Harmonogram egzaminu ustnego - II ETAP XXXIX OJA

Podział na Komisje – egzamin ustny XXXIX OJA Etap Okręgowy – Okręg Warszawski

w dniu 21 stycznia 2015 r. – Społeczna Akademia Nauk, ul. Łucka 11 w Warszawie

Komisja nr 1 – sala nr 422

Godz. 10:30 – 11:00:

Lp. Nazwisko Imię Nazwa szkoły
1 Adamczyk Filip "Zespół Szkół nr 66 II LO im. Stefana Batorego"
2 Bocar Fatoumata "IX LO im. K. Hoffmanowej"

Godz. 11:00 – 12:00

Lp. Nazwisko Imię Nazwa szkoły
3 Borkowski Hubert "XXVIII LO im. Jana Kochanowskiego"
4 Bryzek Marta IV LO im. Adama Mickiewicza
5 Buczma Ewa "Zespół Szkół nr 66 II LO im. Stefana Batorego"
6 Dancewicz Urszula "IX LOim. K. Hoffmanowej"

Godz. 12:00 – 13:00:

Lp. Nazwisko Imię Nazwa szkoły
7 Danysz Maria "Zespół Szkół nr 66 II LO im. Stefana Batorego"
8 Filipek Szymon "LXX LO im. A. Kamińskiego"
9 Górska Anna "XIV LO im. St. Staszica"
10 Grądziel Martyna "LXVII LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego"

Godz. 13:00 – 14:00:

Lp. Nazwisko Imię Nazwa szkoły
11 Jha Ashu "Zespół Szkół nr 66 II LO im. Stefana Batorego"
12 Kasprzyk Julia "XXXIII LO im. Mikołaja Kopernika"
13 Kądzielski Jakub "2 Społeczne LO im. Pawła Jasienicy"
14 Kostrzyńska Aleksandra "LXVII LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego"

Komisja nr 2 - sala 432

Godz. 10:30 – 11:00:

Lp. Nazwisko Imię Nazwa szkoły
15 Kwiatkowska Karolina "LXVII LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego"
16 Luba Maria "Zespół Szkół nr 66 II LO im. Stefana Batorego"

Godz. 11:00 – 12:00:

Lp. Nazwisko Imię Nazwa szkoły
17 Łepkowski Dawid "Zespół Szkół nr 54 LXIV LO"
18 Mazurek Beata "Zespół Szkół nr 54 LXIV LO"
19 Molik Michał Niepubliczne LO nr 81
20 Ogrodziński Mateusz "XIV LO im. St. Staszica"

Godz. 12:00 – 13:00:

Lp. Nazwisko Imię Nazwa szkoły
21 Orliński Jakub "XL LOZ Oddziałami Dwujęzycznymi"
22 Overbeek Martin "Zespół Szkół nr 66 II LO im. Stefana Batorego"
23 Perlin Jakub "XIV LO im. St. Staszica"
24 Piechura Joanna "Zespół Szkół nr 54LXIV LO"

Godz. 13:00 – 14:00:

Lp. Nazwisko Imię Nazwa szkoły
25 Pisarek Julia "XXXIII LO im. Mikołaja Kopernika"
26 Ptasznik Julia "XXXIV LOZ Oddziałami Dwujęzycznymi"
27 Rytel Antoni "2 Społeczne LO im. Pawła Jasienicy"
28 Sands Emma "Zespół Szkół nr 51 CXXII LO"

Komisja nr 3 - sala 520

Godz. 10:30 – 11:00:

Lp. Nazwisko Imię Nazwa szkoły
29 Skrzypczak Tomasz "XIV LO im. St. Staszica"
30 Smycz Michał "XIV LO im. St. Staszica"

Godz. 11:00 – 12:00:

Lp. Nazwisko Imię Nazwa szkoły
31 Sokołowska Joanna "LXXVIII LO Zespół Szkół Nr 47 im. M. Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej"
32 Szrom Lublana "Zespół Szkół nr 66 II LO im. Stefana Batorego"
33 Śmietanowska Maria "XXII LO Z Oddziałami Dwujęzycznymi"
34 Tchorek-Bentall Samuel "Społeczne LO nr 50 Stowarzyszenia Kultury i Edukacji"

Godz. 12:00 – 13:00:

Lp. Nazwisko Imię Nazwa szkoły
35 Toka Christine "XXXIII LO im. Mikołaja Kopernika"
36 Trepkowska Julia "XXXIV LO Z Oddziałami Dwujęzycznymi"
37 Urban Aleksandra "Zespół Szkół nr 54 LXIV LO"
38 Wieczorek Ewa "XIV LO im. St. Staszica"

Godz. 13:00 – 14:00:

Lp. Nazwisko Imię Nazwa szkoły
39 Wojewódzka Karolina "Zespól Szkół nr 67XV LO im. N. Żmichowskiej"
40 Wyjadłowska Julia "XXXIV LO Z Oddziałami Dwujęzycznymi"
41 Zatorski Maciej "2 Społeczne LO im. Pawła Jasienicy"
42 Zejer Olga "XXVIII LO im. Jana Kochanowskiego"