Harmonogram egzaminu ustnego II Etapu 45. OJA

Harmonogram części ustnej II Etapu 45. Olimpiady Języka Angielskiego - Okręg warszawski

Egzamin ustny etapu okręgowego 45. Olimpiady Języka Angielskiego będzie przeprowadzony przez wykładowców Uniwersytetu Warszawskiego i odbędzie się online. Uczestnicy dostaną na podany przez siebie adres mailowy link do spotkania online odbywającego się przy pomocy aplikacji Zoom wraz z godziną egzaminu i instrukcjami dołączenia do spotkania.

Podział na Komisje - egzamin ustny

8 lutego 2021 r.

Komisja nr 1

godz. 1200

Lp. Nazwisko Imię Nazwa szkoły
1 Baker Kacper II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi
2 Biziel Piotr XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika
3 Busiło Szymon II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi
4 Cendrowski Rafał CXXII LO im. Ignacego Domeyki

godz. 1300

Lp. Nazwisko Imię Nazwa szkoły
5 Ceregra Michał XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika
6 Chołdzyńka Maria Autorskie LO Niepubliczne nr 42
7 Ciesielska Martyna II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi
8 Cieślik Anna II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi

godz. 1415

Lp. Nazwisko Imię Nazwa szkoły
9 Ciołkowski Kacper XI LO im. Mikołaja Reja
10 Dąbkowski Michał XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika
11 Dobrowolska Tola XV LO im. N. Żmichowskiej
12 Domownik Anna II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi

godz. 1515

Lp. Nazwisko Imię Nazwa szkoły
13 Folwarczny Pola II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi
14 Francuz Maksymilian IX LO im. K. Hoffmanowej
15 Furmanek Karol XIV LO im. St. Staszica
16 Gieraziński Bartosz IX LO im. K. Hoffmanowej

Komisja nr 2

godz. 1200

Lp. Nazwisko Imię Nazwa szkoły
17 Gostomski Bartosz SLO STARTOWA 4K
18 Górecki Leon IX LO im. K. Hoffmanowej
19 Gruszkowska Dobromiła LXIV LO im. Stanisława Ignacego Witkiewicza "Witkacego"
20 Grzyb Natalia IX LO im. K. Hoffmanowej

godz. 1300

Lp. Nazwisko Imię Nazwa szkoły
21 Grzybek Stanisław XLII LO im. Marii Konopnickiej
22 Harasimik Małgorzata LXVII LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego
23 Harrison Maria II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi
24 Hernik Martyna XXVII LO im. Tadeusza Czackiego

godz. 1415

Lp. Nazwisko Imię Nazwa szkoły
25 Horoszczak Magdalena LXV LO im. gen. J. Bema
26 Jabłońska Maja II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi
27 Jabłońska Katarzyna XXVII LO im. Tadeusza Czackiego
28 Jac Anna XIV LO im. St. Staszica

godz. 1515

Lp. Nazwisko Imię Nazwa szkoły
29 Jasińska Pola LXVII LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego
30 Jasińska Iga LXVII LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego
31 Kamiński-Pakuła Michał VIII LO im. Władysława IV
32 Kaszewska Barbara XL LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego

Komisja nr 3

godz. 1200

Lp. Nazwisko Imię Nazwa szkoły
33 Kaszycki Jakub XIV LO im. St. Staszica
34 Keane Julia XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika
35 Kim Minji II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi
36 Kolebacz Zuzanna XLI LO im. Joachima Lelewela

godz. 1300

Lp. Nazwisko Imię Nazwa szkoły
37 Kopka Piotr XVIII LO im. J. Zamoyskiego
38 Koska Filip XIV LO im. St. Staszica
39 Kowalska Alina II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi
40 Kud Hanna XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika

godz. 1415

Lp. Nazwisko Imię Nazwa szkoły
41 Kulczycki Bartosz XXVII LO im. Tadeusza Czackiego
42 Kwiatkowski Dawid VII LO im. Juliusza Słowackiego
43 Lasowy Sebastian XIV LO im. St. Staszica
44 Maciejewski Gabriel XL LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego

godz. 1515

Lp. Nazwisko Imię Nazwa szkoły
45 Makowski Jędrzej XXVII LO im. Tadeusza Czackiego
46 Mandes Filip LXVII LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego
47 Meyer Karina Wielokulturowe Liceum Humanistyczne im. Jacka Kuronia
48 Michalak Julia II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi

godz. 1615

Lp. Nazwisko Imię Nazwa szkoły
67 Skorupska-Ruiz Greta V LO im. Ks. J. Poniatowskiego

10 lutego 2021 r.

Komisja nr 1

godz. 900

Lp. Nazwisko Imię Nazwa szkoły
49 Miniewicz Maximilian II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi
50 Mospan Jeremi XXVII LO im. Tadeusza Czackiego
51 Musiał Olga XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika
52 Nawrocka Aleksandra Niepubliczne LO im. Roberta Schumana Fundacja "Primus"

godz. 1000

Lp. Nazwisko Imię Nazwa szkoły
53 Nosal Jan LXIV LO im. Stanisława Ignacego Witkiewicza "Witkacego"
54 Nowosielska Anna II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi
55 Nykaza Katarzyna XXVII LO im. Tadeusza Czackiego
56 Nykiel Dominik II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi

godz. 1115

Lp. Nazwisko Imię Nazwa szkoły
57 Oramus Berenika II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi
58 Osiecki Jędrzej XI LO im. Mikołaja Reja
59 Osińska Aleksandra VIII LO im. Władysława IV
60 Owczarek Hanna ZS nr 127

Komisja nr 2

godz. 900

Lp. Nazwisko Imię Nazwa szkoły
61 Partycka Julia II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi
62 Piskorz Lena V LO im. Ks. J. Poniatowskiego
63 Polański Krzysztof XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika
64 Polomcic Marko IV LO im. Adama Mickiewicza

godz. 1000

Lp. Nazwisko Imię Nazwa szkoły
65 Scharf Tymoteusz Zespół Szkół im. Bohaterów Narwiku LXXXIV LO
66 Sip Klementyna XI LO im. Mikołaja Reja
68 Skowrońska-Sieber Aleksandra II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi
85 Bujak Aleksandra XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika

godz. 1100

Lp. Nazwisko Imię Nazwa szkoły
86 Dziedzic Hanna II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi

Komisja nr 3

godz. 900

Lp. Nazwisko Imię Nazwa szkoły
69 Smith Victor Zespół Szkół nr 22 LXXXIII LO
70 Szczepaniak Jakub CXXII LO im. Ignacego Domeyki
71 Szczerba Aleksandra XL LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego
72 Trynkus Erwin XIV LO im. St. Staszica

godz. 1000

Lp. Nazwisko Imię Nazwa szkoły
73 Urbanowicz Milena XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika
74 Wanielista Karol XXVII LO im. Tadeusza Czackiego
75 Wardak Małgorzata XXV LO im. Józefa Wybickiego
76 Wasilewska Marta VI LO im. Tadeusza Reytana

Komisja nr 4

godz. 900

Lp. Nazwisko Imię Nazwa szkoły
77 Witkowski Grzegorz II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi
78 Wojtkowski Maciej XXVII LO im. Tadeusza Czackiego
79 Wrzosek Aleksander XXVII LO im. Tadeusza Czackiego
80 Wyrzykowski Jakub LXIV LO im. Stanisława Ignacego Witkiewicza "Witkacego"

godz. 1000

Lp. Nazwisko Imię Nazwa szkoły
81 Zielińska Aleksandra LXVII LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego
82 Ziembińska Alicja XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika
83 Żebrowski Jakub XIV LO im. St. Staszica
84 Żochowski Grzegorz CXXII LO im. Ignacego Domeyki