Harmonogram egzaminu ustnego II Etapu 43. OJA

Harmonogram części ustnej II Etapu 43. Olimpiady Języka Angielskiego - Okręg Warszawski

Podział na Komisje - egzamin ustny II Etapu 43. OJA - Okręg Warszawski

18 stycznia 2019 r. - SWPS, ul. Chodakowska 19/31

Komisja nr 1 - sala S307



godz. 900

Lp. Nazwisko Imię Nazwa Szkoły
1 Adamczuk Barbara LXVII LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego
2 Biziel Piotr XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika

godz. 930

Lp. Nazwisko Imię Nazwa Szkoły
3 Bogdański Jan IX LO im. K. Hoffmanowej
4 Cieśla Paulina XIV LO im. St. Staszica

godz. 1000

Lp. Nazwisko Imię Nazwa Szkoły
5 Cieślik Weronika LXIV LO im. Stanisława Ignacego Witkiewicza "Witkacego"
6 Drążkiewicz Maria ZS Ogólnokształcących nr 6 im. J. Kochanowskiego w Radomiu

godz. 1030

Lp. Nazwisko Imię Nazwa Szkoły
7 Gralka Jakub LXVII LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego
8 Jabłońska Maja XV LO im. N. Żmichowskiej

godz. 1100

Lp. Nazwisko Imię Nazwa Szkoły
9 Kaliszczuk Monika IX LO im. K. Hoffmanowej
10 Kiecka Maria ZS Ogólnokształcących nr 6 im. J. Kochanowskiego w Radomiu

godz. 1130

Lp. Nazwisko Imię Nazwa Szkoły
11 Kingston Gabriela XXVII LO im. Tadeusza Czackiego
12 Kopka Piotr XVIII LO im. J. Zamoyskiego
13 Kowalewski Mikołaj X LO im. Królowej Jadwigi

Komisja nr 2 - sala S308



godz. 900

Lp. Nazwisko Imię Nazwa Szkoły
14 Kowalska Monika XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika
15 Koziczyński Michał LXVII LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego

godz. 930

Lp. Nazwisko Imię Nazwa Szkoły
16 Kuc Julia XXVII LO im. Tadeusza Czackiego
17 Linczewski Mikołaj LXIV LO im. Stanisława Ignacego Witkiewicza "Witkacego"

godz. 1000

Lp. Nazwisko Imię Nazwa Szkoły
18 Lisowska Agata XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika
19 Lisowska Julia LXIII LO im. Lajosa Kossutha

godz. 1030

Lp. Nazwisko Imię Nazwa Szkoły
20 Maliszewski Maggie Prywatne LO Sióstr Nazaretanek
21 Małachowska Marta XV LO im. N. Żmichowskiej

godz. 1100

Lp. Nazwisko Imię Nazwa Szkoły
22 Marchwiński Julian XVIII LO im. J. Zamoyskiego
23 Marcjasz Filip CXXII LO im. Ignacego Domeyki

godz. 1130

Lp. Nazwisko Imię Nazwa Szkoły
24 Mospan Jeremi XXVII LO im. Tadeusza Czackiego
25 Mossakowska Zofia LXIV LO im. Stanisława Ignacego Witkiewicza "Witkacego"

Komisja nr 3 - sala S309



godz. 900

Lp. Nazwisko Imię Nazwa Szkoły
26 Mucha Maksymilian II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi
27 Oberda Karol XXXV LO im. Bolesława Prusa

godz. 930

Lp. Nazwisko Imię Nazwa Szkoły
28 Ochwat Adam XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika
29 Odrowąż-Sypniewski Mateusz XIV LO im. St. Staszica

godz. 1000

Lp. Nazwisko Imię Nazwa Szkoły
30 Owczarek Julia I Społeczne LO im. Maharadży Jam Saheba Digvijay Sinhji
31 Pisarzewski Stanisław LXIII LO im. Lajosa Kossutha

godz. 1030

Lp. Nazwisko Imię Nazwa Szkoły
32 Price Tadeusz XXVII LO im. Tadeusza Czackiego
33 Puch Antoni XIV LO im. St. Staszica

godz. 1100

Lp. Nazwisko Imię Nazwa Szkoły
34 Rajtor Magdalena XXVII LO im. Tadeusza Czackiego
35 Rogulski Piotr V LO im. Ks. J. Poniatowskiego

godz. 1130

Lp. Nazwisko Imię Nazwa Szkoły
36 Skibniewski Bartosz IX LO im. K. Hoffmanowej
37 Skublicki Konrad XIV LO im. St. Staszica
38 Soska Karina XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika

Komisja nr 4 - sala S310



godz. 900

Lp. Nazwisko Imię Nazwa Szkoły
39 Sośnicka Anna LXVII LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego
40 Sroczyńska Agnieszka LXIV LO im. Stanisława Ignacego Witkiewicza "Witkacego"

godz. 930

Lp. Nazwisko Imię Nazwa Szkoły
41 Stryjek Mateusz CXXII LO im. Ignacego Domeyki
42 Szczerba Aleksandra XL LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego

godz. 1000

Lp. Nazwisko Imię Nazwa Szkoły
43 Śmigielska Maria XIV LO im. St. Staszica
44 Trzaskowska Adriana LXIV LO im. Stanisława Ignacego Witkiewicza "Witkacego"

godz. 1030

Lp. Nazwisko Imię Nazwa Szkoły
45 Wajs Aleksandra V LO im. Ks. J. Poniatowskiego
46 Widła Joanna I Społeczne LO im. Maharadży Jam Saheba Digvijay Sinhji

godz. 1100

Lp. Nazwisko Imię Nazwa Szkoły
47 Witkowski Igor XIV LO im. St. Staszica
48 Wojtkiewicz Marta II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi

godz. 1130

Lp. Nazwisko Imię Nazwa Szkoły
49 Wornbard Jakub XIV LO im. St. Staszica
50 Ziemła Mateusz Ogólnokształcące Liceum Lotnicze w Dęblinie