Lista zakwalifikowanych do Etapu Okręgowego

Warszawski Komitet Okręgowy XXXIX Olimpiady Języka Angielskiego zawiadamia, że na podstawie decyzji Komitetu Głównego OJA do Etapu Okręgowego zostali zakwalifikowani uczniowie, którzy z Testu Szkolnego otrzymali co najmniej 30 punktów.

Egzamin pisemny odbędzie się w dniu 19 stycznia 2015 r. w godz. 1130 do 1430

w Auli (sala nr 6) Społecznej Akademii Nauk w Warszawie
ul. Łucka 11
00-842 Warszawa

Prosimy o przybycie na miejsce o godz. 1100 z dowodem osobistym lub legitymacją szkolną ze zdjęciem. Brak dokumentu tożsamości uniemożliwi wzięcie udziału w egzaminie.

Egzamin ustny odbędzie się w dniu 21 stycznia 2015 r. w salach Akademii i rozpocznie się o godz. 1000.

Do egzaminu ustnego zostaną dopuszczone osoby zakwalifikowane przez Komisję Egzaminacyjną, na podstawie wyniku pracy pisemnej.

Lista osób dopuszczonych do egzaminu ustnego, z dokładnym harmonogramem godzinowym oraz numerami sal, zostanie podana w dniu 20 stycznia 2015 r. na stronie: www.woe.edu.pl
oraz w dniu 21 stycznia 2015 r. na tablicy Dziekanatu Akademii przed godz. 900 .

Dodatkowe informacje oraz Wytyczne znajdują się na stronie: www.wsjo.poznan.pl/oja

Wszystkim uczestnikom oraz nauczycielom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Z poważaniem,
Jerzy Bystrowski
Przewodniczący Warszawskiego Komitetu OJA

Lp. Nazwisko Imię pkt Szkoła Adres Miasto
1 Adamczyk Filip 30 ZS nr 66 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
2 Adamus Marta 35 XXXIV LO ul. Zakrzewska 24 00-737 Warszawa
3 Bejm Paweł 30 V LO ul. Nowolipie 8 00-150 Warszawa
4 Białecka Laura 35 XXVIII LO ul. Wiktorska 99 02-575 Warszawa
5 Bocar Fatoumata 31 IX LO ul. E. Plater 29 00-688 Warszawa
6 Borkowski Hubert 40 XXVIII LO ul. Wiktorska 99 02-575 Warszawa
7 Bryzek Marta 33 IV LO ul. Saska 59 03-914 Warszawa
8 Buczma Ewa 32 ZS nr 66 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
9 Chmurzyńska-Brown Inez 38 XXVIII LO ul. Wiktorska 99 02-575 Warszawa
10 Crowley Kijan 47 IX LO ul. E. Plater 29 00-688 Warszawa
11 Cybulski Krzysztof 38 XXVIII LO ul. Wiktorska 99 02-575 Warszawa
12 Dancewicz Urszula 40 IX LO ul. E. Plater 29 00-688 Warszawa
13 Danysz Maria 33 ZS nr 66 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
14 Dobrzyński Michael 45 XXVIII LO ul. Wiktorska 99 02-575 Warszawa
15 Dzierżanowski Kamil 33 XXVIII LO ul. Wiktorska 99 02-575 Warszawa
16 Fidler Aleksandra 32 V LO ul. Nowolipie 8 00-150 Warszawa
17 Figaszewska Magdalena 34 IX LO ul. E. Plater 29 00-688 Warszawa
18 Filipek Szymon 33 LXX LO ul. Dembowskiego 1 02-784 Warszawa
19 Fornalik Paweł 31 LXVII LO ul. Mokotowska 16/20 00-561 Warszawa
20 Gajowniczek Artur 33 ALO przy PJWSTK ul. Szczęśliwicka 33a 02-353 Warszawa
21 Gaweł Agata 30 XV LO ul. Klonowa 16 00-591 Warszawa
22 Gołąb Rafał 33 V LO ul. Nowolipie 8 00-150 Warszawa
23 Górska Anna 36 XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
24 Graczyk Matylda 32 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
25 Grądziel Martyna 39 LXVII LO ul. Mokotowska 16/20 00-561 Warszawa
26 Grochowska Natalia 34 IX LO ul. E. Plater 29 00-688 Warszawa
27 Grzyb Aleksandra 31 VI LO ul. Kilińskiego 25 26-600 Radom
28 Henkiel Bartłomiej 36 ALO przy PJWSTK ul. Szczęśliwicka 33a 02-353 Warszawa
29 Iha Ashu 42 ZS nr 66 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
30 Jankiewicz Karolina 37 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
31 Kalisiak Michał 32 XXVIII LO ul. Wiktorska 99 02-575 Warszawa
32 Kasprzewski Filip 34 IV LO ul. Saska 59 03-914 Warszawa
33 Kasprzyk Julia 37 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
34 Kądzielski Jakub 38 2 Społ. LO ul. Nowowiejska 5 00-643 Warszawa
35 Kopeć Matylda 31 2 Społ. LO ul. Nowowiejska 5 00-643 Warszawa
36 Kossowska Greta 39 XV LO ul. Klonowa 16 00-591 Warszawa
37 Kostrzyńska Aleksandra 36 LXVII LO ul. Mokotowska 16/20 00-561 Warszawa
38 Kowalec Igor 35 V LO ul. Nowolipie 8 00-150 Warszawa
39 Kowalik Karolina 42 VI LO ul. Kilińskiego 25 26-600 Radom
40 Kozioł Oliwier 31 XLII LO ul. Madalińskiego 22 02-513 Warszawa
41 Krawczyk Konrad 34 ZS nr 66 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
42 Królak Adam 31 XXXV LO ul. Zwycięzców 7/9 03-936 Warszawa
43 Kusio Anna 30 VI LO ul. Kilińskiego 25 26-600 Radom
44 Kwiatkowska Karolina 34 LXVII LO ul. Mokotowska 16/20 00-561 Warszawa
45 Kwiatkowski Kamil 37 XXII LO ul. Staffa 111 01-891 Warszawa
46 Leniarska Antonina 32 2 Społ. LO ul. Nowowiejska 5 00-643 Warszawa
47 Luba Maria 31 ZS nr 66 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
48 Łepkowski Dawid 31 ZS nr 54 LXIV LO ul. Elbląska 51 01-737 Warszawa
49 Łopaciuk Szymon 32 XXVIII LO ul. Wiktorska 99 02-575 Warszawa
50 Makarewicz Joanna 35 XI LO Plac Małachowskiego 1 00-063 Warszawa
51 Manasterski Krzysztof 30 XI LO Plac Małachowskiego 1 00-063 Warszawa
52 Marczyk Agata 37 ZS nr 54 LXIV LO ul. Elbląska 51 01-737 Warszawa
53 Matyjaszek Magdalena 35 IV LO ul. Saska 59 03-914 Warszawa
54 Mazurek Beata 33 ZS nr 54 LXIV LO ul. Elbląska 51 01-737 Warszawa
55 Mazzoll Zuzanna 32 VIII LO ul. Jagiellońska 38 03-719 Warszawa
56 Michnowski Andrzej 34 XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
57 Molik Michał 30 Niepubliczne LO nr 81 ul. Świeradowska 43 03-562 Warszawa
58 Nakoniecznik Maciej 32 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
59 Naziri Salim 34 ZS nr 61 VI LO ul. Wiktorska 30/32 02-587 Warszawa
60 Obrączka Magdalena 30 XXII LO ul. Staffa 111 01-891 Warszawa
61 Ogonowska Oliwia 31 ZS nr 66 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
62 Ogrodziński Mateusz 38 XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
63 Olczyk Jacek 35 XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
64 Olkiewicz Julia 32 ZS nr 66 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
65 Orliński Jakub 31 XL LO ul. Platynowa 1 00-808 Warszawa
66 Overbeck Martin 31 ZS nr 66 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
67 Parafiniuk Michał 30 VIII LO ul. Jagiellońska 38 03-719 Warszawa
68 Partyka Zofia 31 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
69 Perlin Jakub 38 XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
70 Piechura Joanna 38 ZS nr 54 LXIV LO ul. Elbląska 51 01-737 Warszawa
71 Pisarek Julia 40 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
72 Polaczek Jan 31 XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
73 Połujański Paweł 30 ZS nr 66 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
74 Ptasznik Julia 39 XXXIV LO ul. Zakrzewska 24 00-737 Warszawa
75 Rajski Maksymilian 32 V LO ul. Nowolipie 8 00-150 Warszawa
76 Rucki Adam 32 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
77 Rybak Przemysław 34 LXVII LO ul. Mokotowska 16/20 00-561 Warszawa
78 Rytel Antoni 38 2 Społ. LO ul. Nowowiejska 5 00-643 Warszawa
79 Rzeszowski Mateusz 38 XXVIII LO ul. Wiktorska 99 02-575 Warszawa
80 Sakowicz Maciej 35 ZS nr 20 LXV LO ul. Marynarska 2/6 02-674 Warszawa
81 Sands Emma 40 ZS nr 51 CXXII LO ul. Staffa 3/5 01-891 Warszawa
82 Sieradzan Jakub 37 ZSz. Poligr. ul. Stawki 14 00-178 Warszawa
83 Skrzypczak Tomasz 38 XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
84 Smycz Michał 36 XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
85 Sokołowska Joanna 36 ZS nr 47 LXXVIII LO ul. Anieli Krzywoń 3 01-391 Warszawa
86 Sołtan Mikołaj 30 XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
87 Strugałą Jacek 40 XXII LO ul. Staffa 111 01-891 Warszawa
88 Suchecka Weronika 33 XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
89 Szczęch Oliwia 35 Pryw. LO ss.Nazar. ul. Czerniakowska 137 00-720 Warszawa
90 Szperna Agnieszka 39 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
91 Szrom Lublana 39 ZS nr 66 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
92 Śmietanowska Maria 41 XXII LO ul. Staffa 111 01-891 Warszawa
93 Tchorek-Bentall Samuel 40 Sp. LO nr 50 ul. Kolektorska 9/11 01-692 Warszawa
94 Toka Piotr 38 V LO ul. Nowolipie 8 00-150 Warszawa
95 Toka Christine 39 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
96 Trepkowska Julia 41 XXXIV LO ul. Zakrzewska 24 00-737 Warszawa
97 Trzaska Adam 33 V LO ul. Nowolipie 8 00-150 Warszawa
98 Urban Aleksandra 30 ZS nr 54 LXIV LO ul. Elbląska 51 01-737 Warszawa
99 Wieczorek Ewa 32 XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
100 Wojewódzka Karolina 43 XV LO ul. Klonowa 16 00-591 Warszawa
101 Wojno Bartosz 30 V LO ul. Nowolipie 8 00-150 Warszawa
102 Wójcikowska Karolina 51 VI LO ul. Kilińskiego 25 26-600 Radom
103 Wyjadłowska Julia 32 XXXIV LO ul. Zakrzewska 24 00-737 Warszawa
104 Zaręba Anna 33 XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
105 Zatorski Maciej 32 2 Społ. LO ul. Nowowiejska 5 00-643 Warszawa
106 Zejer Olga 45 XXVIII LO ul. Wiktorska 99 02-575 Warszawa
107 Ziach Beata 31 XXXIX LO ul. B. Zuga 16 01-806 Warszawa
108 Ziółkowski Mikołaj 31 XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa