Lista zakwalifikowanych

Warszawski Komitet Okręgowy XXXVIII Olimpiady Języka Angielskiego zawiadamia, że na podstawie decyzji Komitetu Głównego OJA do Etapu Okręgowego zostali zakwalifikowani uczniowie, którzy z Testu Szkolnego otrzymali co najmniej 30 punktów.

Egzamin pisemny odbędzie się w dniu 20 stycznia 2014 r. w godz. 900 do 1200

w Auli (sala nr 505) Społecznej Akademii Nauk w Warszawie
ul. Łucka 11
00-842 Warszawa

Prosimy o przybycie na miejsce o godz. 845 z dowodem osobistym lub legitymacją szkolną ze zdjęciem. Brak dokumentu tożsamości uniemożliwi wzięcie udziału w egzaminie.

Egzamin ustny odbędzie się w dniu 22 stycznia 2014 r. w salach Akademii i rozpocznie się o godz. 930.

Do egzaminu ustnego zostaną dopuszczone osoby zakwalifikowane przez Komisję Egzaminacyjną, na podstawie wyniku pracy pisemnej.

Lista osób dopuszczonych do egzaminu ustnego, z dokładnym harmonogramem godzinowym oraz numerami sal, zostanie podana w dniu 21 stycznia 2014 r. na stronie: www.woe.edu.pl oraz w dniu 22 stycznia 2014 r. przed godz. 900 na tablicy Dziekanatu Akademii .

Dodatkowe informacje oraz Wytyczne znajdują się na stronie: www.wsjo.poznan.pl/oja

Wszystkim uczestnikom oraz nauczycielom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Z poważaniem,
Jerzy Bystrowski
Przewodniczący Warszawskiego Komitetu OJA

Lp. Nazwisko Imię pkt. Nazwa szkoły Adres Miasto
1 Adamczyk Filip 30 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
2 Adamus Marta 32 XXXIV LO ul. Zakrzewska 24 00-737 Warszawa
3 Artyfikiewicz Aleksandra 49 LO Maków-Mazowiecki ul. Kopernika 2 06-200 Maków Mazowiecki
4 Bartkowiak Nikolas 30 XI LO Plac Małachowskiego 1 00-063 Warszawa
5 Bartnicki Jan 33 ZS nr 61 VI LO ul. Wiktorska 30/32 02-587 Warszawa
6 Berka Christine 34 I SLO ul. Raszyńska 22 02-026 Warszawa
7 Borkowski Hubert 33 XXVIII LO ul. Wiktorska 99 02-575 Warszawa
8 Bryzek Marta 34 IV LO ul. Saska 59 03-914 Warszawa
9 Całka Maciej 31 Katolickie LO ul. Dewajtis 3 01-815 Warszawa
10 Ciak Ewelina 53 LO Maków-Mazowiecki ul. Kopernika 2 06-200 Maków Mazowiecki
11 Ciechowski Jan 33 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
12 Crowley Kijan 40 IX LO ul. Hoża 88 00-682 Warszawa
13 Czyżewski Eryk 32 ZS nr 61 VI LO ul. Wiktorska 30/32 02-587 Warszawa
14 Dulka Dariusz 34 XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
15 Duplicki Michał 33 ZS nr 59 CX LO ul. Sobieskiego 68 02-930 Warszawa
16 Durda Dominika 30 IX LO ul. Hoża 88 00-682 Warszawa
17 Fells Alicja 32 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
18 Filipek Szymon 31 LXX LO ul. Dembowskiego 1 02-784 Warszawa
19 Gabinecka Barbara 37 XLI LO ul. Kiwerska 3 01-682 Warszawa
20 Gajek Jędrzej 37 ZS nr 51 CXXII LO ul. Staffa 3/5 01-891 Warszawa
21 Gałan Klaudia 30 XXII LO ul. Staffa 111 01-884 Warszawa
22 Gazecka Amelia 31 XXXIV LO ul. Zakrzewska 24 00-737 Warszawa
23 Gigol Olga 40 XVI LO ul. Ks. Jerzego Popiełuszki 5 01-786 Warszawa
24 Godlewska Anna 33 XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
25 Jasieński Ksawery 39 ZS nr 61 VI LO ul. Wiktorska 30/32 02-587 Warszawa
26 Jaworska Julia 37 XXXIV LO ul. Zakrzewska 24 00-737 Warszawa
27 Jha Ashu 30 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
28 Juda Emilia 38 XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
29 Kasprzewski Filip 31 IV LO ul. Saska 59 03-914 Warszawa
30 Klarkowska Anna 34 XXVII LO ul. Polna 5 00-625 Warszawa
31 Korzeniewska Małgorzata 49 ZS nr 51 CXXII LO ul. Staffa 3/5 01-891 Warszawa
32 Kostrzyńska Aleksandra 30 LXVII LO ul. Mokotowska 16/20 00-561 Warszawa
33 Koziar Michał 30 V LO ul. Nowolipie 8 00-150 Warszawa
34 Kwiatkowska Karolina 38 LXVII LO ul. Mokotowska 16/20 00-561 Warszawa
35 Leleniak Anna 30 XI LO Plac Małachowskiego 1 00-063 Warszawa
36 Leniarska Antonina 30 ZSz. STO ul. Toruńska 23 03-226 Warszawa
37 Lewandowska Julia 37 XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
38 Lewinson Aleksander 42 XVII LO ul. Elektoralna 5/7 00-137 Warszawa
39 Lipińska Julia 32 XXXV LO ul. Zwycięzców 7/9 03-936 Warszawa
40 Łepkowski Dawid 35 ZS nr 54 LXIV LO ul. Elbląska 51 01-737 Warszawa
41 Marczak Natalia 34 VI LO ul. Kilińskiego 25 26-600 Radom
42 Marczuk Julia 32 ZS nr 61 VI LO ul. Wiktorska 30/32 02-587 Warszawa
43 Markiewicz Maciej 36 XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
44 Masewicz Marek 32 XXVIII LO ul. Wiktorska 99 02-575 Warszawa
45 Matulewicz Aleksandra 47 XL LO ul. Platynowa 1 00-808 Warszawa
46 Matyjaszek Magda 31 IV LO ul. Saska 59 03-914 Warszawa
47 Mazurek Beata 35 ZS nr 54 LXIV LO ul. Elbląska 51 01-737 Warszawa
48 Mikosza Karolina 37 XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
49 Mirski Roger 30 LXXII LO ul. Grochowska 346/348 03-838 Warszawa
50 Napiórkowski Krzysztof 31 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
51 Nguyen Phuong Anh 34 XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
52 Nojszewska Zuzanna 31 V LO ul. Nowolipie 8 00-150 Warszawa
53 Ogrodziński Mateusz 38 XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
54 Olchowik Monika 56 ZS nr 51 CXXII LO ul. Staffa 3/5 01-891 Warszawa
55 Olczyk Jacek 33 XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
56 Pachała Ernestyna 31 LXVII LO ul. Mokotowska 16/20 00-561 Warszawa
57 Paczuski Paweł 33 V LO ul. Nowolipie 8 00-150 Warszawa
58 Paszkiewicz Anna 33 Pryw. LO ss.Nazar. ul. Czerniakowska 137 00-720 Warszawa
59 Perlin Jakub 31 XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
60 Piechura-Velychenko Catherine 34 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
61 Piechura-Velychenko Joanna 32 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
62 Pisarek Julia 37 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
63 Podłucki Roland 30 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
64 Pokora Jarosław 40 IX LO ul. Hoża 88 00-682 Warszawa
65 Potępa Ewa 31 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
66 Próchniak Mateusz 31 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
67 Przybyś Alicja 36 XXXVII LO ul. ŚŒwiętokrzyska 1 00-360 Warszawa
68 Ptasznik Julia 30 XXXIV LO ul. Zakrzewska 24 00-737 Warszawa
69 Rodzinka Aleksandra 37 WLicHum ul. Kłopotowskiego 31 03-720 Warszawa
70 Rosół Aleksandra 38 ZS nr 51 CXXII LO ul. Staffa 3/5 01-891 Warszawa
71 Rytel Karol 33 V LO ul. Nowolipie 8 00-150 Warszawa
72 Rytel Antoni 31 ZSz. STO ul. Toruńska 23 03-226 Warszawa
73 Sands Emma 42 ZS nr 51 CXXII LO ul. Staffa 3/5 01-891 Warszawa
74 Siedlecki Miłosz 33 WLicHum ul. Kłopotowskiego 31 03-720 Warszawa
75 Skrzypczak Tomasz 39 XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
76 Sochaj Mateusz 37 II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
77 Sokołowska Joanna 30 LXXVIII LO ul. Anieli Krzywoń 3 01-391 Warszawa
78 Stackpole Christina 40 Pryw. LO ss.Nazar. ul. Czerniakowska 137 00-720 Warszawa
79 Stańczak Adrianna 30 XXI LO ul. Grójecka 93 02-101 Warszawa
80 Starczewska Marta 33 XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
81 Stephenson Agnieszka 38 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
82 Suchecka Weronika 32 XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
83 Szklarski Rafał 42 XXXV LO ul. Zwycięzców 7/9 03-936 Warszawa
84 ŚŒmietanowska Maria 30 XXII LO ul. Staffa 111 01-884 Warszawa
85 Świątkowska Anna 30 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
86 Tchorek-Bentall Samuel 34 Sp. LO nr 50 ul. Foksal 11 00-372 Warszawa
87 Teodorowicz Filip 30 IX LO ul. Hoża 88 00-682 Warszawa
88 Toka Christine 39 XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
89 Trepkowska Julia 34 XXXIV LO ul. Zakrzewska 24 00-737 Warszawa
90 Tuźnik Jakub 41 V LO ul. Nowolipie 8 00-150 Warszawa
91 Wojewódzka Karolina 40 XV LO ul. Klonowa 16 00-591 Warszawa
92 Wójcikowska Karolina 35 VI LO ul. Kilińskiego 25 26-600 Radom
93 Zaremba Paweł 31 ZS nr 51 CXXII LO ul. Staffa 3/5 01-891 Warszawa
94 Zaręba Anna 31 XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
95 Zarychta Antoni 32 VI LO ul. Kilińskiego 25 26-600 Radom
96 Zejer Olga 38 XXVIII LO ul. Wiktorska 99 02-575 Warszawa
97 Znidericz Katie 35 LXX LO ul. Dembowskiego 1 02-784 Warszawa