Harmonogram egzaminu ustnego II Etapu XLI OJA

Podział na Komisje - egzamin ustny XLI OJA Etap Okręg Warszawski
w dniu 18 stycznia 2017 r. - SWPS, ul. Chodakowska 19/31, Warszawa


Komisja nr 1 - sala N222

godz. 1000 - 1100

Lp. Nazwisko Imię Szkoła
1 Adamus Marta XXXIV LO z Oddziałami Dwujęzycznymi
2 Andrzejczak Marcel LXIV LO
3 Ayre Victoria IX LO im. K. Hoffmanowej
4 Bartczak Zuzanna LXVII LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego

godz. 1100 - 1200

Lp. Nazwisko Imię Szkoła
5 Bartmiński Jakub XIV LO im. St. Staszica
6 Brawański Szymon Zespół Szkół nr 51 CXXII LO
7 Cheda Tomasz VI LO im. J. Kochanowskiego
8 Crowley Lua IX LO im. K. Hoffmanowej

godz. 1200 - 1300

Lp. Nazwisko Imię Szkoła
9 Dróżdż Gerard VI LO im. J. Kochanowskiego
10 Fornalik Paweł LXVII LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego
11 Furtak Bartosz LXVII LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego


Komisja nr 2 - sala N223

godz. 1000 - 1100

Lp. Nazwisko Imię Szkoła
12 Gaweł Agata II LO im. Stefana Batorego
13 Grabowski Wojciech VI LO im. J. Kochanowskiego
14 Grządkowska Alicja XXVI LO im. gen Jankowskiego Kuby
15 Jażdżewska Jagoda II LO im. Stefana Batorego

godz. 1100 - 1200

Lp. Nazwisko Imię Szkoła
16 Kalinowski Piotr XIV LO im. St. Staszica
17 Karpowicz Gabriela IX LO im. K. Hoffmanowej
18 Kaszuba Edyta XIV LO im. St. Staszica
19 Kępczyński Maciej V LO im. Ks. J. Poniatowskiego

godz. 1200 - 1300

Lp. Nazwisko Imię Szkoła
20 Kożuszek Jan XIV LO im. St. Staszica
21 Krawczyk Olga II LO im. Stefana Batorego
22 Kuc Julia XXVII LO im. Tadeusza Czackiego


Komisja nr 3 - sala N224

godz. 1000 - 1100

Lp. Nazwisko Imię Szkoła
23 Kurpiewska Dominika II LO im. Stefana Batorego
24 Łukasiewicz Wiktoria XXXIII LO im. Mikołaja Kopernika
25 Mańkowska Zofia VII LO im. Juliusza Słowackiego
26 Michalski Kacper XVIII LO im. J. Zamoyskiego

godz. 1100 - 1200

Lp. Nazwisko Imię Szkoła
27 Michnowski Andrzej XIV LO im. St. Staszica
28 Mielańczuk Maria Zespół Szkół nr 61 VI LO im. Tadeusza Reytana
29 Nakoniecznik Maciej XXXIII LO im. Mikołaja Kopernika
30 Niedziela Mikołaj 2 Społeczne LO im. Pawła Jasienicy

godz. 1200 - 1300

Lp. Nazwisko Imię Szkoła
31 Nowak Agnieszka XIV LO im. St. Staszica
32 Pęczek Piotr Zespół Szkół nr 118 XLI LO
33 Polaczek Jan XIV LO im. St. Staszica


Komisja nr 4 - sala 104

godz. 1015 - 1115

Lp. Nazwisko Imię Szkoła
34 Puczyńska Julia XIV LO im. St. Staszica
35 Pudłowski Patryk II LO im. Stefana Batorego
36 Rudzińska Klaudia IV LO IM.DRA TYTUSA CHAŁUBIŃSKIEGO
37 Rymsza Barłomiej XIV LO im. St. Staszica

godz. 1115 - 1215

Lp. Nazwisko Imię Szkoła
38 Sawicki Piotr XXII LO Z Oddziałami Dwujęzycznymi
39 Siergiej Alicja VIII LO im. Władysława IV
40 Socha Krzysztof XXXIII LO im. Mikołaja Kopernika
41 Spławska Kalina XIV LO im. St. Staszica

godz. 1215 - 1300

Lp. Nazwisko Imię Szkoła
42 Święcicka Klementyna XCIX LO im. Z. Herberta
43 Tappenden Anna LXVII LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego
44 Tarapata Karolina XI LO im. Mikołaja Reja


Komisja nr 5 - sala N225

godz. 1115 - 1215

Lp. Nazwisko Imię Szkoła
45 Toka Piotr V LO im. Ks. J. Poniatowskiego
46 Tokarski Filip XIV LO im. St. Staszica
47 Urraca-Makuch Laura Zespół Szkół nr 57 XLIX LO
48 Weychert-Waluszko Borys Zespół Szkół nr 61 VI LO im. Tadeusza Reytana

godz. 1215 - 1300

Lp. Nazwisko Imię Szkoła
49 Wilski Łukasz II LO im. Stefana Batorego
50 Wiślicz-Iwańczyk Olga LXIV LO
51 Zychowicz Marta XXXIII LO im. Mikołaja Kopernika