Lista zakwalifikowanych

Lista osób zakwalifikowanych do egzaminu pisemnego XXXVII Olimpiady Języka Angielskiego - Warszawski Komitet XXXVII Olimpiady Języka Angielskiego

Egzamin pisemny odbędzie się w dniu 21 stycznia 2013 r. w godz. 900 do 1200 w Auli (sala nr 505) Społecznej Akademii Nauk Wydział Zamiejscowy w Warszawie ul. Łucka 11 00-842 Warszawa

Prosimy o przybycie na miejsce o godz. 830 z dowodem osobistym lub legitymacją szkolną ze zdjęciem. Brak dokumentu tożsamości uniemożliwi wzięcie udziału w egzaminie.

Egzamin ustny odbędzie się w dniu 22 stycznia 2013 r. w salach Akademii i rozpocznie się o godz. 900. Do egzaminu ustnego zostaną dopuszczone osoby zakwalifikowane przez Komisję Egzaminacyjną, na podstawie wyniku pracy pisemnej.

Lista osób dopuszczonych do egzaminu ustnego, z dokładnym harmonogramem godzinowym, zostanie wywieszona na tablicy ogłoszeńDziekanatu Szkoły o godz. 900 w dniu 22 stycznia 2013 r.

Lp. Nazwisko Imię Nazwa szkoły Adres Miasto
1 Abdelkarim Achmed XVIII LO ul. Smolna 30 00-375 Warszawa
2 Sanderson Ada I SLO ul. Raszyńska 22 02-026 Warszawa
3 Nguyen Anh Phuong XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
4 Bargieł Aleksander XVII LO ul. Elektoralna 5/7 00-137 Warszawa
5 Bartosiewicz Agnieszka XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
6 Bąk Magdalena VI LO ul. Kilińskiego 25 26-600 Radom
7 Brzank Ewa VIII LO ul. Jagiellońska 38 03-719 Warszawa
8 Bułaciński Krzysztof ZS nr 7 CXXV L0 ul. Chłodna 36/46 00-872 Warszawa
9 Caputa Adam LXX LO ul. Dembowskiego 1 02-784 Warszawa
10 Cheda Joanna VI LO ul. Kilińskiego 25 26-600 Radom
11 Cybulski Rafał ZSz. Nr 55 ul. Gwiaździsta 35 01-651 Warszawa
12 Czeszejko Nina XVI LO ul. Ks. Jerzego Popiełuszki 5 01-786 Warszawa
13 Dulka Dariusz XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
14 Dunin Wiktoria LXVII LO ul. Mokotowska 16/20 00-561 Warszawa
15 Duplicki Michał ZS nr 59 CX LO ul. Sobieskiego 68 02-930 Warszawa
16 Dźwiarek Aleksandra VI LO ul. Kilińskiego 25 26-600 Radom
17 Eastick Annabel XVII LO ul. Elektoralna 5/7 00-137 Warszawa
18 Fells Alicja XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
19 Frank Aleksander IX LO ul. E. Plater 29 00-688 Warszawa
20 Gajek Jędrzej ZS nr 51 CXXII LO ul. Staffa 3/5 01-891 Warszawa
21 Gałecki Jakub XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
22 Gersz Filip XXVII LO ul. Olgierda 35/41 03-536 Warszawa
23 Gigol Olga XVI LO ul. Ks. Jerzego Popiełuszki 5 01-786 Warszawa
24 Gożyska Magdalena XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
25 Grajek Julia XXVII LO ul. Polna 5 00-625 Warszawa
26 Grochulska Zofia LXVII LO ul. Mokotowska 16/20 00-561 Warszawa
27 Grzelak Kinga LXVII LO ul. Mokotowska 16/20 00-561 Warszawa
28 Grzyb Katarzyna XLI LO ul. Kiwerska 3 01-682 Warszawa
29 Henschke Joanna V LO ul. Nowolipie 8 00-150 Warszawa
30 Jagiełka Ola XXVIII LO ul. Wiktorska 99 02-575 Warszawa
31 Jasieński Ksawery ZS nr 61 VI LO ul. Wiktorska 30/32 02-587 Warszawa
32 Jaworska Julia XXXIV LO ul. Zakrzewska 24 00-737 Warszawa
33 Juda Emilia XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
34 Jurczak Marta 2 Społ. LO ul. Nowowiejska 5 00-643 Warszawa
35 Kapuścińska Adela I SLO ul. Raszyńska 22 02-026 Warszawa
36 Kędzierska Karolina XL LO ul. Platynowa 1 00-808 Warszawa
37 Kim Jasmin X LO ul. Woronicza 8 02-625 Warszawa
38 Klarkowska Anna XXVII LO ul. Polna 5 00-625 Warszawa
39 Komosa Ewelina ZSzRol. CKU ul. Piłsudskiego 63 96-500 Sochaczew
40 Korzeniewska Małgorzata ZS nr 51 CXXII LO ul. Staffa 3/5 01-891 Warszawa
41 Kotrasiński Igor XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
42 Kotula Wojciech Karol VI LO ul. Kilińskiego 25 26-600 Radom
43 Kowalec Igor V LO ul. Nowolipie 8 00-150 Warszawa
44 Król Urszula ZSz. Nr 55 ul. Gwiaździsta 35 01-651 Warszawa
45 Kryłowski Szymon XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
46 Kurowicka Aleksandra I SLO ul. Raszyńska 22 02-026 Warszawa
47 Kwiecień Monika XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
48 Lewicka Anna LXVII LO ul. Mokotowska 16/20 00-561 Warszawa
49 Lewinson Aleksander XVII LO ul. Elektoralna 5/7 00-137 Warszawa
50 Lipiński Maciej XL LO ul. Platynowa 1 00-808 Warszawa
51 Lipka Marzena ZS nr 61 VI LO ul. Wiktorska 30/32 02-587 Warszawa
52 Liwińska Kinga ZS nr 61 VI LO ul. Wiktorska 30/32 02-587 Warszawa
53 Markiewicz Maciej XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
54 Markowska Sabina XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
55 Matulewicz Aleksandra XL LO ul. Platynowa 1 00-808 Warszawa
56 Mazur Piotr XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
57 Mazurek Agnieszka MLic Meridian ul. Stokłosy 3 02-787 Warszawa
58 Mikosza Karolina XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
59 Mitukiewicz Claudia XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
60 Mrozowski Jakub VI LO ul. Kilińskiego 25 26-600 Radom
61 Nawrot Agata ZS nr 66 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
62 Ogrodziński Mateusz XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
63 Oksza-Orzechowski Kazimierz I SLO ul. Raszyńska 22 02-026 Warszawa
64 Osica Zuzanna V LO ul. Nowolipie 8 00-150 Warszawa
65 Pacek Katarzyna ZS nr 51 CXXII LO ul. Staffa 3/5 01-891 Warszawa
66 Paciorek Karolina XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
67 Paczocha Maciej XXVIII LO ul. Wiktorska 99 02-575 Warszawa
68 Paczuski Paweł V LO ul. Nowolipie 8 00-150 Warszawa
69 Pańczyk Agnieszka III LO ul. Rogalińska 2 01-206 Warszawa
70 Paszkiewicz Anna Pryw. LO ss.Nazar. ul. Czerniakowska 137 00-720 Warszawa
71 Piechura-Velychenko Catherine XV LO ul. Klonowa 16 00-591 Warszawa
72 Pierzyński Andrzej WLicHum ul. Kłopotowskiego 31 03-720 Warszawa
73 Piotrowicz Robert XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
74 Piotrowska Dominika LXX LO ul. Dembowskiego 1 02-784 Warszawa
75 Piotrowska Joanna ZS nr 66 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
76 Pisarek Julia XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
77 Plewa Dominik XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
78 Poddębski Karol XXVII LO ul. Polna 5 00-625 Warszawa
79 Pokora Jarosław IX LO ul. E. Plater 29 00-688 Warszawa
80 Potępa Ewa ZS nr 66 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
81 Prasowska Aleksandra XL LO ul. Platynowa 1 00-808 Warszawa
82 Reinert Klaudia ZS nr 66 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
83 Rodzinka Aleksandra WLicHum ul. Kłopotowskiego 31 03-720 Warszawa
84 Rola Paweł XXVIII LO ul. Wiktorska 99 02-575 Warszawa
85 Rosiek Aleksandra XXVIII LO ul. Wiktorska 99 02-575 Warszawa
86 Rozlach Julia Pryw. LO ss.Nazar. ul. Czerniakowska 137 00-720 Warszawa
87 Rutynowska Eliza ZS nr 66 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
88 Sands Anna ZS nr 54 LXIV LO ul. Elbląska 51 01-737 Warszawa
89 Sapińska Monika LXVII LO ul. Mokotowska 16/20 00-561 Warszawa
90 Siewierska Katarzyna XVI LO ul. Ks. Jerzego Popiełuszki 5 01-786 Warszawa
91 Skrzypczak Tomasz XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
92 Smólska Dorota LXXXI LO ul. Miła 7 00-180 Warszawa
93 Sobiecki Filip I SLO ul. Raszyńska 22 02-026 Warszawa
94 Sochaj Mateusz ZS nr 66 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
95 Stackpole Christina Pryw. LO ss.Nazar. ul. Czerniakowska 137 00-720 Warszawa
96 Stadnicki Aleksander IX LO ul. E. Plater 29 00-688 Warszawa
97 Stańczak Dominik XXVIII LO ul. Wiktorska 99 02-575 Warszawa
98 Stephenson Agnieszka XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
99 Suchecka Weronika XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
100 Swend Ewelina XI LO Plac Małachowskiego 1 00-063 Warszawa
101 Szklarski Rafał XXXV LO ul. Zwycięzców 7/9 03-936 Warszawa
102 Szymczak Malwina WLicHum ul. Kłopotowskiego 31 03-720 Warszawa
103 Śniadach Alicja LXXXI LO ul. Miła 7 00-180 Warszawa
104 Środa Aleksandra IX LO ul. E. Plater 29 00-688 Warszawa
105 Świdwiński Stanisław XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
106 Tchorek-Bentall Magdalena ZS nr 66 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
107 Tchorek-Bentall Samuel Sp. LO nr 50 ul. Foksal 11 00-372 Warszawa
108 Teleżyńska Helena XXVII LO ul. Polna 5 00-625 Warszawa
109 Teodorowicz Filip IX LO ul. E. Plater 29 00-688 Warszawa
110 Toka Christine XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
111 Tomaszek Konrad V LO ul. Nowolipie 8 00-150 Warszawa
112 Trepkowska Julia XXXIV LO ul. Zakrzewska 24 00-737 Warszawa
113 Tuźnik Jakub V LO ul. Nowolipie 8 00-150 Warszawa
114 Vonau Aleksandra ANiep. LO nr 42 ul. Iwicka 47b 00-735 Warszawa
115 Walczak Jakub XXVII LO ul. Polna 5 00-625 Warszawa
116 Walter Zuzanna I SLO ul. Raszyńska 22 02-026 Warszawa
117 Wanat Agata WLicHum ul. Kłopotowskiego 31 03-720 Warszawa
118 Wardzińska Agnieszka XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
119 Weston Sabina I SLO ul. Raszyńska 22 02-026 Warszawa
120 Wilczek Maria WLicHum ul. Kłopotowskiego 31 03-720 Warszawa
121 Wolińska Marta ZS nr 66 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
122 Wróbel Joanna ZS nr 66 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
123 Wróblewski Krzysztof XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
124 Wudarczyk Adrian XXIII LO ul. Naddnieprzańska 2/4 04-205 Warszawa
125 Zacheja Małgorzata XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
126 Zejer Olga XXVIII LO ul. Wiktorska 99 02-575 Warszawa
127 Ziemniewicz Adrianna LXVII LO ul. Mokotowska 16/20 00-561 Warszawa
128 Ziółkowska Aleksandra XXVII LO ul. Polna 5 00-625 Warszawa
129 Znidericz Katie LXX LO ul. Dembowskiego 1 02-784 Warszawa
130 Zwięglińska Zofia I SLO ul. Raszyńska 22 02-026 Warszawa
131 Żuk Nina I SLO ul. Raszyńska 22 02-026 Warszawa
132 Żurawińska Alicja W Liceum ul. Kłopotowskiego 31 03-720 Warszawa