Harmonogram egzaminu ustnego II Etapu 42. OJA

Warszawska lista uczestników 42. Olimpiady Języka Angielskiego

Podział na Komisje - egzamin ustny 42. OJA Etap Okręgowy - Okręg Warszawski

w dniu 26 stycznia 2018 r. - SWPS, ul. Chodakowska 19/31

Komisja nr 1 - sala N222

godz. 900 - 1000

Lp. Nazwisko Imię Szkoła
1 Bałdowski Bartosz Nr3 STO
2 Bartczak Zuzanna LXVII LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego
3 Beręsewicz Dorota LXVII LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego
4 Białecka Urszula XXVIII LO im. Jana Kochanowskiego

godz. 1000 - 1100

Lp. Nazwisko Imię Szkoła
5 Bieńkowski Bartosz XIV LO im. St. Staszica
6 Bogdański Filip Zespól Szkół Licealnych i Technicznych Nr 1
7 Cheda Tomasz VI LO im. J. Kochanowskiego w Radomiu
8 Chmielewski Aleksander Zespól Szkół Licealnych i Technicznych Nr 1

godz. 1100 - 1200

Lp. Nazwisko Imię Szkoła
9 Chudzik Michał VI LO im. J. Kochanowskiego w Radomiu
10 Cieśla Paulina XIV LO im. St. Staszica
11 Crowley Lua IX LO im. K. Hoffmanowej
12 Dacewicz Marcin XIX LO Im. Powstańców Warszawy

Komisja nr 2 - sala N223

godz. 900 - 1000

Lp. Nazwisko Imię Szkoła
13 Drążkiewicz Małgorzata VI LO im. J. Kochanowskiego w Radomiu
14 Furtak Bartosz LXVII LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego
15 Głowacki Aleksy LXIV LO im. Stanisława Ignacego Witkiewicza "Witkacego"
16 Kaźmierczak Zuzanna II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi

godz. 1000 - 1100

Lp. Nazwisko Imię Szkoła
17 Kingston Gabriela XXVII LO im. Tadeusza Czackiego
18 Kowalska Monika XXXIII LO im. Mikołaja Kopernika
19 Kozioł Natalia LXIII LO im. Lajosa Kossutha
20 Kurpiewska Dominika II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi

godz. 1100 - 1200

Lp. Nazwisko Imię Szkoła
21 Makowski Jarosław XI LO im. Mikołaja Reja
22 Malinowski Michał XIV LO im. St. Staszica
23 Małachowska Marta XV LO im. N. Żmichowskiej
24 Mere Karol VI LO im. Tadeusza Reytana

Komisja nr 3 - sala N225

godz. 900 - 1000

Lp. Nazwisko Imię Szkoła
25 Miernowski Patryk XVII LO im. Frycza-Modrzewskiego
26 Morgan Jan VI LO im. J. Kochanowskiego w Radomiu
27 Mucha Maksymilian II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi
28 Niewiarowski Hubert VIII LO im. Władysława IV

godz. 1000 - 1100

Lp. Nazwisko Imię Szkoła
29 Nowaczyński Jakub IV LO im. Adama Mickiewicza
30 Pasterz Ewa XVIII LO im. J. Zamoyskiego
31 Pietracha Jacek V LO im. Ks. J. Poniatowskiego
32 Placzke Magdalena VI LO im. Tadeusza Reytana

godz. 1100 - 1130

Lp. Nazwisko Imię Szkoła
33 Popławski Mikołaj II Liceum Ogólnokształcące im. prof.. Kazimierza Morawskiego
34 Posobkiewicz Anna VI LO im. J. Kochanowskiego w Radomiu
35 Pudłowski Patryk 2 Społeczne LO im. Pawła Jasienicy

Komisja nr 4 - sala N227

godz. 900 - 1000

Lp. Nazwisko Imię Szkoła
36 Rajtor Magdalena XXVII LO im. Tadeusza Czackiego
37 Romaniuk Filip XXII LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jose Marti
38 Romańska Wiktoria XXXV LO im. Bolesława Prusa
39 Sawicki Piotr XXII LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jose Marti

godz. 1000 - 1100

Lp. Nazwisko Imię Szkoła
40 Sroczyńska Agnieszka LXIV LO im. Stanisława Ignacego Witkiewicza "Witkacego"
41 Stryjek Mateusz Zespół Szkół nr 51 CXXII LO im. Ignacego Domeyki
42 Tappenden Anna LXVII LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego
43 Trzaska Michał XIV LO im. St. Staszica

godz. 1100 - 1130

Lp. Nazwisko Imię Szkoła
44 Urraca-Makuch Laura XLIX LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. J. W. Goethego
45 Wojtkiewicz Marta II LO im. Stefana Batorego z Oddziałami Dwujęzycznymi
46 Zawada Alicja 2 Społeczne LO im. Pawła Jasienicy