Lista zakwalifikowanych do Etapu Okręgowego

Warszawski Komitet Okręgowy 41 Olimpiady Języka Angielskiego w współpracy z SWPS Uniwersytet HumanistycznoSpołeczny w Warszawie zawiadamia, że na podstawie decyzji Komitetu Głównego OJA oja.wsjo.pl do Etapu Okręgowego zostali zakwalifikowani uczniowie, którzy z Testu Szkolnego otrzymali co najmniej 37 punktów.

Egzamin pisemny odbędzie się w dniu 16 stycznia 2017 r. w godz. 1100 do 1430 w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, przy ul. Chodakowskiej 19/31 w Auli N310 www.swps.pl
Prosimy o przybycie na miejsce o godz. 1030 z dowodem osobistym lub legitymacją szkolną ze zdjęciem. Brak dokumentu tożsamości uniemożliwi wzięcie udziału w egzaminie.

Egzamin ustny odbędzie się w dniu 18 stycznia 2017 r. w salach SWPS i rozpocznie się o godz. 900. Do egzaminu ustnego zostaną dopuszczone osoby zakwalifikowane przez Komisję Egzaminacyjną na podstawie wyniku pracy pisemnej.
Lista osób dopuszczonych do egzaminu ustnego, z dokładnym harmonogramem godzinowym oraz numerami sal, zostanie podana w dniu 17 stycznia 2017 r. na stronie www.woe.edu.pl

Dodatkowe informacje oraz Wytyczne znajdują się na stronie: oja.wsjo.pl

Wszystkim uczestnikom oraz nauczycielom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Z poważaniem,


Jerzy Bystrowski
Przewodniczący
Warszawskiego Komitetu Olimpiady Języka Angielskiego

Lp. Nazwisko Imię Pkt Nazwa szkoły Adres Miasto
1 Adamus Marta 45 XXXIV LO ul. Zakrzewska 24 00-737 Warszawa
2 Andrzejewski Marcel 40 LXIV LO ul. Elbląska 51 01-737 Warszawa
3 Atter Bartosz 37 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
4 Ayre Victoria 39 IX LO ul. Hoża 88 00-628 Warszawa
5 Bartczak Marcel 42 Mliceum Meridian ul. Stokłosy 3 02-787 Warszawa
6 Bartczak Zuzanna 44 LXVII LO ul. Mokotowska 16/20 00-561 Warszawa
7 Bartmiński Jakub 51 XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
8 Batko Julia 42 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
9 Białecka Urszula 39 XXVIII LO ul. Wiktorska 99 02-575 Warszawa
10 Bieganowski Bartosz 39 XXII LO ul. Staffa 111 01-891 Warszawa
11 Biernacki Thomas 38 XLIV LO ul. Dolna 6 00-774 Warszawa
12 Brawański Szymon 40 CXXII LO ul. Staffa 3/5 01-891 Warszawa
13 Cheda Tomasz 40 VI LO ul. Kilińskiego 25 26-600 Radom
14 Chmielewska Julia 40 XXVIII LO ul. Wiktorska 99 02-575 Warszawa
15 Chmielnicki Michał 43 V LO ul. Nowolipie 8 00-150 Warszawa
16 Chmurzyńska-Brown Inez 42 XXVIII LO ul. Wiktorska 99 02-575 Warszawa
17 Cichocka Natalia 39 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
18 Cieślik Weronika 38 LXIV LO ul. Elbląska 51 01-737 Warszawa
19 Crowley Lua 45 IX LO ul. Hoża 88 00-628 Warszawa
20 Cybulski Krzysztof 46 XXVIII LO ul. Wiktorska 99 02-575 Warszawa
21 Cyran Bartosz 46 XV LO ul. Klonowa 16 00-591 Warszawa
22 Czyż Mateusz 37 VI LO ul. Kilińskiego 25 26-600 Radom
23 Dobrzyński Michael 42 XXVIII LO ul. Wiktorska 99 02-575 Warszawa
24 Dróżdż Gerard 48 VI LO ul. Kilińskiego 25 26-600 Radom
25 Fido Mateusz 42 VI LO ul. Kilińskiego 25 26-600 Radom
26 Fornalik Paweł 46 LXVII LO ul. Mokotowska 16/20 00-561 Warszawa
27 Furtak Bartosz 47 LXVII LO ul. Mokotowska 16/20 00-561 Warszawa
28 Gaweł Agata 42 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
29 Góźdź Krzysztof 37 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
30 Grabowski Wojciech 51 VI LO ul. Kilińskiego 25 26-600 Radom
31 Grążawski Michał 43 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
32 Grządkowska Alicja 45 XXVI LO ul. Alpejska 16 04-628 Warszawa
33 Gwizdalska Maja 37 XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
34 Jaworski Jakub 39 XXXV LO ul. Zwycięzców 7/9 03-936 Warszawa
35 Jażdżewska Jagoda 40 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
36 Kalinowski Piotr 39 XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
37 Kamiński Tymoteusz 39 LXIV LO ul. Elbląska 51 01-737 Warszawa
38 Kapecki Karol 37 LO Przymierza Rodzin ul. M. Grzegorzewskiej 10 02-778 Warszawa
39 Karpowicz Gabriela 39 IX LO ul. Hoża 88 00-628 Warszawa
40 Kasprzyk Julia 47 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
41 Kaszuba Edyta 42 XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
42 Kępczyński Maciej 51 V LO ul. Nowolipie 8 00-150 Warszawa
43 Kołybko Mikołaj 38 VIII LO ul. Jagiellońska 38 03-719 Warszawa
44 Kosiński Antoni 44 ANiep. LO nr 42 ul. Iwicka 47b 00-735 Warszawa
45 Kożuszek Jan 49 XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
46 Krasiński Adam 40 XVI LO ul. Ks. Jerzego Popiełuszki 5 01-786 Warszawa
47 Krawczyk Olga 37 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
48 Kreczmarski Barłomiej 37 XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
49 Krygielski Konrad 50 XV LO ul. Klonowa 16 00-591 Warszawa
50 Kuc Julia 46 XXVII LO ul. Polna 5 00-625 Warszawa
51 Kunach Dominik 38 XVII LO ul. Elektoralna 5/7 00-137 Warszawa
52 Kurpiewska Dominika 37 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
53 Kwiatkowska Małgorzata 42 LXVII LO ul. Mokotowska 16/20 00-561 Warszawa
54 Linczewski Mikołaj 37 LXIV LO ul. Elbląska 51 01-737 Warszawa
55 Listkowska Wiktoria 41 Pryw. LO ss.Nazar. ul. Czerniakowska 137 00-720 Warszawa
56 Luba Maria 45 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
57 Łaziński Adam 40 V LO ul. Nowolipie 8 00-150 Warszawa
58 Łukasiewicz Iga 40 XXXVII LO ul. Świętokrzyska 1 00-360 Warszawa
59 Łuksiewicz Wiktoria 38 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
60 Makowski Jarosław 40 XI LO Plac Małachowskiego 1 00-063 Warszawa
61 Mańkowska Zofia 51 VII LO ul. Wawelska 46 02-067 Warszawa
62 Mazur Dominika 38 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
63 Michalski Kacper 38 XVIII LO ul. Smolna 30 00-375 Warszawa
64 Michnowski Andrzej 47 XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
65 Mielańczuk Maria 41 VI LO ul. Wiktorska 30/32 02-587 Warszawa
66 Miernowski Patryk 39 XVII LO ul. Elektoralna 5/7 00-137 Warszawa
67 Morgan Jan 42 VI LO ul. Kilińskiego 25 26-600 Radom
68 Nakoniecznik Maciej 47 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
69 Niedziela Mikołaj 44 2 Społ. LO ul. Nowowiejska 5 00-643 Warszawa
70 Niewiarowski Hubert 38 VIII LO ul. Jagiellońska 38 03-719 Warszawa
71 Nowak Agnieszka 42 XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
72 Oreszczuk Andrzej 39 VI LO ul. Kilińskiego 25 26-600 Radom
73 Orliński Jan 49 XV LO ul. Klonowa 16 00-591 Warszawa
74 Paradysz Paweł 37 VI LO ul. Wiktorska 30/32 02-587 Warszawa
75 Pawlicka Monika 39 XV LO ul. Klonowa 16 00-591 Warszawa
76 Paź Oskar 43 XVIII LO ul. Smolna 30 00-375 Warszawa
77 Petrykowska Lidia 48 XVIII LO ul. Smolna 30 00-375 Warszawa
78 Pęczek Piotr 41 XLI LO ul. Kiwerska 3 01-682 Warszawa
79 Piwowar Michał 40 XXXV LO ul. Zwycięzców 7/9 03-936 Warszawa
80 Polaczek Jan 53 XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
81 Puczyńska Julia 43 XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
82 Pudłowski Patryk 46 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
83 Romańska Wiktoria 38 XXXV LO ul. Zwycięzców 7/9 03-936 Warszawa
84 Rudnik Marta 39 LXVII LO ul. Mokotowska 16/20 00-561 Warszawa
85 Rudzińska Klaudia IV LO Radom UL. Mariacka 25 26-600 Radom
86 Rymsza Barłomiej 43 XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
87 Sawicki Piotr 43 XXII LO ul. Staffa 111 01-891 Warszawa
88 Siergiej Alicja 38 VIII LO ul. Jagiellońska 38 03-719 Warszawa
89 Simon Jadwiga 38 IX LO ul. Hoża 88 00-628 Warszawa
90 Siudym Tadeusz 40 LXIII LO ul. Hirszfelda 11 02-776 Warszawa
91 Smereczyński-Singh Robert 40 LXV LO ul. Marynarska 2/6 02-674 Warszawa
92 Smuga Tomasz 37 Mliceum Meridian ul. Stokłosy 3 02-787 Warszawa
93 Socha Krzysztof 42 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
94 Soska Karina 41 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
95 Spławska Kalina 45 XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
96 Stradomski Patryk 40 V LO ul. Nowolipie 8 00-150 Warszawa
97 Święcicka Klementyna 39 XCIX LO ul. Fundamentowa 38/42 04-036 Warszawa
98 Tappenden Anna 46 LXVII LO ul. Mokotowska 16/20 00-561 Warszawa
99 Tarapata Karolina 38 XI LO Plac Małachowskiego 1 00-063 Warszawa
100 Toka Piotr 43 V LO ul. Nowolipie 8 00-150 Warszawa
101 Tokarski Filip 38 XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
102 Trzaskowska Adriana 41 LXIV LO ul. Elbląska 51 01-737 Warszawa
103 Urraca-Makuch Laura 39 XLIX LO ul. F.J. Curie 14 02-646 Warszawa
104 Vonau Michał 41 ANiep. LO nr 42 ul. Iwicka 47b 00-735 Warszawa
105 Warkocka Aleksandra 38 IX LO ul. Hoża 88 00-628 Warszawa
106 Wesołowska Oliwia 46 VI LO ul. Kilińskiego 25 26-600 Radom
107 Weychert-Waluszko Borys 43 VI LO ul. Wiktorska 30/32 02-587 Warszawa
108 Węgierek Wojciech 45 ZSz.121 LXXV LO ul. Czerniakowska 128 00-454 Warszawa
109 Wilski Łukasz 45 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
110 Winiarek Marta 42 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
111 Wiślicz-Iwańczyk Olga 38 LXIV LO ul. Elbląska 51 01-737 Warszawa
112 Witecka Joanna 42 XV LO ul. Klonowa 16 00-591 Warszawa
113 Zaręba Marta 37 XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
114 Zybura Monika 37 IX LO ul. Hoża 88 00-628 Warszawa
115 Zychowicz Marta 41 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
116 Żurawski Jan 42 XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa