego 25 26-600 Radom
15 Farkowska Zofia XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
16 Fuchs Blanka XI LO Plac Małachowskiego 1 00-063 Warszawa
17 Gąsiorowski Aleksander XXXVIII LO ul. Wiertnicza 26 02-952 Warszawa
18 Golińska Agnieszka LXVII LO ul. Hoża 11/15 00-528 Warszawa
19 Gralka Jakub LXVII LO ul. Hoża 11/15 00-528 Warszawa
20 Herbert James XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
21 Herter Paweł ZSS w MCN Zagórze 04-462 Wiązowna
22 Jabłońska Maja XV LO ul. Klonowa 16 00-591 Warszawa
23 Jarosz Karolina LXI LO ul. P.Gintrowskiego 36 02-697 Warszawa
24 Jarosz Aleksandra LXI LO ul. P.Gintrowskiego 36 02-697 Warszawa
25 Jaworski Jakub XXXV LO ul. Zwycięzców 7/9 03-936 Warszawa
26 Kabacińska Katarzyna LXVII LO ul. Hoża 11/15 00-528 Warszawa
27 Kaliszczuk Monika IX LO ul. Hoża 88 00-682 Warszawa
28 Kaźmierczak Zuzanna XLI LO ul. Kiwerska 3 01-682 Warszawa
29 Kiecka Maria ZSO nr 6 Radom ul. Kilińskiego 25 26-600 Radom
30 Kingston Gabriela XXVII LO ul. Polna 5 00-625 Warszawa
31 Kopka Piotr XVIII LO ul. Smolna 30 00-375 Warszawa
32 Kossakowska-Wojdaszka Wiktoria LXVII LO ul. Hoża 11/15 00-528 Warszawa
33 Kowalewski Mikołaj X LO ul. Woronicza 8 02-625 Warszawa
34 Kowalska Monika XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
35 Koziczyński Michał LXVII LO ul. Hoża 11/15 00-528 Warszawa
36 Krasucki Stanisław XI LO Plac Małachowskiego 1 00-063 Warszawa
37 Kuc Julia XXVII LO ul. Polna 5 00-625 Warszawa
38 Kurkliński Igor XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
39 Kuźma Fryderyk II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
40 Linczewski Mikołaj LXIV LO ul. Elbląska 51 01-737 Warszawa
41 Lisowska Julia LXIII LO ul. Hirszfelda 11 02-776 Warszawa
42 Lisowska Agata XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
43 Lubomirski Sebastian VI LO ul. Wiktorska 30/32 02-587 Warszawa
44 Majcher Maja II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
45 Maliszewski Maggie Pryw. LO ss.Nazar. ul. Czerniakowska 137 00-720 Warszawa
46 Małachowska Marta XV LO ul. Klonowa 16 00-591 Warszawa
47 Marchwiński Julian XVIII LO ul. Smolna 30 00-375 Warszawa
48 Marcjasz Filip CXXII LO ul. Staffa 3/5 01-891 Warszawa
49 Miarczyńska Zofia LXVII LO ul. Hoża 11/15 00-528 Warszawa
50 Młynarczyk Sonia LXIII LO ul. Hirszfelda 11 02-776 Warszawa
51 Mospan Jeremi XXVII LO ul. Polna 5 00-625 Warszawa
52 Mossakowska Zofia LXIV LO ul. Elbląska 51 01-737 Warszawa
53 Moszczyński Jan XXXV LO ul. Zwycięzców 7/9 03-936 Warszawa
54 Mucha Maksymilian II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
55 Nawrocka Aleksandra VI LO ul. Wiktorska 30/32 02-587 Warszawa
56 Naziri Amir XXVIII LO ul. Wiktorska 99 02-575 Warszawa
57 Nowakowska Barbara VIII LO ul. Jagiellońska 38 03-719 Warszawa
58 Oberda Karol XXXV LO ul. Zwycięzców 7/9 03-936 Warszawa
59 Ochwat Adam XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
60 Odrowąż-Sypniewski Mateusz XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
61 Onderski Michał II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
62 Owczarek Julia I SLO ul. Zawiszy 13 01-167 Warszawa
63 Pasterz Ewa XVIII LO ul. Smolna 30 00-375 Warszawa
64 Paśnik Zuzanna I SLO ul. Zawiszy 13 01-167 Warszawa
65 Piotrowski Szymon XXVIII LO ul. Wiktorska 99 02-575 Warszawa
66 Pisarzewski Stanisław LXIII LO ul. Hirszfelda 11 02-776 Warszawa
67 Pośnik Kaja II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
68 Price Tadeusz XXVII LO ul. Polna 5 00-625 Warszawa
69 Puch Antoni XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
70 Rajtor Magdalena XXVII LO ul. Polna 5 00-625 Warszawa
71 Redmer Maria WLicHum ul. Kłopotowskiego 31 03-720 Warszawa
72 Rogulski Piotr V LO ul. Nowolipie 8 00-150 Warszawa
73 Sitkowska Aleksandra IX LO ul. Hoża 88 00-682 Warszawa
74 Skalij Tymon XCIV LO ul. Gwiaździsta 35 01-651 Warszawa
75 Skibniewski Bartosz IX LO ul. Hoża 88 00-682 Warszawa
76 Skorupska-Ruiz Greta V LO ul. Nowolipie 8 00-150 Warszawa
77 Skórska Alicja XXVIII LO ul. Wiktorska 99 02-575 Warszawa
78 Skublicki Konrad XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
79 Smith Victor LXXXIII LO ul. A. Konopczyńskiego 4 00-335 Warszawa
80 Sokal Zuzanna IX LO ul. Hoża 88 00-682 Warszawa
81 Soska Karina XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
82 Sośnicka Anna LXVII LO ul. Hoża 11/15 00-528 Warszawa
83 Sot Anna II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
84 Sroczyńska Agnieszka LXIV LO ul. Elbląska 51 01-737 Warszawa
85 Stanek Mateusz XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
86 Stryjek Mateusz CXXII LO ul. Staffa 3/5 01-891 Warszawa
87 Szczerba Aleksandra XL LO ul. Platynowa 1 00-808 Warszawa
88 Śmigielska Maria XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
89 Trzaskowska Adriana LXIV LO ul. Elbląska 51 01-737 Warszawa
90 Twardzisz Julia II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
91 Wajs Aleksandra V LO ul. Nowolipie 8 00-150 Warszawa
92 Wasiak Gustaw XVII LO ul. Elektoralna 5/7 00-137 Warszawa
93 Widła Joanna I SLO ul. Zawiszy 13 01-167 Warszawa
94 Wiśniewska Julia II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
95 Witkowski Igor XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
96 Wojtkiewicz Marta II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
97 Wornbard Jakub XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
98 Zawadzka Oliwia XLI LO ul. Kiwerska 3 01-682 Warszawa
99 Zawicka Dominika II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
100 Zglinicka Maja XXVIII LO ul. Wiktorska 99 02-575 Warszawa
101 Ziemła Mateusz OLL w Dęblinie ul. 2 Pułku "Kraków" 5 08-521 Dęblin
102 Żmudowski Filip CXXII LO ul. Staffa 3/5 01-891 Warszawa