Lista z wynikami części pisemnej II etapu XL OJA

Warszawska lista uczestników XL Olimpiady Języka Angielskiego.

Osoby, które uzyskały 65 pkt lub więcej zostały zakwalifikowane do egzaminu ustnego.

Lp. Nazwisko Imię Nazwa szkoły pisemny Uwagi
1 Adamus Marta XXXIV LO Z Oddziałami Dwujęzycznymi 90
2 Antczak Wiktor XIV LO im. St. Staszica 78
3 Bałdowski Bartosz Zespól Szkół nr 73 L LO 54,5
4 Bartmiński Jakub XIV LO im. St. Staszica 103
5 Bartoszewicz Aleksandra XXXIII LO im. Mikołaja Kopernika nieobecna
6 Batko Julia XXXIII LO im. Mikołaja Kopernika 70
7 Bąk Agnieszka LXVII LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 64
8 Bąk Marcin XIV LO im. St. Staszica 63,5
9 Białecka Laura XXVIII LO im. Jana Kochanowskiego 43,5
10 Bogusławski Jakub XXXIII LO im. Mikołaja Kopernika nieobecny
11 Borkowicz Mateusz IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE 57
12 Brawański Szymon Zespół Szkół nr 51 CXXII LO 80
13 Chmielewska Julia XXVIII LO im. Jana Kochanowskiego 69,5
14 Chmurzyńska-Brown Inez XXVIII LO im. Jana Kochanowskiego 75,5
15 Crowley Lua IX LO im. K. Hoffmanowej 80,5
16 Cybulski Krzysztof XXVIII LO im. Jana Kochanowskiego 84,5
17 Danysz Maria II LO im. Stefana Batorego 91
18 Dmowski Kamil Zespół Szkół nr 54 LXIV LO 63,5
19 Dobrowolska Martyna Wielokulturowe Liceum Humanistyczne nieobecna
20 Dobrzyński Michael XXVIII LO im. Jana Kochanowskiego 68
21 Fido Mateusz VI LO im. J. Kochanowskiego 53
22 Fornalik Paweł LXVII LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 85
23 Furtak Bartosz LXVII LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 65
24 Gaweł Agata II LO im. Stefana Batorego 84
25 Godzisz Konstanty XXII LO Z Oddziałami Dwujęzycznymi 61
26 Grabowski Wojciech VI LO im. J. Kochanowskiego nieobecny
27 Grządkowska Alicja XXVI LO im. gen Jankowskiego Kuby 80
28 Gurne Matylda Zespól Szkół nr 77 XXXV LO 77
29 Heinrich Małgorzata Zespół Szkół nr 54 LXIV LO 72,5
30 Jagołkowska Julia XI LO im. Mikołaja Reja 61
31 Jarosz Marcin V LO im. Ks. J. Poniatowskiego 68,5
32 Jeleńska Julia 2 Społeczne LO im. Pawła Jasienicy 75
33 Jeleński Konstanty XIV LO im. St. Staszica 73,5
34 Jędrak Karina IX LO im. K. Hoffmanowej 45,5
35 Kalinowska Karolina XXXIII LO im. Mikołaja Kopernika 79,5
36 Kalinowski Piotr XIV LO im. St. Staszica 79
37 Karpowicz Gabriela IX LO im. K. Hoffmanowej 69
38 Karwas Julia Zespól Szkół nr 77 XXXV LO 59
39 Kasprzyk Julia XXXIII LO im. Mikołaja Kopernika 76
40 Kępczyński Maciej V LO im. Ks. J. Poniatowskiego x zakwalifikowany
41 Kopeć Matylda 2 Społeczne LO im. Pawła Jasienicy 64
42 Krause Antonina II LO im. Stefana Batorego nieobecna
43 Kurp Michał VIII LO im. Władysława IV 64
44 Kus Stanisłąw Wielokulturowe Liceum Humanistyczne nieobecny
45 Kwapisiewicz Nadia II LO im. Stefana Batorego 44
46 Kwiatkowska Małgorzata LXVII LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 63,5
47 Legień Natalia XL LO Z Oddziałami Dwujęzycznymi 70
48 Listkowska Wiktoria Prywatne LO Sióstr Nazaretanek 65,5
49 Lompart Łucja XXXIV LO Z Oddziałami Dwujęzycznymi x zakwalifikowana
50 Makowska Klaudia XXXIII LO im. Mikołaja Kopernika 62
51 Marczyk Agata Zespół Szkół nr 54 LXIV LO 80,5
52 Matyjaszek Magdalena IV LO im. Adama Mickiewicza 62,5
53 Mazurek Beata Zespół Szkół nr 54 LXIV LO 86,5
54 Michalik Kazimierz XVIII LO im. J. Zamoyskiego 78
55 Michnowski Andrzej XIV LO im. St. Staszica 80,5
56 Muszyńska Magdalena VIII LO im. Władysława IV 71,5
57 Nakoniecznik Maciej XXXIII LO im. Mikołaja Kopernika 71
58 Niemyjska Katarzyna LXVII LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego x zakwalifikowana
59 Niewęgłowska Maja 2 Społeczne LO im. Pawła Jasienicy 77,5
60 Olczyk Jacek XIV LO im. St. Staszica 87
61 Orliński Jakub XL LO Z Oddziałami Dwujęzycznymi 86,5
62 Osuch Jakub VIII LO im. Władysława IV nieobecny
63 Overbeek Martin II LO im. Stefana Batorego 100
64 Pałac Aleksandra XXII LO Z Oddziałami Dwujęzycznymi 65,5
65 Parafiniuk Michał VIII LO im. Władysława IV 69,5
66 Pazio Anna LXVII LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 88
67 Peikert Magdalena IX LO im. K. Hoffmanowej 69
68 Perlin Jakub XIV LO im. St. Staszica 93
69 Petrykowska Lidia XVIII LO im. J. Zamoyskiego 77,5
70 Pęczek Piotr Zespół Szkół nr 118 XLI LO 85,5
71 Piwowar Michał Zespól Szkół nr 77 XXXV LO 63,5
72 Polaczek Jan XIV LO im. St. Staszica nieobecny
73 Ptasznik Julia XXXIV LO Z Oddziałami Dwujęzycznymi 82,5
74 Rajski Maksymilian V LO im. Ks. J. Poniatowskiego nieobecny
75 Rehorowska Nina Wielokulturowe Liceum Humanistyczne nieobecna
76 Rudnicki Mateusz Zespół Szkół im. Piotra Wysockiego 53
77 Rudnik Marta LXVII LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 61,5
78 Rudzińska Klaudia IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE 67
79 Sadowski Andrzej II LO im. Stefana Batorego 76
80 Saramonowicz Konstancja XXII LO Z Oddziałami Dwujęzycznymi 62
81 Satkowska Zofia Prywatne LO Sióstr Nazaretanek 46
82 Skoneczna Julia IX LO im. K. Hoffmanowej 69,5
83 Skórnicki Filip IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE 55,5
84 Skręta Michał I SLO z Maturą Międzynarodową Im. Jam Sahiba Digvijay Sinhji 77
85 Smycz Michał XIV LO im. St. Staszica nieobecny
86 Socha Maria XIV LO im. St. Staszica 73,5
87 Sołtan Mikołaj XIV LO im. St. Staszica 72,5
88 Spławska Kalina XIV LO im. St. Staszica 82
89 Stankiewicz Karolina II LO im. Stefana Batorego 84
90 Szczęch Olivia Prywatne LO Sióstr Nazaretanek 71
91 Szrom Lublana II LO im. Stefana Batorego 83
92 Szwedowicz Jakub 2 Społeczne LO im. Pawła Jasienicy 84
93 Śledź Kamila XIV LO im. St. Staszica 81,5
94 Tappenden Anna LXVII LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 72,5
95 Toka Piotr V LO im. Ks. J. Poniatowskiego 65
96 Tokarski Filip XIV LO im. St. Staszica 67
97 Trzaska Adam V LO im. Ks. J. Poniatowskiego x niezakwalifikowany
98 Walczak Maciej XIV LO im. St. Staszica nieobecny
99 Wałachowski Wojciech II LO im. Stefana Batorego nieobecny
100 Warkocka Aleksandra IX LO im. K. Hoffmanowej 41
101 Wąsowski Mikołaj 2 Społeczne LO im. Pawła Jasienicy 75
102 Wesołowska Oliwia VI LO im. J. Kochanowskiego 38,5
103 Węgierek Wojciech LXXV LO im. Jana III Sobieskiego 65
104 Wieczorek Ewa XIV LO im. St. Staszica 88
105 Wilczek Emilian Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 64
106 Wyjadłowska Julia Prywatne Liceum Ogólnokształcące nr 32 Hanny Buśkiewicz-Piskorskiej 81
107 Zabiegliński Mikołaj XIV LO im. St. Staszica 70,5
108 Zaręba Marta XIV LO im. St. Staszica 56

x - nie wyrażono zgody na publikacje wyniku w internecie