Harmonogram egzaminu ustnego - II Etap XL OJA

Podział na Komisje - egzamin ustny XL OJA Etap Okręgowy - Okręg Warszawski

w dniu 20 stycznia 2016 r. - SWPS, ul. Chodakowska 19/31

Komisja nr 1 - sala N222

godz. 900 - 1000

Lp. Nazwisko Imię Nazwa szkoły
1 Adamus Marta XXXIV LO Z Oddziałami Dwujęzycznymi
2 Antczak Wiktor XIV LO im. St. Staszica
3 Bartmiński Jakub XIV LO im. St. Staszica
4 Batko Julia XXXIII LO im. Mikołaja Kopernika

godz. 1000 - 1100

Lp. Nazwisko Imię Nazwa szkoły
5 Brawański Szymon Zespół Szkół nr 51 CXXII LO
6 Chmielewska Julia XXVIII LO im. Jana Kochanowskiego
7 Chmurzyńska-Brown Inez XXVIII LO im. Jana Kochanowskiego
8 Crowley Lua IX LO im. K. Hoffmanowej

godz. 1100 - 1200

Lp. Nazwisko Imię Nazwa szkoły
9 Cybulski Krzysztof XXVIII LO im. Jana Kochanowskiego
10 Danysz Maria II LO im. Stefana Batorego
11 Dobrzyński Michael XXVIII LO im. Jana Kochanowskiego
12 Fornalik Paweł LXVII LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego

godz. 1200 - 1300

Lp. Nazwisko Imię Nazwa szkoły
13 Furtak Bartosz LXVII LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego
14 Gaweł Agata II LO im. Stefana Batorego

Komisja nr 2 - sala N223

godz. 900 - 1000

Lp. Nazwisko Imię Nazwa szkoły
15 Grządkowska Alicja XXVI LO im. gen Jankowskiego Kuby
16 Gurne Matylda Zespól Szkół nr 77 XXXV LO
17 Heinrich Małgorzata Zespół Szkół nr 54 LXIV LO
18 Jarosz Marcin V LO im. Ks. J. Poniatowskiego

godz. 1000 - 1100

Lp. Nazwisko Imię Nazwa szkoły
19 Jeleńska Julia 2 Społeczne LO im. Pawła Jasienicy
20 Jeleński Konstanty XIV LO im. St. Staszica
21 Kalinowska Karolina XXXIII LO im. Mikołaja Kopernika
22 Kalinowski Piotr XIV LO im. St. Staszica

godz. 1100 - 1200

Lp. Nazwisko Imię Nazwa szkoły
23 Karpowicz Gabriela IX LO im. K. Hoffmanowej
24 Kasprzyk Julia XXXIII LO im. Mikołaja Kopernika
25 Kępczyński Maciej V LO im. Ks. J. Poniatowskiego
26 Legień Natalia XL LO Z Oddziałami Dwujęzycznymi

godz. 1200 - 1300

Lp. Nazwisko Imię Nazwa szkoły
27 Listkowska Wiktoria Prywatne LO Sióstr Nazaretanek
28 Lompart Łucja XXXIV LO Z Oddziałami Dwujęzycznymi

Komisja nr 3 - sala N224

godz. 900 - 1000

Lp. Nazwisko Imię Nazwa szkoły
29 Marczyk Agata Zespół Szkół nr 54 LXIV LO
30 Mazurek Beata Zespół Szkół nr 54 LXIV LO
31 Michalik Kazimierz XVIII LO im. J. Zamoyskiego
32 Michnowski Andrzej XIV LO im. St. Staszica

godz. 1000 - 1100

Lp. Nazwisko Imię Nazwa szkoły
33 Muszyńska Magdalena VIII LO im. Władysława IV
34 Nakoniecznik Maciej XXXIII LO im. Mikołaja Kopernika
35 Niemyjska Katarzyna LXVII LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego
36 Niewęgłowska Maja 2 Społeczne LO im. Pawła Jasienicy

godz. 1100 - 1200

Lp. Nazwisko Imię Nazwa szkoły
37 Olczyk Jacek XIV LO im. St. Staszica
38 Orliński Jakub XL LO Z Oddziałami Dwujęzycznymi
39 Overbeek Martin II LO im. Stefana Batorego
40 Pałac Aleksandra XXII LO Z Oddziałami Dwujęzycznymi

godz. 1200 - 1300

Lp. Nazwisko Imię Nazwa szkoły
41 Parafiniuk Michał VIII LO im. Władysława IV
42 Pazio Anna LXVII LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego

Komisja nr 4 - sala N225

godz. 900 - 1000

Lp. Nazwisko Imię Nazwa szkoły
43 Peikert Magdalena IX LO im. K. Hoffmanowej
44 Perlin Jakub XIV LO im. St. Staszica
45 Petrykowska Lidia XVIII LO im. J. Zamoyskiego
46 Pęczek Piotr Zespół Szkół nr 118 XLI LO

godz. 1000 - 1100

Lp. Nazwisko Imię Nazwa szkoły
47 Ptasznik Julia XXXIV LO Z Oddziałami Dwujęzycznymi
48 Rudzińska Klaudia IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
49 Sadowski Andrzej II LO im. Stefana Batorego
50 Skoneczna Julia IX LO im. K. Hoffmanowej

godz. 1100 - 1200

Lp. Nazwisko Imię Nazwa szkoły
51 Skręta Michał I SLO z Maturą Międzynarodową Im. Jam Sahiba Digvijay Sinhji
52 Socha Maria XIV LO im. St. Staszica
53 Sołtan Mikołaj XIV LO im. St. Staszica
54 Spławska Kalina XIV LO im. St. Staszica

godz. 1200 - 1300

Lp. Nazwisko Imię Nazwa szkoły
55 Stankiewicz Karolina II LO im. Stefana Batorego
56 Szczęch Olivia Prywatne LO Sióstr Nazaretanek

Komisja nr 5 - sala N225

godz. 900 - 1000

Lp. Nazwisko Imię Nazwa szkoły
57 Szrom Lublana II LO im. Stefana Batorego
58 Szwedowicz Jakub 2 Społeczne LO im. Pawła Jasienicy
59 Śledź Kamila XIV LO im. St. Staszica
60 Tappenden Anna LXVII LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego

godz. 1000 - 1100

Lp. Nazwisko Imię Nazwa szkoły
61 Toka Piotr V LO im. Ks. J. Poniatowskiego
62 Tokarski Filip XIV LO im. St. Staszica
63 Wąsowski Mikołaj 2 Społeczne LO im. Pawła Jasienicy
64 Węgierek Wojciech LXXV LO im. Jana III Sobieskiego

godz. 1100 - 1200

Lp. Nazwisko Imię Nazwa szkoły
65 Wieczorek Ewa XIV LO im. St. Staszica
66 Wyjadłowska Julia Prywatne Liceum Ogólnokształcące nr 32
67 Zabiegliński Mikołaj XIV LO im. St. Staszica