Lista z wynikami części pisemnej II Etapu 42. OJA

Warszawska lista uczestników 42. Olimpiady Języka Angielskiego

Osoby, które uzyskały 65 pkt. lub więcej zostały zakwalifikowane do egzaminu ustnego.

Dokładny harmonogram egzaminu ustnego z numerami sal zostanie podany na naszej stronie w dniu 22 stycznia 2018 r.

Lp. Nazwisko Imię Nazwa szkoły Pisemny Uwagi
1 Adamska Agnieszka Nr3 STO 52,5
2 Adamski Bartłomiej Zespół Szkół nr 51 CXXII LO im. Ignacego Domeyki 49,5
3 Bałdowski Bartosz Nr3 STO 73
4 Bartczak Zuzanna LXVII LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 69,5
5 Batko Julia XXXIII LO im. Mikołaja Kopernika 58,5
6 Beręsewicz Dorota LXVII LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 71,5
7 Białecka Alexandra XXV LO im. Józefa Wybickiego 53,5
8 Białecka Urszula XXVIII LO im. Jana Kochanowskiego 68
9 Bieńkowski Bartosz XIV LO im. St. Staszica x zakwalifikowany
10 Bogdański Filip Zespól Szkół Licealnych i Technicznych Nr 1 85
11 Bolikowska Zuzanna XXVIII LO im. Jana Kochanowskiego 46,5
12 Brzozowska Zofia XXVII LO im. Tadeusza Czackiego 59
13 Cheda Tomasz VI LO im. J. Kochanowskiego w Radomiu 95
14 Chmielewski Aleksander Zespól Szkół Licealnych i Technicznych Nr 1 68
15 Chudzik Michał VI LO im. J. Kochanowskiego w Radomiu 74
16 Ciesielski Wojciech LO Przymierza Rodzin im. Jan Pawła II 50
17 Cieśla Paulina XIV LO im. St. Staszica 70
18 Crowley Lua IX LO im. K. Hoffmanowej 82,5
19 Dacewicz Marcin XIX LO Im. Powstańców Warszawy 75
20 Drążkiewicz Małgorzata VI LO im. J. Kochanowskiego w Radomiu 87
21 Dróżdż Gerard VI LO im. J. Kochanowskiego w Radomiu nieobecny
22 Furtak Bartosz LXVII LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 80
23 Gągała Alicja II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi 64
24 Głowacki Aleksy LXIV LO im. Stanisława Ignacego Witkiewicza "Witkacego" 70,5
25 Gralka Jakub LXVII LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 59,5
26 Gunaydin Jan V LO im. Ks. J. Poniatowskiego 58
27 Herbert James XIV LO im. St. Staszica 62
28 Herter Paweł Zespół Szkół Specjalnych w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii 44,5
29 Jarosz Aleksandra LXI LO im. Janiny Zawadowskiej 51
30 Jaworski Jakub XXXV LO im. Bolesława Prusa 47,5
31 Jeleński Konstanty XIV LO im. St. Staszica 60,5
32 Kaszuba Edyta XIV LO im. St. Staszica nieobecna
33 Kaźmierczak Zuzanna II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi 68
34 Kingston Gabriela XXVII LO im. Tadeusza Czackiego 90,5
35 Kołybko Mikołaj VIII LO im. Władysława IV 54
36 Kowalska Monika XXXIII LO im. Mikołaja Kopernika 73,5
37 Kozioł Natalia LXIII LO im. Lajosa Kossutha 65
38 Krasińska Lara II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi nieobecna
39 Krasiński Adam XVI LO im. S. Sempołowskiej nieobecny
40 Krawczyk Olga II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi nieobecna
41 Kurpiewska Dominika II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi 93,5
42 Kuza-Tarkowska Barbara 2 Społeczne LO im. Pawła Jasienicy nieobecna
43 Legień Natalia Zespół Szkół Nr 1 LO nieobecna
44 Łebek Zuzanna XXXIII LO im. Mikołaja Kopernika x niezakwalifikowana
45 Madejski Adam XXXIII LO im. Mikołaja Kopernika nieobecny
46 Makowski Jarosław XI LO im. Mikołaja Reja 65,5
47 Malinowski Michał XIV LO im. St. Staszica 69,5
48 Maliszewski Maggie Prywatne LO Sióstr Nazaretanek nieobecna
49 Małachowska Marta XV LO im. N. Żmichowskiej 69
50 Marciniak Jakub XXVIII LO im. Jana Kochanowskiego nieobecny
51 Mazurkiewicz Zofia XXVII LO im. Tadeusza Czackiego nieobecna
52 Mere Karol VI LO im. Tadeusza Reytana 69,5
53 Michno Julia II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi x niezakwalifikowana
54 Miernowski Patryk XVII LO im. Frycza-Modrzewskiego 68
55 Morgan Jan VI LO im. J. Kochanowskiego w Radomiu 80
56 Mroczek Aleksandra XXXIII LO im. Mikołaja Kopernika nieobecna
57 Mucha Maksymilian II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi 70
58 Niewiarowski Hubert VIII LO im. Władysława IV 74
59 Nowaczyński Jakub IV LO im. Adama Mickiewicza 72,5
60 Oberda Karol XXXV LO im. Bolesława Prusa 59
61 Odrowąż-Sypniewski Mateusz XIV LO im. St. Staszica 51,5
62 Ostas Zuzanna IX LO im. K. Hoffmanowej x niezakwalifikowana
63 Owczarek Dominika II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi 56,5
64 Pasterz Ewa XVIII LO im. J. Zamoyskiego 70,5
65 Paśnik Zuzanna I SLO z Maturą Międzynarodową Im. Jam Sahiba Digvijay Sinhji nieobecna
66 Pęczek Piotr XLI LO im. Joachima Lelewela nieobecny
67 Pietracha Jacek V LO im. Ks. J. Poniatowskiego 65
68 Placzke Magdalena VI LO im. Tadeusza Reytana 68,5
69 Popławski Mikołaj II Liceum Ogólnokształcące im. prof.. Kazimierza Morawskiego 78
70 Posobkiewicz Anna VI LO im. J. Kochanowskiego w Radomiu 75
71 Pudłowski Patryk 2 Społeczne LO im. Pawła Jasienicy 88
72 Radecki Kacper Zespól Szkół Licealnych i Technicznych Nr 1 60
73 Rajtor Magdalena XXVII LO im. Tadeusza Czackiego 78
74 Romaniuk Filip XXII LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jose Marti 74
75 Romańska Wiktoria XXXV LO im. Bolesława Prusa 68,5
76 Rudzińska Klaudia IV LO IM.DRA TYTUSA CHAŁUBIŃSKIEGO 63,5
77 Sawicki Piotr XXII LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jose Marti 75
78 Skibiński Mateusz LO Przymierza Rodzin im. Jan Pawła II 53,5
79 Skoneczna Julia IX LO im. K. Hoffmanowej nieobecna
80 Smoleń Jan V LO im. Ks. J. Poniatowskiego nieobecny
81 Socha Maria XIV LO im. St. Staszica nieobecna
82 Sokal Zuzanna IX LO im. K. Hoffmanowej 62
83 Sroczyńska Agnieszka LXIV LO im. Stanisława Ignacego Witkiewicza "Witkacego" 75
84 Stryjek Mateusz Zespół Szkół nr 51 CXXII LO im. Ignacego Domeyki 77,5
85 Syska Dominika II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi nieobecna
86 Tappenden Anna LXVII LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 79,5
87 Trzaska Michał XIV LO im. St. Staszica 65,5
88 Trzaskowska Adriana LXIV LO im. Stanisława Ignacego Witkiewicza "Witkacego" nieobecna
89 Tulin Hanna XCIV Liceum Ogólnokształcące im. Gen. Stanisława Maczka 45
90 Urraca-Makuch Laura XLIX LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. J. W. Goethego 81,5
91 Wicherkiewicz Fryderyka Zespół Szkół nr 51 CXXII LO im. Ignacego Domeyki x niezakwalifikowana
92 Widła Joanna I SLO z Maturą Międzynarodową Im. Jam Sahiba Digvijay Sinhji nieobecna
93 Włodarczyk Robert IV LO im. Adama Mickiewicza nieobecny
94 Wojtkiewicz Marta II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi 87
95 Wornbard Jakub XIV LO im. St. Staszica nieobecny
96 Wójcik Marcin VI LO im. J. Kochanowskiego w Radomiu nieobecny
97 Zawada Alicja 2 Społeczne LO im. Pawła Jasienicy x zakwalifikowana
98 Zesławska Emilia XVII LO im. Frycza-Modrzewskiego nieobecna

znak x - nie wyrażono zgody na prezentację wyniku w internecie