Lista z wynikami części pisemnej II Etapu 44. OJA

Wyniki części pisemnej 44. Olimpiady Języka Angielskiego - Okręg warszawski

Do egzaminu ustnego zostają dopuszczeni ci kandydaci, którzy uzyskali co najmniej 60 pkt.

Egzamin ustny odbędzie się w dniu 20 stycznia 2020 r. w siedzibie SWPS ul. Chodakowska 19/31

Harmonogram egzaminu ustnego będzie opublikowany w dniu 17 stycznia 2020 r.

Lp. Nazwisko Imię Nazwa szkoły Adres Miasto pisemny Uwagi
1 Baker Kacper II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa 60
2 Baryłka Jerzy LXIV LO im. Stanisława Ignacego Witkiewicza "Witkacego" ul. Elbląska 51 01-737 Warszawa 50
3 Biziel Piotr XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika ul. Bema 76 01-225 Warszawa 83
4 Bogdański Jan IX LO im. K. Hoffmanowej ul. Hoża 88 00-682 Warszawa 63,5
5 Busiło Szymon II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa 73,5
6 Cendrowski Rafał CXXII LO im. Ignacego Domeyki ul. Staffa 3/5 01-891 Warszawa 71,5
7 Chołdzyńska Maria Autorskie LO Niepubliczne nr 42 ul. Iwicka 47b 00-735 Warszawa 50
8 Cybiński Kacper XLI LO im. Joachima Lelewela ul. Kiwerska 3 01-682 Warszawa 61
9 Czaja Aleks Zespół Szkół nr 31im. Jana Kilińskiego ul. Felińskiego 13 01-513 Warszawa 26,5
10 Czerwiński Mikołaj ZS Ogólnokształcących nr 6 im. J. Kochanowskiego w Radomiu ul. Kilińskiego 25 26-600 Radom 49,5
11 Dębińska Anna XXI LO im. H. Kołłątaja ul. Grójecka 93 02-101 Warszawa 37,5
12 Drążkiewicz Maria ZS Ogólnokształcących nr 6 im. J. Kochanowskiego w Radomiu ul. Kilińskiego 25 26-600 Radom 70,5
13 Dziedzic Hanna II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa nieobecna
14 Ferenc Patryk XXVIII LO im. Jana Kochanowskiego ul. Wiktorska 99 02-575 Warszawa 48,5
15 Fila Piotr Zespól Szkół Licealnych i Technicznych Nr 1 ul. Wiśniowa 56 02-520 Warszawa 57
16 Gadomska Daria LXVII LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego ul. Hoża 11/15 00-528 Warszawa 55
17 Garwoliński Tymoteusz II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa 85,5
18 Gieraziński Bartosz IX LO im. K. Hoffmanowej ul. Hoża 88 00-682 Warszawa 71
19 Golińska Agnieszka LXVII LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego ul. Hoża 11/15 00-528 Warszawa 77
20 Harrison Maria II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa 60
21 Horoszczak Magdalena LXV LO ul. Marynarska 2/6 02-674 Warszawa nieobecna
22 Jasińska Pola Martyna LXVII LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego ul. Hoża 11/15 00-528 Warszawa * nie zakwalifikowana
23 Kamiński-Pakuła Michał VIII LO im. Władysława IV ul. Jagiellońska 38 03-719 Warszawa 68,5
24 Kania Judyta Zespół Szkół nr 31 im. Jana Kilińskiego ul. Felińskiego 13 01-513 Warszawa 35
25 Karczewska Oliwia LXIV LO im. Stanisława Ignacego Witkiewicza "Witkacego" ul. Elbląska 51 01-737 Warszawa 42
26 Kaszycki Jakub XIV LO im. St. Staszica ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa 71,5
27 Kawałkowska Julia XXVIII LO im. Jana Kochanowskiego ul. Wiktorska 99 02-575 Warszawa 55
28 Kawczyński Jakub XXVIII LO im. Jana Kochanowskiego ul. Wiktorska 99 02-575 Warszawa 49,5
29 Keane Julia XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika ul. Bema 76 01-225 Warszawa 62
30 Kiecka Maria ZS Ogólnokształcących nr 6 im. J. Kochanowskiego w Radomiu ul. Kilińskiego 25 26-600 Radom 64,5
31 Kingston Gabriela XXVII LO im. Tadeusza Czackiego ul. Polna 5 00-625 Warszawa 80,5
32 Knopp Kajetan XIV LO im. St. Staszica ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa 62
33 Komorowski Jan XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika ul. Bema 76 01-225 Warszawa 37,5
34 Konopczyński Kacper XLI LO im. Joachima Lelewela ul. Kiwerska 3 01-682 Warszawa 72
35 Kopka Piotr XVIII LO im. J. Zamoyskiego ul. Smolna 30 00-375 Warszawa 80
36 Kot Krzysztof LXIV LO im. Stanisława Ignacego Witkiewicza "Witkacego" ul. Elbląska 51 01-737 Warszawa 60,5
37 Kotlewska Julia XV LO im. N. Żmichowskiej ul. Klonowa 16 00-591 Warszawa 49,5
38 Kowalczyk Katarzyna XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika ul. Bema 76 01-225 Warszawa 55
39 Kowalska Monika XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika ul. Bema 76 01-225 Warszawa 64
40 Kramarz Fernandez Kacper XVI LO im. S. Sempołowskiej ul. Ks. Jerzego Popiełuszki 5 01-786 Warszawa 55
41 Krasowska Alicja II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa 56,5
42 Kupidura Piotr V LO im. Ks. J. Poniatowskiego ul. Nowolipie 8 00-150 Warszawa 48,5
43 Leple Monika XXI LO im. H. Kołłątaja ul. Grójecka 93 02-101 Warszawa 47
44 Lisowska Agata XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika ul. Bema 76 01-225 Warszawa 67
45 Makowski Jędrzej XXVII LO im. Tadeusza Czackiego ul. Polna 5 00-625 Warszawa 81
46 Małachowska Marta XV LO im. N. Żmichowskiej ul. Klonowa 16 00-591 Warszawa 65,5
47 Małasiewicz Jakub Zespół Szkół nr 31 im. Jana Kilińskiego ul. Felińskiego 13 01-513 Warszawa nieobecny
48 Marynowicz Maja LXI LO im. Janiny Zawadowskiej ul. P.Gintrowskiego 36 02-697 Warszawa 35
49 Mazurczak Jakub IX LO im. K. Hoffmanowej ul. Hoża 88 00-682 Warszawa 48,5
50 McGrath Aniela II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa 41
51 McGuire Riain CXXII LO im. Ignacego Domeyki ul. Staffa 3/5 01-891 Warszawa 54,5
52 Meredith Goran Zespół Szkół nr 31 im. Jana Kilińskiego ul. Felińskiego 13 01-513 Warszawa 28,5
53 Mikulski Michał Zespół Szkół nr 31 im. Jana Kilińskiego ul. Felińskiego 13 01-513 Warszawa nieobecny
54 Milczarek Zofia XXVIII LO im. Jana Kochanowskiego ul. Wiktorska 99 02-575 Warszawa 52
55 Miłachowska Aleksandra XXX LO im. J. Śniadeckiego ul. Wolność 1/3 01-018 Warszawa nieobecna
56 Mospan Jeremi XXVII LO im. Tadeusza Czackiego ul. Polna 5 00-625 Warszawa 86,5
57 Mossakowska Zofia LXIV LO im. Stanisława Ignacego Witkiewicza "Witkacego" ul. Elbląska 51 01-737 Warszawa 73,5
58 Najda Zuzanna Prywatne LO Sióstr Nazaretanek ul. Czerniakowska 137 00-720 Warszawa 69,5
59 Nawrocka Aleksandra Niepubliczne LO im. Roberta Schumana Fundacja "Primus" ul. Zoltana Balo 1 02-793 Warszawa 73
60 Nosal Jan Krzysztof LXIV LO im. Stanisława Ignacego Witkiewicza "Witkacego" ul. Elbląska 51 01-737 Warszawa 62,5
61 Nowak Aleksandra V LO im. Ks. J. Poniatowskiego ul. Nowolipie 8 00-150 Warszawa 39
62 Obara Jan XXVIII LO im. Jana Kochanowskiego ul. Wiktorska 99 02-575 Warszawa 67,5
63 Osiecki Jędrzej XI LO im. Mikołaja Reja Plac Małachowskiego 1 00-063 Warszawa 67,5
64 Perkowska Klaudia Zespół Szkół nr 39 CXVI LO ul. Bełska 1/3 02-638 Warszawa 39
65 Pisarzewski Stanisław LXIII LO im. Lajosa Kossutha ul. Hirszfelda 11 02-776 Warszawa 54,5
66 Piskorz Lena V LO im. Ks. J. Poniatowskiego ul. Nowolipie 8 00-150 Warszawa 61,5
67 Polomcic Marko IV LO im. Adama Mickiewicza ul. Saska 59 03-914 Warszawa 55,5
68 Połosak Weronika Zespół Szkół nr 39 CXVI LO ul. Bełska 1/3 02-638 Warszawa 27,5
69 Popiewski Maciej ZS Ogólnokształcących nr 6 im. J. Kochanowskiego w Radomiu ul. Kilińskiego 25 26-600 Radom 54
70 Puch Antoni XIV LO im. St. Staszica ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa 58
71 Redmer Maria Wielokulturowe Liceum Humanistyczne im. Jacka Kuronia ul. Kłopotowskiego 31 03-720 Warszawa 53
72 Rohde Janina CLV LO ul. Wojciecha Żywnego 25 02-701 Warszawa 65,5
73 Rumowska Hanna II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa nieobecna
74 Saba Wojciech XXII LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jose Marti ul. Staffa 111 01-891 Warszawa 28
75 Safiański Mikołaj V LO im. Ks. J. Poniatowskiego ul. Nowolipie 8 00-150 Warszawa nieobecny
76 Sałbut Weronika III LO im. płk. D. Czachowskiego w Radomiu ul. Traugutta 44 26-600 Radom 53,5
77 Sankowska Zofia XV LO im. N. Żmichowskiej ul. Klonowa 16 00-591 Warszawa nieobecna
78 Siemiątkowska Ewa II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa 55
79 Sitkowska Aleksandra IX LO im. K. Hoffmanowej ul. Hoża 88 00-682 Warszawa nieobecna
80 Skibiński Mateusz LXI LO im. Janiny Zawadowskiej ul. P.Gintrowskiego 36 02-697 Warszawa 47,5
81 Skorupska-Ruiz Greta V LO im. Ks. J. Poniatowskiego ul. Nowolipie 8 00-150 Warszawa 70,5
82 Smoliński Dominik Zespół Szkół nr 31 im. Jana Kilińskiego ul. Felińskiego 13 01-513 Warszawa 18,5
83 Sobierski Jeremi V LO im. Ks. J. Poniatowskiego ul. Nowolipie 8 00-150 Warszawa 54
84 Sokołowska Zuzanna ZS Ogólnokształcących nr 6 im. J. Kochanowskiego w Radomiu ul. Kilińskiego 25 26-600 Radom 52,5
85 Stanek Mateusz XIV LO im. St. Staszica ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa 69
86 Strzałkowski Igor III LO im. płk. D. Czachowskiego w Radomiu ul. Traugutta 44 26-600 Radom 30
87 Suwalska Julia III LO im. płk. D. Czachowskiego w Radomiu ul. Traugutta 44 26-600 Radom 44,5
88 Szczepańska Julia Wielokulturowe Liceum Humanistyczne im. Jacka Kuronia ul. Kłopotowskiego 31 03-720 Warszawa 53
89 Szczerba Aleksandra XL LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego ul. Platynowa 1 00-808 Warszawa nieobecna
90 Tomaniak Mateusz XXXVII LO im. J. Dąbrowskiego ul. Świętokrzyska 1 00-360 Warszawa nieobecny
91 Tomaszewska Julia Prywatne LO Sióstr Nazaretanek ul. Czerniakowska 137 00-720 Warszawa 63,5
92 Traczyk Mikołaj LXIV LO im. Stanisława Ignacego Witkiewicza "Witkacego" ul. Elbląska 51 01-737 Warszawa 78
93 Trynkus Erwin XIV LO im. St. Staszica ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa 79
94 Urbanowicz Milena XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika ul. Bema 76 01-225 Warszawa 69
95 Wasiak Gustaw XVII LO im. Frycza-Modrzewskiego ul. Elektoralna 5/7 00-137 Warszawa * nie zakwalifikowany
96 Waśkiewicz Julia XXVIII LO im. Jana Kochanowskiego ul. Wiktorska 99 02-575 Warszawa * nie zakwalifikowana
97 Wiśniewska Julia II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa 55,5
98 Wnorowski Jeremi IV LO im. Adama Mickiewicza ul. Saska 59 03-914 Warszawa 65,5
99 Wojda Maurycy XIV LO im. St. Staszica ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa 55
100 Wojtkiewicz Marta II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa 73
101 Wyrzykowski Jakub LXIV LO im. Stanisława Ignacego Witkiewicza "Witkacego" ul. Elbląska 51 01-737 Warszawa 64,5
102 Xiao Anna Yao XIV LO im. St. Staszica ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa 64,5
103 Żelazowska Maria ZS Ogólnokształcących nr 6 im. J. Kochanowskiego w Radomiu ul. Kilińskiego 25 26-600 Radom 43
104 Żmudowski Filip CXXII LO im. Ignacego Domeyki ul. Staffa 3/5 01-891 Warszawa 64,5

znak * - nie wyrażono zgody na prezentację wyniku w internecie