Lista z wynikami części pisemnej II Etapu 43. OJA

Wyniki części pisemnej II Etapu 43. Olimpiady Języka Angielskiego - Okręg Warszawski

Do egzaminu ustnego zastają dopuszczeni ci kandydaci, którzy uzyskali co najmniej 65 pkt.

Egzamin ustny odbędzie się w dniu 18 stycznia 2019 r, w SWPS ul. Chodakowska 19/31

Lp. Nazwisko Imię Nazwa szkoły pisemny Uwagi
1 Adamczuk Barbara LXVII LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 73,5
2 Babiński Michał XIV LO im. St. Staszica 54,5
3 Bedyński Maksym Autorskie LO Niepubliczne nr 42 nieobecny
4 Białecka Urszula XXVIII LO im. Jana Kochanowskiego 61
5 Biziel Piotr XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika 70
6 Bodnar Maja IX LO im. K. Hoffmanowej 38,5
7 Bogdański Jan IX LO im. K. Hoffmanowej 78
8 Brudkowska Natalia II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi 52,5
9 Brzozowska Zofia XXVII LO im. Tadeusza Czackiego nieobecna
10 Cendrowski Rafał CXXII LO im. Ignacego Domeyki 62
11 Chrzanowska Aleksandra IX LO im. K. Hoffmanowej 54,5
12 Cieśla Paulina XIV LO im. St. Staszica 68
13 Cieślik Weronika LXIV LO im. Stanisława Ignacego Witkiewicza "Witkacego" 73,5
14 Drążkiewicz Maria ZS Ogólnokształcących nr 6 im. J. Kochanowskiego w Radomiu * zakwalifikowana
15 Farkowska Zofia XIV LO im. St. Staszica 63,5
16 Fuchs Blanka XI LO im. Mikołaja Reja 55,5
17 Gąsiorowski Aleksander Zespól Szkół nr 79 XXXVIII LO 53
18 Golińska Agnieszka LXVII LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 61
19 Gralka Jakub LXVII LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 65,5
20 Herbert James XIV LO im. St. Staszica 61
21 Herter Paweł Zespół Szkół Specjalnych w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii 35
22 Jabłońska Maja XV LO im. N. Żmichowskiej 65
23 Jarosz Aleksandra LXI LO im. Janiny Zawadowskiej 53
24 Jarosz Karolina LXI LO im. Janiny Zawadowskiej 51
25 Jaworski Jakub XXXV LO im. Bolesława Prusa 54
26 Kabacińska Katarzyna LXVII LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 57
27 Kaliszczuk Monika IX LO im. K. Hoffmanowej 66
28 Kaźmierczak Zuzanna XLI LO im. Joachima Lelewela * niezakwalifikowana
29 Kiecka Maria ZS Ogólnokształcących nr 6 im. J. Kochanowskiego w Radomiu 67,5
30 Kingston Gabriela XXVII LO im. Tadeusza Czackiego 70,5
31 Kopka Piotr XVIII LO im. J. Zamoyskiego 65
32 Kossakowska-Wojdaszka Wiktoria LXVII LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 48
33 Kowalewski Mikołaj X LO im. Królowej Jadwigi 67
34 Kowalska Monika XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika 72
35 Koziczyński Michał LXVII LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 73
36 Krasucki Stanisław XI LO im. Mikołaja Reja 50
37 Kuc Julia XXVII LO im. Tadeusza Czackiego 77
38 Kurkliński Igor XIV LO im. St. Staszica 52,5
39 Kuźma Fryderyk II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi * niezakwalifikowany
40 Linczewski Mikołaj LXIV LO im. Stanisława Ignacego Witkiewicza "Witkacego" 65,5
41 Lisowska Agata XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika 70,5
42 Lisowska Julia LXIII LO im. Lajosa Kossutha * zakwalifikowana
43 Lubomirski Sebastian VI LO im. Tadeusza Reytana 55,5
44 Majcher Maja II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi nieobecna
45 Maliszewski Maggie Prywatne LO Sióstr Nazaretanek 71
46 Małachowska Marta XV LO im. N. Żmichowskiej 67,5
47 Marchwiński Julian XVIII LO im. J. Zamoyskiego * zakwalifikowany
48 Marcjasz Filip CXXII LO im. Ignacego Domeyki 65
49 Miarczyńska Zofia LXVII LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 53,5
50 Młynarczyk Sonia LXIII LO im. Lajosa Kossutha 47,5
51 Mospan Jeremi XXVII LO im. Tadeusza Czackiego 92
52 Mossakowska Zofia LXIV LO im. Stanisława Ignacego Witkiewicza "Witkacego" 78
53 Moszczyński Jan XXXV LO im. Bolesława Prusa 61
54 Mucha Maksymilian II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi 77
55 Nawrocka Aleksandra VI LO im. Tadeusza Reytana 52,5
56 Naziri Amir XXVIII LO im. Jana Kochanowskiego nieobecny
57 Nowakowska Barbara VIII LO im. Władysława IV 60,5
58 Oberda Karol XXXV LO im. Bolesława Prusa 65
59 Ochwat Adam XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika 72
60 Odrowąż-Sypniewski Mateusz XIV LO im. St. Staszica 67
61 Onderski Michał II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi nieobecny
62 Owczarek Julia I Społeczne LO im. Maharadży Jam Saheba Digvijay Sinhji 80,5
63 Pasterz Ewa XVIII LO im. J. Zamoyskiego 60,5
64 Paśnik Zuzanna I Społeczne LO im. Maharadży Jam Saheba Digvijay Sinhji 54,5
65 Piotrowski Szymon XXVIII LO im. Jana Kochanowskiego nieobecny
66 Pisarzewski Stanisław LXIII LO im. Lajosa Kossutha 65
67 Pośnik Kaja II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi 46,5
68 Price Tadeusz XXVII LO im. Tadeusza Czackiego 87,5
69 Puch Antoni XIV LO im. St. Staszica 65
70 Rajtor Magdalena XXVII LO im. Tadeusza Czackiego 67
71 Redmer Maria Wielokulturowe Liceum Humanistyczne im. Jacka Kuronia 60
72 Rogulski Piotr V LO im. Ks. J. Poniatowskiego 65,5
73 Sitkowska Aleksandra IX LO im. K. Hoffmanowej 53
74 Skalij Tymon XCIV Liceum Ogólnokształcące im. Gen. Stanisława Maczka 59
75 Skibniewski Bartosz IX LO im. K. Hoffmanowej 73,5
76 Skorupska-Ruiz Greta V LO im. Ks. J. Poniatowskiego 50
77 Skórska Alicja XXVIII LO im. Jana Kochanowskiego 54
78 Skublicki Konrad XIV LO im. St. Staszica 69
79 Smith Victor Zespół Szkół nr 22 LXXXIII LO 53
80 Sokal Zuzanna IX LO im. K. Hoffmanowej 55,5
81 Soska Karina XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika * zakwalifikowana
82 Sośnicka Anna LXVII LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 78
83 Sot Anna II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi 51,5
84 Sroczyńska Agnieszka LXIV LO im. Stanisława Ignacego Witkiewicza "Witkacego" 75,5
85 Stanek Mateusz XIV LO im. St. Staszica nieobecny
86 Stryjek Mateusz CXXII LO im. Ignacego Domeyki 91,5
87 Szczerba Aleksandra XL LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego 77
88 Śmigielska Maria XIV LO im. St. Staszica 83
89 Trzaskowska Adriana LXIV LO im. Stanisława Ignacego Witkiewicza "Witkacego" 77,5
90 Twardzisz Julia II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi 47
91 Wajs Aleksandra V LO im. Ks. J. Poniatowskiego 65,5
92 Wasiak Gustaw XVII LO im. Frycza-Modrzewskiego 58
93 Widła Joanna I Społeczne LO im. Maharadży Jam Saheba Digvijay Sinhji * zakwalifikowana
94 Wiśniewska Julia II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi 63,5
95 Witkowski Igor XIV LO im. St. Staszica 68,5
96 Wojtkiewicz Marta II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi 71,5
97 Wornbard Jakub XIV LO im. St. Staszica 79
98 Zawadzka Oliwia XLI LO im. Joachima Lelewela 50
99 Zawicka Dominika II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi 60,5
100 Zglinicka Maja XXVIII LO im. Jana Kochanowskiego 39
101 Ziemła Mateusz Ogólnokształcące Liceum Lotnicze w Dęblinie 65
102 Żmudowski Filip CXXII LO im. Ignacego Domeyki 57,5

znak * - nie wyrażono zgody na prezentację wyniku w internecie