Harmonogram egzaminu ustnego II Etapu 44. OJA

Harmonogram części ustnej II Etapu 44. Olimpiady Języka Angielskiego - Okręg warszawski

Podział na Komisje - egzamin ustny

20 stycznia 2020 r. - SWPS, ul. Chodakowska 19/31

Komisja nr 1 - sala S307

godz. 900

Lp. Nazwisko Imię Nazwa szkoły
1 Baker Kacper II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi
2 Biziel Piotr XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika

godz. 930

Lp. Nazwisko Imię Nazwa szkoły
3 Bogdański Jan IX LO im. K. Hoffmanowej
4 Busiło Szymon II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi

godz. 1000

Lp. Nazwisko Imię Nazwa szkoły
5 Cendrowski Rafał CXXII LO im. Ignacego Domeyki
6 Cybiński Kacper XLI LO im. Joachima Lelewela

godz. 1030

Lp. Nazwisko Imię Nazwa szkoły
7 Drążkiewicz Maria ZS Ogólnokształcących nr 6 im. J. Kochanowskiego w Radomiu
8 Garwoliński Tymoteusz II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi

godz. 1100

Lp. Nazwisko Imię Nazwa szkoły
9 Gieraziński Bartosz IX LO im. K. Hoffmanowej
10 Golińska Agnieszka LXVII LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego
11 Harrison Maria II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi

Komisja nr 2 - sala S308

godz. 900

Lp. Nazwisko Imię Nazwa szkoły
12 Kamiński-Pakuła Michał VIII LO im. Władysława IV
13 Kaszycki Jakub XIV LO im. St. Staszica

godz. 930

Lp. Nazwisko Imię Nazwa szkoły
14 Kiecka Maria ZS Ogólnokształcących nr 6 im. J. Kochanowskiego w Radomiu
15 Kingston Gabriela XXVII LO im. Tadeusza Czackiego

godz. 1000

Lp. Nazwisko Imię Nazwa szkoły
16 Knopp Kajetan XIV LO im. St. Staszica
17 Konopczyński Kacper XLI LO im. Joachima Lelewela

godz. 1030

Lp. Nazwisko Imię Nazwa szkoły
18 Kopka Piotr XVIII LO im. J. Zamoyskiego
19 Kot Krzysztof LXIV LO im. Stanisława Ignacego Witkiewicza "Witkacego"

godz. 1100

Lp. Nazwisko Imię Nazwa szkoły
20 Kowalska Monika XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika
21 Lisowska Agata XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika
22 Keane Julia XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika

Komisja nr 3 - sala S309

godz. 900

Lp. Nazwisko Imię Nazwa szkoły
23 Makowski Jędrzej XXVII LO im. Tadeusza Czackiego
24 Małachowska Marta XV LO im. N. Żmichowskiej

godz. 930

Lp. Nazwisko Imię Nazwa szkoły
25 Mospan Jeremi XXVII LO im. Tadeusza Czackiego
26 Mossakowska Zofia LXIV LO im. Stanisława Ignacego Witkiewicza "Witkacego"

godz. 1000

Lp. Nazwisko Imię Nazwa szkoły
27 Najda Zuzanna Prywatne LO Sióstr Nazaretanek
28 Nawrocka Aleksandra Niepubliczne LO im. Roberta Schumana Fundacja "Primus"

godz. 1030

Lp. Nazwisko Imię Nazwa szkoły
29 Nosal Jan Krzysztof LXIV LO im. Stanisława Ignacego Witkiewicza "Witkacego"
30 Obara Jan XXVIII LO im. Jana Kochanowskiego

godz. 1100

Lp. Nazwisko Imię Nazwa szkoły
31 Osiecki Jędrzej XI LO im. Mikołaja Reja
32 Piskorz Lena V LO im. Ks. J. Poniatowskiego
33 Rohde Janina CLV LO

Komisja nr 4 - sala S314

godz. 900

Lp. Nazwisko Imię Nazwa szkoły
34 Skorupska-Ruiz Greta V LO im. Ks. J. Poniatowskiego
35 Stanek Mateusz XIV LO im. St. Staszica

godz. 930

Lp. Nazwisko Imię Nazwa szkoły
36 Tomaszewska Julia Prywatne LO Sióstr Nazaretanek
37 Traczyk Mikołaj LXIV LO im. Stanisława Ignacego Witkiewicza "Witkacego"

godz. 1000

Lp. Nazwisko Imię Nazwa szkoły
38 Trynkus Erwin XIV LO im. St. Staszica
39 Urbanowicz Milena XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika

godz. 1030

Lp. Nazwisko Imię Nazwa szkoły
40 Wnorowski Jeremi IV LO im. Adama Mickiewicza
41 Wojtkiewicz Marta II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi

godz. 1100

Lp. Nazwisko Imię Nazwa szkoły
42 Wyrzykowski Jakub LXIV LO im. Stanisława Ignacego Witkiewicza "Witkacego"
43 Xiao Anna Yao XIV LO im. St. Staszica
44 Żmudowski Filip CXXII LO im. Ignacego Domeyki