Harmonogram egzaminu ustnego II Etapu 46. OJA

Harmonogram części ustnej II Etapu 46. Olimpiady Języka Angielskiego - Okręg warszawski

Egzamin ustny etapu okręgowego 46. Olimpiady Języka Angielskiego będzie przeprowadzony przez wykładowców Uniwersytetu Warszawskiego i odbędzie się online. Uczestnicy dostaną na podany przez siebie adres mailowy link do spotkania online odbywającego się przy pomocy aplikacji Zoom wraz z godziną egzaminu i instrukcjami dołączenia do spotkania.

Podział na Komisje - egzamin ustny

21 stycznia 2022 r.

Komisja nr 1

godz. 830

Lp. Nazwisko Imię Nazwa szkoły
1 Basa Julia IX LO im. K. Hoffmanowej
2 Busiło Szymon II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi
3 Chołdzyńska Maria Autorskie LO Niepubliczne nr 42
4 Cieślik Antoni II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi

godz. 930

Lp. Nazwisko Imię Nazwa szkoły
5 Francuz Maksymilian IX LO im. K. Hoffmanowej
6 Golczyk Daniel XXX LO im. J. Śniadeckiego
7 Grzybek Stanisław XLII LO im. Marii Konopnickiej
8 Harasimik Małgorzata LXVII LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego

godz. 1030

Lp. Nazwisko Imię Nazwa szkoły
9 Hernik Martyna XXVII LO im. Tadeusza Czackiego
10 Jabłońska Katarzyna XXVII LO im. Tadeusza Czackiego

godz. 1115

Lp. Nazwisko Imię Nazwa szkoły
11 Janusz Alicja IX LO im. K. Hoffmanowej
12 Keane Julia XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika
13 Kizińczuk Olga II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi
14 Knap Maciej XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika

godz. 1215

Lp. Nazwisko Imię Nazwa szkoły
15 Komorowski Jan XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika
16 Kryska Michał XIV LO im. St. Staszica
17 Makowska Zuzanna XVI LO im. S. Sempołowskiej
18 Musiał Olga XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika

godz. 1315

Lp. Nazwisko Imię Nazwa szkoły
19 Muszyński Miłosz VIII LO im. Władysława IV

21 stycznia 2022 r.

Komisja nr 2

godz. 830

Lp. Nazwisko Imię Nazwa szkoły
20 Nawrocka Aleksandra Niepubliczne LO im. Roberta Schumana Fundacja "Primus"
21 Niebrzydowska Joanna Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Łomiankach
22 Nowicka Alicja XXVII LO im. Tadeusza Czackiego
23 Oramus Berenika II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi

godz. 930

Lp. Nazwisko Imię Nazwa szkoły
24 Pawliński Maurycy Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne nr 43 im. Lotników Amerykańskich
25 Piwowarska Izabela XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika
26 Pszenicyn Michał XIV LO im. St. Staszica
27 Sliwinska Julia XIV LO im. St. Staszica

godz. 1030

Lp. Nazwisko Imię Nazwa szkoły
28 Staniszewska Zuzanna XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika
29 Stolarska Dobromiła XXI LO im. H. Kołłątaja

godz. 1115

Lp. Nazwisko Imię Nazwa szkoły
30 Śmiałkowski Hubert Liceum Filmowe z Oddziałami Dwujęzycznymi przy Warszawskiej Szkole Filmowej
31 Tencer Mikołaj IX LO im. K. Hoffmanowej
32 Trynkus Erwin XIV LO im. St. Staszica
33 Urbanowicz Pola CLV LO

godz. 1215

Lp. Nazwisko Imię Nazwa szkoły
34 Urbanowicz Milena XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika
35 Wasilewska Marta VI LO im. Tadeusza Reytana
36 Wojewódka Mateusz XLI LO im. Joachima Lelewela
37 Żochowski Grzegorz CXXII LO im. Ignacego Domeyki