Lista z wynikami części pisemnej II etapu XXXIX OJA

Warszawska lista uczestników XXXIX Olimpiady Języka Angielskiego.

Osoby, które uzyskały 65 pkt lub więcej zostały zakwalifikowane do egzaminu ustnego.

Lp. Nazwisko Imię Nazwa szkoły pisemny Uwagi
1 Adamczyk Filip Zespół Szkół nr 66 II LO im. Stefana Batorego 79,5
2 Adamus Marta XXXIV LO Z Oddziałami Dwujęzycznymi nieobecna
3 Bejm Paweł V LO im. Ks. J. Poniatowskiego 46,5
4 Białecka Laura XXVIII LO im. Jana Kochanowskiego 53
5 Bocar Fatoumata IX LO im. K. Hoffmanowej 75,5
6 Borkowski Hubert XXVIII LO im. Jana Kochanowskiego 68,5
7 Bryzek Marta IV LO im. Adama Mickiewicza 72,5
8 Buczma Ewa Zespół Szkół nr 66 II LO im. Stefana Batorego 69
9 Chmurzyńska-Brown Inez XXVIII LO im. Jana Kochanowskiego nieobecna
10 Crowley Kijan IX LO im. K. Hoffmanowej nieobecny
11 Cybulski Krzysztof XXVIII LO im. Jana Kochanowskiego 60,5
12 Dancewicz Urszula IX LO im. K. Hoffmanowej 66
13 Danysz Maria Zespół Szkół nr 66 II LO im. Stefana Batorego 77
14 Dobrzyński Michael XXVIII LO im. Jana Kochanowskiego nieobecny
15 Dzierżanowski Kamil XXVIII LO im. Jana Kochanowskiego 55
16 Fidler Aleksandra V LO im. Ks. J. Poniatowskiego 46,5
17 Figaszewska Magdalena IX LO im. K. Hoffmanowej 59
18 Filipek Szymon LXX LO im. A. Kamińskiego 65
19 Fornalik Paweł LXVII LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 60
20 Gajowniczek Artur Akademickie Liceum Ogólnokształcące przy PJWSTK 56
21 Gaweł Agata Zespól Szkół nr 67 XV LO im. N. Żmichowskiej 63
22 Gołąb Rafał V LO im. Ks. J. Poniatowskiego nieobecny
23 Górska Anna XIV LO im. St. Staszica 70
24 Graczyk Matylda XXXIII LO im. Mikołaja Kopernika nieobecna
25 Grądziel Martyna LXVII LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 74
26 Grochowska Natalia IX LO im. K. Hoffmanowej nieobecna
27 Grzyb Aleksandra VI LO im. J. Kochanowskiego nieobecna
28 Henkiel Bartłomiej Akademickie Liceum Ogólnokształcące przy PJWSTK 54,5
29 Jankiewicz Karolina XXXIII LO im. Mikołaja Kopernika nieobecna
30 Jha Ashu Zespół Szkół nr 66 II LO im. Stefana Batorego 65,5
31 Kalisiak Michał XXVIII LO im. Jana Kochanowskiego nieobecny
32 Kasprzewski Filip IV LO im. Adama Mickiewicza nieobecny
33 Kasprzyk Julia XXXIII LO im. Mikołaja Kopernika 71
34 Kądzielski Jakub 2 Społeczne LO im. Pawła Jasienicy 84
35 Kopeć Matylda 2 Społeczne LO im. Pawła Jasienicy 58,5
36 Kossowska Greta Zespól Szkół nr 67 XV LOim. N. Żmichowskiej 59,5
37 Kostrzyńska Aleksandra LXVII LOim. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 84,5
38 Kowalec Igor V LOim. Ks. J. Poniatowskiego 55
39 Kowalik Karolina VI LO im. J. Kochanowskiego 23
40 Kozioł Oliwier XLII LOim. Marii Konopnickiej 45,5
41 Krawczyk Konrad Zespół Szkół nr 66II LO im. Stefana Batorego 57,5
42 Królak Adam Zespól Szkół nr 77XXXV LO nieobecny
43 Kusio Anna VI LO im. J. Kochanowskiego 42,5
44 Kwiatkowska Karolina LXVII LOim. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 65
45 Kwiatkowski Kamil XXII LOZ Oddziałami Dwujęzycznymi 45,5
46 Leniarska Antonina 2 Społeczne LO im. Pawła Jasienicy nieobecna
47 Luba Maria Zespół Szkół nr 66II LO im. Stefana Batorego 67
48 Łepkowski Dawid Zespół Szkół nr 54 LXIV LO 78
49 Łopaciuk Szymon XXVIII LOim. Jana Kochanowskiego 52
50 Makarewicz Joanna XI LO im. Mikołaja Reja 55,5
51 Manasterski Krzysztof XI LO im. Mikołaja Reja 48
52 Marczyk Agata Zespół Szkół nr 54LXIV LO 62
53 Matyjaszek Magdalena IV LO im. Adama Mickiewicza 45,5
54 Mazurek Beata Zespół Szkół nr 54LXIV LO 68
55 Mazzoll Zuzanna Zespół Szkół nr 15VIII LOim. Władysława IV 57
56 Michnowski Andrzej XIV LOim. St. Staszica nieobecny
57 Molik Michał Niepubliczne LO nr 81 66
58 Nakoniecznik Maciej XXXIII LO im. Mikołaja Kopernika 57
59 Naziri Salim Zespół Szkół nr 61 VI LO im. Tadeusza Reytana 55
60 Obrączka Magdalena XXII LOZ Oddziałami Dwujęzycznymi 30,5
61 Ogonowska Oliwia Zespół Szkół nr 66 II LO im. Stefana Batorego 49,5
62 Ogrodziński Mateusz XIV LOim. St. Staszica 76
63 Olczyk Jacek XIV LOim. St. Staszica 62
64 Olkiewicz Julia Zespół Szkół nr 66 II LO im. Stefana Batorego 58,5
65 Orliński Jakub XL LO Z Oddziałami Dwujęzycznymi 71
66 Overbeek Martin Zespół Szkół nr 66 II LO im. Stefana Batorego 78,5
67 Parafiniuk Michał Zespół Szkół nr 15VIII LOim. Władysława IV 49
68 Partyka Zofia XXXIII LO im. Mikołaja Kopernika nieobecna
69 Perlin Jakub XIV LO im. St. Staszica 74,5
70 Piechura Joanna Zespół Szkół nr 54 LXIV LO 90
71 Pisarek Julia XXXIII LO im. Mikołaja Kopernika 74
72 Polaczek Jan XIV LO im. St. Staszica 61,5
73 Połujański Paweł Zespół Szkół nr 66 II LO im. Stefana Batorego nieobecny
74 Ptasznik Julia XXXIV LO Z Oddziałami Dwujęzycznymi 70
75 Rajski Maksymilian V LO im. Ks. J. Poniatowskiego nieobecny
76 Rucki Adam XXXIII LO im. Mikołaja Kopernika 53,5
77 Rybak Przemysław LXVII LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 47,5
78 Rytel Antoni 2 Społeczne LO im. Pawła Jasienicy 77,5
79 Rzeszowski Mateusz XXVIII LO im. Jana Kochanowskiego 43,5
80 Sakowicz Maciej Zespół Szkół nr 20 LXV LO nieobecny
81 Sands Emma Zespół Szkół nr 51 CXXII LO 86
82 Sieradzan Jakub Zespół Szkół Poligraficznych 30
83 Skrzypczak Tomasz XIV LO im. St. Staszica 79
84 Smycz Michał XIV LOim. St. Staszica 73,5
85 Sokołowska Joanna LXXVIII LO Zespół Szkół Nr 47 im. M. Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej 88,5
86 Sołtan Mikołaj XIV LO im. St. Staszica 62
87 Strugałą Jacek XXII LO Z Oddziałami Dwujęzycznymi 21
88 Suchecka Weronika XIV LO im. St. Staszica nieobecna
89 Szczęch Oliwia Prywatne LO Sióstr Nazaretanek 62
90 Szperna Agnieszka XXXIII LO im. Mikołaja Kopernika nieobecna
91 Szrom Lublana Zespół Szkół nr 66 II LO im. Stefana Batorego 86
92 Śmietanowska Maria XXII LO Z Oddziałami Dwujęzycznymi 69,5
93 Tchorek-Bentall Samuel Społeczne LO nr 50 Stowarzyszenia Kultury i Edukacji 82,5
94 Toka Piotr V LO im. Ks. J. Poniatowskiego 64
95 Toka Christine XXXIII LO im. Mikołaja Kopernika 76,5
96 Trepkowska Julia XXXIV LO Z Oddziałami Dwujęzycznymi 76
97 Trzaska Adam V LO im. Ks. J. Poniatowskiego nieobecny
98 Urban Aleksandra Zespół Szkół nr 54 LXIV LO 69
99 Wieczorek Ewa XIV LO im. St. Staszica 65
100 Wojewódzka Karolina Zespól Szkół nr 67 XV LO im. N. Żmichowskiej 74,5
101 Wojno Bartosz V LO im. Ks. J. Poniatowskiego nieobecny
102 Wójcikowska Karolina VI LO im. J. Kochanowskiego 50,5
103 Wyjadłowska Julia XXXIV LO Z Oddziałami Dwujęzycznymi 68
104 Zaręba Anna XIV LO im. St. Staszica 58
105 Zatorski Maciej 2 Społeczne LO im. Pawła Jasienicy 72
106 Zejer Olga XXVIII LO im. Jana Kochanowskiego 72,5
107 Ziach Beata XXXIX LO im. Lotnictwa Polskiego 25,5
108 Ziółkowski Mikołaj XIV LOim. St. Staszica 57,5