Informacja o miejscu i czasie części pisemnej II Etapu 46. OJA

Egzamin pisemny odbędzie się w dniu 10 stycznia 2022 r. w godz. 1200 do 1430 w gmachu XXXIII Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Warszawie, ul. Bema 76. Prosimy o przybycie na miejsce o godz. 1130 z dowodem osobistym lub legitymacją szkolną ze zdjęciem. Brak dokumentu tożsamości uniemożliwi wzięcie udziału w egzaminie.

Jednocześnie informujemy o konieczności posiadania maseczki, własnego długopisu i obuwia na zmianę.

Lp. Uczniowie Szkoła Adres Miasto
1 Bagniewska Martyna XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
2 Bajwoluk Aleksandra CLV LO ul. Wojciecha Żywnego 25 02-701 Warszawa
3 Banachowicz William ZSzkFototech. ul. Spokojna 13 01-044 Warszawa
4 Basa Julia IX LO ul. Hoża 88 00-682 Warszawa
5 Bołtowicz Aleks Niep.LO nr 76 ul. Rogatkowa 50 04-773 Warszawa
6 Busiło Szymon II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
7 Chołdzyńska Maria ANiep. LO nr 42 ul. Iwicka 47b 00-735 Warszawa
8 Cieślik Antoni II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
9 Dąbrowska Jolanta ZSLiT Nr 1 ul. Wiśniowa 56 02-520 Warszawa
10 Dąbrowska Maja XXX LO ul. Wolność 1/3 01-018 Warszawa
11 Dobrolińska Oliwia XLV LO ul. Miła 26 01-047 Warszawa
12 Dutka Teodor V LO ul. Nowolipie 8 00-150 Warszawa
13 Ebing Ryszard XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
14 Francuz Maksymilian IX LO ul. Hoża 88 00-682 Warszawa
15 Gajewski Łukasz ZSBEM ul. Wójtowska 3 05-822 Milanówek
16 Galecka Milena ZSzkFototech. ul. Spokojna 13 01-044 Warszawa
17 Główka Aleksandra V LO ul. Nowolipie 8 00-150 Warszawa
18 Golczyk Daniel XXX LO ul. Wolność 1/3 01-018 Warszawa
19 Gontarz Jakub XLV LO ul. Miła 26 01-047 Warszawa
20 Gordon Róża VII LO ul. Wawelska 46 02-067 Warszawa
21 Górecka Agata STO nr 99 ul. Powstańców Śląskich 67a 01-355 Warszawa
22 Grzybek Stanisław XLII LO ul. Madalińskiego 22 02-513 Warszawa
23 Harasimik Małgorzata LXVII LO ul. Hoża 11/15 00-528 Warszawa
24 Hernik Martyna XXVII LO ul. Polna 5 00-625 Warszawa
25 Jabłońska Katarzyna XXVII LO ul. Polna 5 00-625 Warszawa
26 Janusz Alicja IX LO ul. Hoża 88 00-682 Warszawa
27 Keane Julia XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
28 Kizińczuk Olga II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
29 Knap Maciej XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
30 Komorowski Jan XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
31 Kryska Michał XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
32 Kucharski Rafał IX LO ul. Hoża 88 00-682 Warszawa
33 Kunica Aniela LXI LO ul. Wincentego Rzymowskiego 36 02-697 Warszawa
34 Kycia Jan XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
35 Makowska Zuzanna XVI LO ul. Ks. Jerzego Popiełuszki 5 01-786 Warszawa
36 Mazurek Michał XXXV LO ul. Zwycięzców 7/9 03-936 Warszawa
37 Miłachowska Aleksandra XXX LO ul. Wolność 1/3 01-018 Warszawa
38 Możaryn Paweł V LO ul. Nowolipie 8 00-150 Warszawa
39 Musiał Olga XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
40 Muszyński Miłosz VIII LO ul. Jagiellońska 38 03-719 Warszawa
41 Nawrocka Aleksandra Niep.LO Primus ul. Zoltana Balo 1 02-793 Warszawa
42 Niebrzydowska Joanna NLO Łomianki ul. Wiślana 35 05-092 Łomianki
43 Nowicka Alicja XXVII LO ul. Polna 5 00-625 Warszawa
44 Oramus Berenika II LO ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa
45 Patoka Jakub XXX LO ul. Wolność 1/3 01-018 Warszawa
46 Pawliński Maurycy NLO nr 43 ul. Wóycickiego 1/3, bud. 18 01-938 Warszawa
47 Piwowarska Izabela XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
48 Pszenicyn Michał XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
49 Smoczyński Jakub ANiep. LO nr 42 ul. Iwicka 47b 00-735 Warszawa
50 Staniszewska Zuzanna XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
51 Stolarska Dobromiła XXI LO ul. Grójecka 93 02-101 Warszawa
52 Śliwińska Julia XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
53 Śmiałkowski Hubert LicFilm ul. Gen. J. Zajączka 7 01-518 Warszawa
54 Świątkowska Eliza XI LO Plac Małachowskiego 1 00-063 Warszawa
55 Świątkowski Bartosz V LO ul. Nowolipie 8 00-150 Warszawa
56 Tencer Mikołaj IX LO ul. Hoża 88 00-682 Warszawa
57 Trynkus Erwin XIV LO ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa
58 Urbanowicz Milena XXXIII LO ul. Bema 76 01-225 Warszawa
59 Urbanowicz Pola CLV LO ul. Wojciecha Żywnego 25 02-701 Warszawa
60 Wajrak Weronika V LO ul. Nowolipie 8 00-150 Warszawa
61 Wasilewska Marta VI LO ul. Wiktorska 30/32 02-587 Warszawa
62 Wojewódka Mateusz XLI LO ul. Kiwerska 3 01-682 Warszawa
63 Żochowski Grzegorz CXXII LO ul. Staffa 3/5 01-891 Warszawa
64 Żuchowski Jan XXVIII LO ul. Wiktorska 99 02-575 Warszawa