Lista zakwalifikowanych do egzaminu ustnego XLI OJA

Lista osób zakwalifikowanych do egzaminu ustnego II Etapu XLI Olimpiady Języka Angielskiego - Okręg Warszawski,
które uzyskały z egzaminu pisemnego 65 pkt. lub więcej.
Egzamin odbędzie się w dniu 18 stycznia 2017 r. w salach SWPS w Warszawie, ul. Chodakowska 19/31 zgodnie z harmonogramem.

Lp. Nazwisko Imię Szkoła
1 Adamus Marta XXXIV LO z Oddziałami Dwujęzycznymi
2 Andrzejczuk Marcel LXIV LO
3 Ayre Victoria IX LO im. K. Hoffmanowej
4 Bartczak Zuzanna LXVII LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego
5 Bartmiński Jakub XIV LO im. St. Staszica
6 Brawański Szymon Zespół Szkół nr 51 CXXII LO
7 Cheda Tomasz VI LO im. J. Kochanowskiego
8 Crowley Lua IX LO im. K. Hoffmanowej
9 Dróżdż Gerard VI LO im. J. Kochanowskiego
10 Fornalik Paweł LXVII LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego
11 Furtak Bartosz LXVII LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego
12 Gaweł Agata II LO im. Stefana Batorego
13 Grabowski Wojciech VI LO im. J. Kochanowskiego
14 Grządkowska Alicja XXVI LO im. gen Jankowskiego Kuby
15 Jażdżewska Jagoda II LO im. Stefana Batorego
16 Kalinowski Piotr XIV LO im. St. Staszica
17 Karpowicz Gabriela IX LO im. K. Hoffmanowej
18 Kaszuba Edyta XIV LO im. St. Staszica
19 Kępczyński Maciej V LO im. Ks. J. Poniatowskiego
20 Kożuszek Jan XIV LO im. St. Staszica
21 Krawczyk Olga II LO im. Stefana Batorego
22 Kuc Julia XXVII LO im. Tadeusza Czackiego
23 Kurpiewska Dominika II LO im. Stefana Batorego
24 Łukasiewicz Wiktoria XXXIII LO im. Mikołaja Kopernika
25 Mańkowska Zofia VII LO im. Juliusza Słowackiego
26 Michalski Kacper XVIII LO im. J. Zamoyskiego
27 Michnowski Andrzej XIV LO im. St. Staszica
28 Mielańczuk Maria Zespół Szkół nr 61 VI LO im. Tadeusza Reytana
29 Nakoniecznik Maciej XXXIII LO im. Mikołaja Kopernika
30 Niedziela Mikołaj 2 Społeczne LO im. Pawła Jasienicy
31 Nowak Agnieszka XIV LO im. St. Staszica
32 Pęczek Piotr Zespół Szkół nr 118 XLI LO
33 Polaczek Jan XIV LO im. St. Staszica
34 Puczyńska Julia XIV LO im. St. Staszica
35 Pudłowski Patryk II LO im. Stefana Batorego
36 Rudzińska Klaudia IV LO IM.DRA TYTUSA CHAŁUBIŃSKIEGO
37 Rymsza Barłomiej XIV LO im. St. Staszica
38 Sawicki Piotr XXII LO Z Oddziałami Dwujęzycznymi
39 Siergiej Alicja VIII LO im. Władysława IV
40 Socha Krzysztof XXXIII LO im. Mikołaja Kopernika
41 Spławska Kalina XIV LO im. St. Staszica
42 Święcicka Klementyna XCIX LO im. Z. Herberta
43 Tappenden Anna LXVII LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego
44 Tarapata Karolina XI LO im. Mikołaja Reja
45 Toka Piotr V LO im. Ks. J. Poniatowskiego
46 Tokarski Filip XIV LO im. St. Staszica
47 Urraca-Makuch Laura Zespół Szkół nr 57 XLIX LO
48 Weychert-Waluszko Borys Zespół Szkół nr 61 VI LO im. Tadeusza Reytana
49 Wilski Łukasz II LO im. Stefana Batorego
50 Wiślicz-Iwańczyk Olga LXIV LO
51 Zychowicz Marta XXXIII LO im. Mikołaja Kopernika